X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Styczniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 4 października 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro na krzywa cukrowa sie wybieram mam nadzieje ze wytrzymam te 2 godziny i nie zrobie zwrotki. Na sama mysl juz mnie mdli ale kupilam sobie wersje cytrynowa.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 4 października 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaj to jesteśmy dwie :D może któraś jeszcze się dołączy do picia drinka?

    Polaj lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Maruder Autorytet
    Postów: 268 233

    Wysłany: 4 października 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś miałam wizytę u endo i szczepienie :) Lekko mnie zmuliło i w zasadzie pół dnia przespałam.
    Wyniki TSH mam ponoć świetne, także jest git.
    Endo mnie mega pocieszyła, ponieważ usłyszawszy że to już 25/6 tydzień powiedziała że już największy przyrost wagi poza mną :) Mam nadzieje że się nie myli.

    Krzywą cukrową będę robić za tydzień... Tą glukozę to się samemu kupuje? Czy to tylko jeśli się chce jakąś smaczniejszą ;) ?

    BlackCatNorL lubi tę wiadomość

    relgi09kotjuarzp.png
  • Nadin Autorytet
    Postów: 334 598

    Wysłany: 4 października 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dwóch dni nie mogłam napisać posta, ja jestem już po obciążeniu glukoza, na szczęście wszystko dobrze. Synek ma już ponad 1,2kg i wszystkie narządy i przepływy są w normie :)
    A za 10 tygodni będę właśnie w szpitalu, bo termin cc mam ustalony na 14.12.
    Zaczęłam mieć syndrom wicia gniazda :)

    BlackCatNorL, Krokodylica, kate88:), Szmaragdowa, Angela*, Mama-Ali, helagazela lubią tę wiadomość

    0d1ydqk308lmhbs3.png
    nzjd6vgcrs8oltsn.png
  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 4 października 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też powinnam pomaszerować w końcu na drineczka grrr :/ Może w piątek się zmuszę :)

  • Nadin Autorytet
    Postów: 334 598

    Wysłany: 4 października 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruder musisz zapytać w labie, u nas dają, ale wiem że nie wszędzie. Jak kupujesz sama to możesz wziąć smakowa-cytrynowa. Można też wziąć sok z połówki cytryny lub limonki i wlac do napoju.

    0d1ydqk308lmhbs3.png
    nzjd6vgcrs8oltsn.png
  • Karmelova Autorytet
    Postów: 347 370

    Wysłany: 4 października 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tego dodawania cytryny to opinie są różne i nie w każdym punkcie na to pozwalają więc tak do końca to bym się na to nie nastawiała, że będzie można ją wcisnąć.

    A co do syndromu wicia gniazda. Czy kupujecie jakieś konkretne meble do pokoju dziecięcego? Albo może macie już jakieś doświadczenia w tym temacie? My się zastanawiamy nad meblami Klupś ale jak to zwykle w internetach opinie są różne ale cena też konkurencyjna...

    oar8dqk3th5u0kcd.png[/url]
    bl9czbmh9bslxcao.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 4 października 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się kupuje samemu glukozę.

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 4 października 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez musze iść na glukozę ale to może w poniedziałek :) jakoś mi się nie spieszy :D
    Co do mebli to kupujemy bo robimy remont generalny pokoju ale nie będą to meble typowo dziecięce tylko duża pojemna szafa i komoda :) nad łóżeczko-tapczanikiem z Klupsia własnie się zastanawiam :)

    Karmelova lubi tę wiadomość

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Nadin Autorytet
    Postów: 334 598

    Wysłany: 4 października 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelova miałam Klupsa i o ile lozeczko było ok o tyle komoda z przewijakiem dramat do kwadratu!

    Karmelova lubi tę wiadomość

    0d1ydqk308lmhbs3.png
    nzjd6vgcrs8oltsn.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 4 października 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadin wrote:
    Od dwóch dni nie mogłam napisać posta, ja jestem już po obciążeniu glukoza, na szczęście wszystko dobrze. Synek ma już ponad 1,2kg i wszystkie narządy i przepływy są w normie :)
    A za 10 tygodni będę właśnie w szpitalu, bo termin cc mam ustalony na 14.12.
    Zaczęłam mieć syndrom wicia gniazda :)


    Super ja mam byc jakos 1.12 :) za tydz bede znala bliżej date Cc , choc dla mnie najważniejsze aby szczesliwie donosic min do 34 tc :)

    Nadin lubi tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 4 października 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do glukozy to u nas tez kupuje sie samemu , a mi pielegniarka dala kwasu cytrynowego :)

  • Lagostina Ekspertka
    Postów: 138 99

    Wysłany: 4 października 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasha86 wrote:
    Ona miała swoje 15 min. na spotkaniu „Bezpieczny maluch” i kompletnie jej sposób przekazywania wiedzy do mnie nie przemówił. Poza tym dla niej jedyna słuszna droga to karmienie piersią na przykład - chodzi o to, ze kobiety które np. nie mogą karmić, albo nie dały rady są dyskryminowane. Cenie sobie obiektywizm, a ona tak jakby narzucała wszystko. Zadawała pytania retoryczne i tak jakby pokazywała swoją wyższość jak wszystko nie zostało powiedziane na dany temat. Nie wiem , czy dobrze to wyjaśniłam, ale każdemu pasuje co innego :) i najważniejsze, że jesteś zadowolona !

    To fakt, sposób mówienia ma specyficzny, potrafi czasami sprawiać wrażenie niepodwazalnego autorytetu, więc nie dziwię się, że w trakcie takiego wystąpienia zmiechecila Cię do siebie. ;) A na zajęciach w temacie karmienia nie jest taka radykalna - rzuciła tekstem, że nie dajcie się zagnieść otoczeniu, tesciowej itd., jeśli macie problemy z laktacja, bo tak czasami się po prostu zdarza... ;p

    kasha86 lubi tę wiadomość

    XyZ
  • Nadin Autorytet
    Postów: 334 598

    Wysłany: 4 października 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela u Ciebie to już faktycznie może być tuż tuż 6-8 tygodni!!

    Angela* lubi tę wiadomość

    0d1ydqk308lmhbs3.png
    nzjd6vgcrs8oltsn.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 4 października 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadin wrote:
    Angela u Ciebie to już faktycznie może być tuż tuż 6-8 tygodni!!


    Zgadza sie :) modle sie wytrzymac do polowy listopada , a najlepiej do tego 1.12 :) buziaki :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 21:29

    kasha86 lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 4 października 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde właśnie mi uśwuadomiłyście jak to już niedużo czasu zostało. :)

  • Muska Autorytet
    Postów: 2322 5037

    Wysłany: 4 października 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smacznego jutro dziewczyny ;) Mi się nie spieszy do tego paskudztwa,ale faktycznie muszę się już powoli umówić :/ Może też w poniedziałek,albo w środę bo wtedy mam też ortopedę.Tak mnie te plecy bolą że zapisałam się do orto.Moze jakieś masaże zleci czy coś...Ciekawe czy uda się jakimś cudem te 2 wizyty połączyć.Ta glukoza to na czczo,bo już nie pamiętam? Raaany,jak to wypić na pusty żołądek?
    My po wizycie w por.genetycznej.No i wyszło że jesteśmy z mezem zdrowi,czyli mutacji nie mamy.Czyli nie wiadomo czemu 3 ostatnie ciążę tak źle wyszły :( Na jedno dobrze,bo na ewentualną przyszłość zagrożeń przynajmniej wrodzonych nie ma.Lepiej wiedzieć.poza tym genetyk też stwierdził że ta ciaza już jest tak wysoką że raczej zagrożenie się nie pojawi,a poza tym jestem tak obstawiona lekami że gdybym miała dodatkowe mutacje,to te leki je niwelują to nawet badań robić w tym kierunku nie muszę.moze zrobię je po rozwiązaniu na wszelki wypadek żeby bez potrzeby te zastrzyki chociaż wyeliminować,bo fajne to to nie jest :(

    Ps
    Mi glukozę w LuxMedzie daja za darmo (tam w ramach pakietu).Ale tym raz biorę wyciśnięta cytrynkę,bo jak wspomnę ten slod to od razu mi się cofa :P

    9f7j3e5e06vngc0g.png
    961lgu1rd0kaje2g.png
  • Polaj Autorytet
    Postów: 1618 942

    Wysłany: 4 października 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja glukoze kupilam sama w aptece.

    Córcia- 3 stycznia 2018
    Synek- grudzien 2012
  • elize Ekspertka
    Postów: 158 123

    Wysłany: 4 października 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj pełnia? Bo się dziewczyny hurtowo na patologii rozpakowują ;)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 4 października 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elize nie wiem, ale jeśli tak to przesrane, bo jak jest pełnia to córka zawsze ma kiepską i nieprzespaną noc.

‹‹ 711 712 713 714 715 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ