BellyBestFriend
Od:
Pytanie:
Wyślij Anuluj

Jak przebiega płatność za dostęp do Kalendarza?

Płatność za dostęp do Kalendarza jest bardzo prosta, szybka i bezpieczna - realizaowana przez jeden z najbezpieczniejszych pośredników płatności firmę DotPay. Jak przebiega płatność? 

1. Jeśli jeszcze nie jestes zalogowana, zaloguj się do swojego konta, a następnie kliknij na link "Ustawienia" znajdujący się w prawym górnym rogu strony i wejdź do zakładki "Abonament" .

2. Kliknij na przycisk "Zamów abonament na bezpiecznej stronie płatności" 

3. Zostaniesz przekierowana na bezpieczną stronę płatności DotPay. Masz tam możliwość zapłaty kartą debetową. Koszt abonamentu to 29 zł miesięcznie. Płacisz raz, a my odnowimy dla Ciebie płatność co miesiąc. W każdym momencie możesz zrezygnować z abonamentu, nie musisz czekać na konkretny dzień, ani wypowiadać abonamentu z żadnym wyprzedzeniem. Chciałabyś zapłacić inną formą płatności? Napisz do nas kontakt@ovufriend.pl

4. Jeśli nie spełnimy Twoich oczekiwań, możesz napisać do nas w przeciągu pierwszych 30 dni od wykupionego abonamentu, a my zwrócimy Ci zainwestowaną kwotę bez żadnych pytań, maksymalnie do dwóch dni roboczych. Chcemy, abyś była zadowolona z naszych usług. 

5. Płacąc w jednym serwisie, masz dostęp do trzech platform - OvuFriend.pl , BellyBestFriend.pl oraz KidzFriend.pl! 

 

▲ Powrót do góry Czy ta informacja jest przydatna?

Czy wykupiony abonament Premium w kalendarzu owulacji OvuFriend działa również w BellyBestFriend?

Tak, jeśli wykupiłaś abonament Premium w kalendarzu owulacji OvuFriend i zaszłaś w ciążę, możesz cieszyć się abonamentem Premium w kalendarzu ciąży BellyBestFriend (i odwrotnie).
Ponadto jeśli nigdy nie korzystałaś z serwisu BellyBestFriend, przez pierwszy miesiąc przysługuje Ci miesiąc darmowego, testowego abonamentu Premium w BellyBestFriend. W tym czasie będziesz mogła testować kalendarz ciąży zupełnie za darmo, nie wytracając swojego abonamentu Premium wykupionego w OvuFriend. Dopiero po upływie okresu testowego, Twój wykupiony abonament Premium znowu się uaktywni.
Pamiętaj jednak, że 30 dni abonamentu testowego Premium dotyczy konkretnego serwisu, nie jest on zatem przenoszony z OvuFriend do BellyBestFriend i odwrotnie.

▲ Powrót do góry Czy ta informacja jest przydatna?

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)