BellyBestFriend
Ciąża tydzień po tygodniu / 2 Tydzień ciąży

2 TYDZIEŃ CIĄŻY

Fakty

Drugi tydzień ciąży to w dalszym ciągu okres, kiedy tak naprawdę nie wiesz, że będziesz w ciąży. Twoje ciało intensywnie przygotowuje się na zagnieżdżenie zapłodnionej komórki jajowej (błona śluzowa macicy na nowo wzrasta i staje się grubsza). To tydzień, w którym dominujący pęcherzyk rozwija się szybciej niż inne, jest to tzw. pęcherzyk Graafa. To z niego uwalnia się komórka jajowa! Trafia ona do jajowodu, gdzie dojdzie do zapłodnienia (komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia do 24h). Plemniki Twojego mężczyzny muszą teraz przebyć długą drogę- wygra najsilniejszy. I w tym momencie zaczyna się cud zapłodnienia- z połączenia gamet powstanie wyjątkowa istota. Oto kilka najważniejszych rzeczy, które powinna wiedzieć każda kobieta w ciąży!


Dieta w pierwszym trymestrze ciąży

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Rozpocznij Inteligentny Kalendarz Ciąży:

 
* oznacza obowiązkowe pola

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK