BellyBestFriend

Dodaj do ulubionych

Pamietniki / Tytuł: Słodziak lub Słodzinka :3

Autor: TakaMua
Wstęp

O mnie: Jestem sobie TakaMua- zawsze śmieszek, zadziorna i niejednokrotnie wredna. Nikt z grona moich przyjaciół i najbliższych nie pomyślał by, że jedyne czego pragnę najbardziej na świecie to dziecko... Z jednej strony ze względu na mój charakter, a z drugiej na wiek. Mam 22 lata, a o dziecku marzyłam już mając 18. Mało, nie? I to pragnienie nie mijało- wręcz przeciwnie, nie dawało mi spokoju, rosło każdego dnia, doprowadzało mnie do szaleństwa i do kłótni z Ukochanym. Jesteśmy razem już niemalże 4,5 roku. Wiedzieliśmy, że nie możemy pozwolić sobie na dziecko ze względów finansowych, jednakże płacz, gdy tylko o tym pomyślałam był nieunikniony. Mimo wszystko nie zabezpieczaliśmy sie (liczyłam na Jego wyczucie :D )... Przeprowadziliśmy się do Anglii, oboje mieliśmy pracę i zaczęliśmy starać się o bobaska :) ale mijały miesiące i nic. Niejednokrotnie byłam u lekarza, by sprawdzić co jest nie tak. Zbliżał się rok od momentu rozpoczęcia naszych starań i BUM! I to wcale nie pozytywne... Zmarli moi rodzice. Sama wróciłam do Polski na 2 miesiące, więc starań nie było. Po powrocie naturalnie nie miałam ochoty na igraszki, zdarzyło nam się 1 czy 2 współżyć. I tu pojawia się moje Szczęście.

Moje emocje: Ciężko cieszyć się po tragedii nawet z takiego cudu, ale im więcej doskwiera mi ciążowych dolegliwości tym bardziej się cieszę- przecież to oznacza, że na pewno jestem w ciąży! Nie trzeba mnie szczypać abym uwierzyła ;)

9 stycznia, 16:29

Jestem strasznie zmęczona, aż boję się pomyśleć co będzie później. Dziś spałam tylko 4 godzinki :( po nocnym przebudzeniu na siku już nie mogłam zasnąć.
Muszę zacząć szukać pracy i to od jutra :)

0 komentarzy (pokaż)
11 stycznia, 19:18

Zaczął nam się 10ty tydzień! Super. :D jak to poważnie brzmi. :D
Taaak mało mam energii! Żeby codzienne funkcjonowanie było tak łatwe i radosne jak pisanie na bellybestfriend xD

2 komentarze (pokaż)
14 stycznia, 15:07

Wczoraj skontaktowałam się z położną i w poniedziałek do mnie przyjedzie. Zapowiedziala, że będzie pobierać mi krew do badań. Jeju! Może to dziwne, ale lubię pobieranie krwi XD nie mogę się doczekać ;)

Wreszcie coś się ruszy, może nareszcie czegoś się dowiem, bo jak na razie nie wiem nic. I to mnie dobija. Żadnego usg... Wszyscy wierzą mi na słowo, kiedy mówię, że jestem w ciąży. Dziwnie :)

0 komentarzy (pokaż)
17 stycznia, 22:37

Położna była u mnie wczoraj. Bardzo miła babka ;) wytłumaczyła, wypytała o choroby moje i w mojej rodzinie... Z godzinę rozmawiałyśmy, a i tak mówiła, że to krótko :) krew pobrała, ale 2 z 3 probówek, bo krew, ot tak sobie przestała lecieć, a na drugiej ręce żyły szukać z lupą XD i dziś musiałam iść do przychodni oddać ostatnią probówkę krwi i zanieść mocz.
Podobno list z informacją kiedy bedzie moje pierwsze USG ma przyjść w ciągu tygodnia! :) Nie mogę się doczekać! :3 :)

0 komentarzy (pokaż)
22 stycznia, 11:56

Tak! Wczoraj dostałam list! :D
Akurat sprzeczałam się z Ukochanym, ale wystarczyło, że wyciągnął z kieszeni list, a już żadnej kłótni nie było. Była za to dzika radość :3
Otóż USG mam 8go lutego! :) Oby ten czas zleciał szybko...

0 komentarzy (pokaż)
UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj

Dziękujemy za wypełnienie formularza zapisu!


Zostaniesz teraz automatycznie zalogowana do BellyBestFriend, ale Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane.


Przed następnym logowaniem musisz aktywować swoje konto. Aby to zrobić przejdź do swojej poczty email , kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.


Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości email, zajrzyj do folderu Spam.

OK