BellyBestFriend

Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Słodziak lub Słodzinka :3

Autor: TakaMua
Wstęp

O mnie: Jestem sobie TakaMua- Mam 22 lata, a o dziecku marzyłam już mając 18. Mało, nie? I to pragnienie nie mijało- wręcz przeciwnie, nie dawało mi spokoju, rosło każdego dnia, doprowadzało mnie do szaleństwa i do kłótni z Ukochanym. Jesteśmy razem już niemalże 4,5 roku. Wiedzieliśmy, że nie możemy pozwolić sobie na dziecko ze względów finansowych, jednakże płacz, gdy tylko o tym pomyślałam był nieunikniony. Mimo wszystko nie zabezpieczaliśmy sie (liczyłam na Jego wyczucie :D )... Przeprowadziliśmy się do Anglii, oboje mieliśmy pracę i zaczęliśmy starać się o bobaska :) ale mijały miesiące i nic. Niejednokrotnie byłam u lekarza, by sprawdzić co jest nie tak. Zbliżał się rok od momentu rozpoczęcia naszych starań. I tu pojawia się moje Szczęście.

Moje emocje: Wreszcie! :)

9 stycznia, 16:29

Jestem strasznie zmęczona, aż boję się pomyśleć co będzie później. Dziś spałam tylko 4 godzinki :( po nocnym przebudzeniu na siku już nie mogłam zasnąć.
Muszę zacząć szukać pracy i to od jutra :)

0 komentarzy (pokaż)
11 stycznia, 19:18

Zaczął nam się 10ty tydzień! Super. :D jak to poważnie brzmi. :D
Taaak mało mam energii! Żeby codzienne funkcjonowanie było tak łatwe i radosne jak pisanie na bellybestfriend xD

2 komentarze (pokaż)
14 stycznia, 15:07

Wczoraj skontaktowałam się z położną i w poniedziałek do mnie przyjedzie. Zapowiedziala, że będzie pobierać mi krew do badań. Jeju! Może to dziwne, ale lubię pobieranie krwi XD nie mogę się doczekać ;)

Wreszcie coś się ruszy, może nareszcie czegoś się dowiem, bo jak na razie nie wiem nic. I to mnie dobija. Żadnego usg... Wszyscy wierzą mi na słowo, kiedy mówię, że jestem w ciąży. Dziwnie :)

0 komentarzy (pokaż)
17 stycznia, 22:37

Położna była u mnie wczoraj. Bardzo miła babka ;) wytłumaczyła, wypytała o choroby moje i w mojej rodzinie... Z godzinę rozmawiałyśmy, a i tak mówiła, że to krótko :) krew pobrała, ale 2 z 3 probówek, bo krew, ot tak sobie przestała lecieć, a na drugiej ręce żyły szukać z lupą XD i dziś musiałam iść do przychodni oddać ostatnią probówkę krwi i zanieść mocz.
Podobno list z informacją kiedy bedzie moje pierwsze USG ma przyjść w ciągu tygodnia! :) Nie mogę się doczekać! :3 :)

0 komentarzy (pokaż)
22 stycznia, 11:56

Tak! Wczoraj dostałam list! :D
Akurat sprzeczałam się z Ukochanym, ale wystarczyło, że wyciągnął z kieszeni list, a już żadnej kłótni nie było. Była za to dzika radość :3
Otóż USG mam 8go lutego! :) Oby ten czas zleciał szybko...

0 komentarzy (pokaż)
29 stycznia, 19:29

Jeszcze 10 dni do USG! Jestem tak wyjątkowo niecierpliwa... Straszne uczucie. Martwię się (pomimo, że nie powinnam) czy z maluszkiem jest wszystko w porządku. Nie mam jeszcze wyników żadnych z badań- krwi i moczu. Chciałabym wiedzieć już cokolwiek... :(

2 komentarze (pokaż)
3 lutego, 15:54

13ty tydzień ciąży. Jak to pięknie brzmi :)
Ostatnio miałam sporo powodów do stresu i jednak mnie nie minął. Czasem przez nerwy mój żołądek był tak ściśnięty cały dzień, że wieczorem brzuch bolał mnie niesamowicie i nie dawałam rady stać bez bólu- tylko leżenie dawało jakąkolwiek ulgę. Na szczescie z doświadczenia wiem, że nic nie działo się złego z maluszkiem, tylko jak już bywało niejednokrotnie to moje wnętrzności nie radziły sobie ze stresem i ciągłym ściśnięciem.
Dziś zrobiło mi się okropnie gorąco i słabo w ciągu sekundy... Cieszę się, że dałam radę dojść do okna i wziąć głęboki oddech zimnego powietrza. I tak stało się dziś 2 razy.
Niestety nerwy mnie nie ominą w najbliższych dniach. Szukam pracy, sytuacje życiowe nie szczędzą stresu i za kilka dni upragnione USG. Nie dam rady przejść USG bez emocji, przecież tyle na to czekałam! :) :D

0 komentarzy (pokaż)
9 lutego, 20:52

14ty tydzień. Wczoraj byłam na upragnionym USG. Było cudownie, maluszek się ruszał :3 prędzej zaczęłam już wątpić w moją ciążę, bo nie miałam już objawów ciążowych... Ale jest. Piękny maluszek. :D A czy zdrowy to się okaże. Wyniki krwi i USG przyślą listem jeśli wszystko będzie dobrze, a jeśli będą mieli wątpliwości to zadzwonią w ciągu tygodnia.
Oczywiście wypatruję listu ;) :)

2 komentarze (pokaż)
10 lutego, 19:10

Już mam termin kolejnego USG :3 28 marca. Trochę dużo czekania... Ale damy radę ;)
Prędzej (1go marca) mam spotkanie z położną w 16tc. Także od wizyty do wizyty ;)

0 komentarzy (pokaż)
16 lutego, 20:43

Znalazłam pracę. Pracuję od 2 tygodni. Jestem strasznie zmęczona :O a w środku nocy w całym budynku potrafi zacząć wyć alarm pożarowy. Co ci sąsiedzi robią o 3ciej w nocy?! Ostatnio zdarza się to dokuczliwie często :/ w ciągu dnia i w nocy. I jeszcze ten kto spowodował włączenie się alarmu, np. poprzez zapalenie papierosa albo jointa zwleka z wyłączeniem kilka minut. Chyba liczą, że ktoś inny będzie miał dość wycia, zejdzie na parter i wyłączy alarm. Grrrrrrr...

Trochę nie mam czasu nawet na bellybestfriend, więc nie będę pisać za często w pamiętniku :( może w weekendy? Jeszcze nie wiem...

Czuję się dość dobrze. Brzusio zaczyna się pokazywać :) na razie tylko mi i mojemu Tomusiowi, ale jeszcze trochę ;)

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK