X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 22 lipca 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana spokojnie, szkoda że lekarz nie uprzedził Cie o wydzielinie.
    Nie bedzie żadnych grudek i nie zawsze widać że ta wydzielina jest biała. A uwierz mi ze jeszcze sporo z Ciebie uleci :)

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 lipca 2017, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Kochana spokojnie, szkoda że lekarz nie uprzedził Cie o wydzielinie.
    Nie bedzie żadnych grudek i nie zawsze widać że ta wydzielina jest biała. A uwierz mi ze jeszcze sporo z Ciebie uleci :)
    Dziękuję MoNaKo - uspokoilas mnie . We wtorek mam wizytę u swojego lekarza. A w piatek w klinice w ktorej sprawdzaja co 10-14 dni czy nie rozwija sie zespol między maluchami. . Także może sprawdza czy pessar trzyma

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 06:16

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 23 lipca 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jutro też uciekam do swojej gin bo to podbrzusze pobolewa mnie cały czas a dziwne jest to że na dniu prawie tego nie czuję tylko w nocy.nabijam sobie głowę czarnymi myślami i nie mogę spać :-(snia mi sie straszne rzeczy,jesli wiecie,co mam na mysli.dziewczyny dokazuja,więc chociaż tym się nie martwię.odkąd wyszłam w czwartek ze szptala to w zasadzie cały czas tylko leżę i podziwiam te wszystkie dziewczyny,które muszą leżeć przez cały czas.szacunek dla Was i Waszej cierpliwości no i kregoslupów,bo mój tego nawet kilkodniowego leżenia nie wytrzymuje i siada:-(

    Mam tylko nadzieję,ze nic się złego nie dzieje i ze znów nie wyląduję w szptalu.zapytam jutro moja gin też o ten pessar,ciekawa jestem co powie.

    Dzisiaj na obiad jedziemy do moich rodziców,to nie będę musiała krzatac się po kuchni tylko się pomoże i będę się gościć na lezaco;-)

    Miłej i spokojnej niedzieli dziewczyny☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 07:22

    3i498u69fq9q84na.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 23 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ;)
    Tez mam wizyte we wtorek u mojego gina ;)
    Zapytam go wkoncu ile moja szyjka ma i bede wiedziała wkoncu ;)

    Dzis caly dzien leniuchuje ;) maz robi obiad ;)
    Milego dnia dziewczyny :) :-*

  • Sun2017 Przyjaciółka
    Postów: 90 67

    Wysłany: 23 lipca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Gabi :) Czuję się ok, mam typowe dolegliwości : żylaki, kłopoty w toalecie (biorę źelazo), ostatnio puchną mi nogi. Dziś też słabo spałam, budziłam się z bolącymi bokami, jakkolwiek dziwnie to brzmi ;) No ale ogólnie nie mogę narzekać, bo nic poważnego mi nie dolega. A próbowałaś nospę na te bóle? A może to kwestia jakiegoś napinania się podbrzusza podczas spania (ja tak miałam, więc najczęściej śpię z poduszką między nogami)? Odpoczywaj!

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    Witajcie córeczki! 5.10.2018 :)
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 23 lipca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)

    Gabi u mnie przejście nie dietę nie wywołało żadnych rewolucji. Wręcz przeciwnie - wreszcie mam spokój od zgagi ktoa mi dokucza od początku ciąży. Ale myślę że jeśli zmieniłaś sposób odżywiania to taka reakcja jest możliwa. Pewnie to kwestia przyzwyczajenia sie organizmu :-)

    Mam nadzieję że te bóle to nic złego , dobrze że jutro wizyta

    Jeśli chodzi o karmienie piersią i dietę to zamierzam jeść normalnie .

    Milej niedzieli kochane !





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 11:44

    gabi 7 lubi tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi 7 wrote:
    Witaj Sun2017☺im nas więcej tym fajniej☺
    U mnie 27t2d więc jesteśmy prawie na tym samym etapie.A jak się czujesz?mnie od paru dni pobolewa podbrzusze więc więcej leżę niż chodzę i siedzę a od tego leżenia strasznie mnie już boli kręgosłup,w nocy bardzo kiepsko spalam,bo dość,ze bol kręgosłupa to oczywiście zaczęłam sobie już wkrecac najgorsze przez ten bol podbrzusza :-(

    Czarnulka a jakie masz zalecenia po założeniu pessara?musisz leżeć,czy możesz normalnie funkcjonować (Oczywiscie oszczędnie )?

    Meg trzymam kciuki,żeby dziewczyny szybko przebieraly na wadze i żebyście szybciutko wróciły do domu☺

    Gabi co do pessara lekarz kompletnie nic nie mówił tylko że za tydzień do kontroli. A ja całkiem zapomniałam zapytać. Ale jak na razie leżę bardzo dużo. We wtorek zapytam na wizycie co do zaleceń

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktore używają laktatora elektrycznego. Jaki polecacie? Na 1 czy 2 piersi? Jakiej firmy?

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pewno kupuję na dwie piersi firmy lansinoh

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę na pewno na diecie ale nie jakiejś mega wypasionej tylko rozsądnej - bez smażonego, cytrusów i warzyw typu kapusta czy groch. Przy pierwszym dziecku popijałam sobie herbatkę z kopru (hipp dla dzieci, całkiem smaczna!) i mały nie miał problemów z brzuszkiem. Teraz biorę jeszcze femaltiker na laktacje bo po cc dłużej się rozkręca. Dziewczyny dostają specjalne mleko co 3 godziny po 45ml z czego Emilka nie daje rady aż tyle naraz wypić. Ale są efekty bo waga powolutku idzie do góry :)

    czarnulka24, Sun2017, Alias lubią tę wiadomość

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss co do zgagi to u mnie podobnie jak u Ciebie.prawie wcale mi nie doskwiera a to mnie bardzo cieszy,bo momentami to aż mnie w środku bolało,taka miałam zgage.A powiedz mi czy Ty pijesz kawę? Bo wyczytałam,ze jeśli się nie slodzi to można pić,tylko żeby mocna nie była.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 16:33

    3i498u69fq9q84na.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 24 lipca 2017, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna czy wy też tak macie /miałyście. Ja zaczynam dziś schizować. Od 2-3 dni jeden dzidziuś jest mega aktywny. A drugi praktycznie mało co czasem się zastanawiam czy tam jest :(

    Wcześniej się zazwyczaj ruszaly po równo. .

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 24 lipca 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka nie martw się,tak czasami bywa☺i mnie np. teraz zamieniły się,ta która więcej wojowala jest teraz mniej aktywna a ta druga wręcz odwrotnie☺

    Ja dzisiaj idę do swojej gin na nieplanowana wizytę,idę sprawdzić czy te bole podbrzusza to nic poważnego.trzymajcie kciuki.

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 24 lipca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi 7 wrote:
    Czarnulka nie martw się,tak czasami bywa☺i mnie np. teraz zamieniły się,ta która więcej wojowala jest teraz mniej aktywna a ta druga wręcz odwrotnie☺

    Ja dzisiaj idę do swojej gin na nieplanowana wizytę,idę sprawdzić czy te bole podbrzusza to nic poważnego.trzymajcie kciuki.

    Gabi daj znać co po wizycie. Mam nadzieje że wszystko oki :) trzymam kciuki

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 24 lipca 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Gabi trzymam mocno kciuki !
    Pije kawę, zazwyczaj jedną słabą dziennie, z łyżeczki kawy rozpuszczalnej iuzupelnioną sporą ilością mleka bez laktozy :-) w pierwszym trymestrze nie mogłam patrzeć na kawę, a teraz z kolei ciężko mi bez niej funkcjonować ;-)

    Czarnulka u mnie zazwyczaj dolny dzieć mniej aktywny mi się wydaje . Albo to kwestia łożyska na przedniej ścianie, albo temperamentu. Górna dziewczynka rozrabia za dwoje ;-)

    gabi 7, czarnulka24 lubią tę wiadomość

  • agula1983 Autorytet
    Postów: 289 430

    Wysłany: 24 lipca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja na szybko dzis cc o 13. Rozwarcie juz na 3 cm nawet nie wiem kiedy sie zrobilo i delikatne skurcze przypominajace bol miesiaczkowy. Trzymajcie kciuki.

    Meg85, AllishiiA, Angela*, triss, joaska1985 lubią tę wiadomość

    syy28iik833b36lq.png
  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 24 lipca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula, powodzenia wszystk bedzie dobrze :)

    Weruś9110
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 24 lipca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula powodzenia☺wszystko będzie na pewno ok.trzymam kciuki☺

    Dziewczyny ja już po wizycie.z dziewczynami wszystko ok☺mają się badzo dobrze.tylko niestety moja szyjka w opłakanym stanie:-(i to teraz moja największa zmora:-(mam leżeć,leżeć,leżeć do momentu założenia pessara.czekam na wyniki wymazu i jeśli będzie ok to zaraz zakładamy.moja gin sama mi to zamówi.oby jak najszybciej.te bole podbrzusza to prawdopodobnie od tego ułożenia glowkowego i ucisku na szyjke i od tego ucisku skrocila się teraz ta szyjka:-(

    Dziewczyny napiszcie mi proszę,na jakiej długości szyjki mialyscie zakładany ten pessar i w którym tyg ciąży.będę wdzięczna.

    W piątek mieliśmy jechać z córką i ze znajomymi jechac na Mazury no a teraz to ... dupa-przepraszam za określenie.ja chce żeby mąż z córką pojechał,bo mi szkoda mojej córki,ze musi przeze mnie rezygnować z wakacji,ale zobaczymy co oni oboje zadecydują.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 10:44

    3i498u69fq9q84na.png
  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 24 lipca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi a jaka obecnie masz dlugosc szyjki? Lezenia wspolczuje bo przy corce na pewno masz troche zajecia i szkoda tych wakacji no ale jak trzeba to trzeba ;)
    A co do kawy to ja polecam z lavazzy bezkofeinowa, smakuje jak zwykla co mi bardzo odpowiada bo ja zawsze pije czarna bez cukru i takiej pol na pol z mlekiem bym nie przelknela ;p

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    Weruś9110
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 24 lipca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi 7 wrote:
    Agula powodzenia☺wszystko będzie na pewno ok.trzymam kciuki☺

    Dziewczyny ja już po wizycie.z dziewczynami wszystko ok☺mają się badzo dobrze.tylko niestety moja szyjka w opłakanym stanie:-(i to teraz moja największa zmora:-(mam leżeć,leżeć,leżeć do momentu założenia pessara.czekam na wyniki wymazu i jeśli będzie ok to zaraz zakładamy.moja gin sama mi to zamówi.oby jak najszybciej.te bole podbrzusza to prawdopodobnie od tego ułożenia glowkowego i ucisku na szyjke i od tego ucisku skrocila się teraz ta szyjka:-(

    Dziewczyny napiszcie mi proszę,na jakiej długości szyjki mialyscie zakładany ten pessar i w którym tyg ciąży.będę wdzięczna.

    W piątek mieliśmy jechać z córką i ze znajomymi jechac na Mazury no a teraz to ... dupa-przepraszam za określenie.ja chce żeby mąż z córką pojechał,bo mi szkoda mojej córki,ze musi przeze mnie rezygnować z wakacji,ale zobaczymy co oni oboje zadecydują.
    Gabi ja pessar miałam założony przy 19mm szyjki. W 22+ 0 tc.
    Gabi będzie dobre u ciebie widzę po suwaczku ze już 27+4 ..
    Jaka masz szyjke?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 11:08

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ