X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 21 lipca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg twoje dziewczyny sa przesliczne ;)
    Joaska ciesze sie, ze u was wszystko dobrze ;)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg gratulacje ☺Dziewczyny po prostu cudeńka ☺super,ze dałaś radę tyle wytrzymać a w nagrodę pewnie lada chwila wyjdziecie do domciu.powodzenia dalej☺

    Joaska oby tak dalej to szybko będziecie w domciu☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 08:54

    Meg85 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi31 wrote:
    Angela jestem dokładnie na tym samym etapie co Ty. 15+6
    Meg słodkie Twoje dziewczyny są, po cesarce bardzo czujesz brzuch? Czy da się wstać?


    Super ;) czyli może i mi uda sie poznać moje maluszki- kto siedzi w brzuszku na wizycie we wtorek ;) buziaki :-*

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg ale słodkie dziewczynki ! Nie mogę się napatrzec i jednocześnie aż się rozczulilam jak pomyślałam że już niedługo i ja będę miała przy sobie takie szkraby.

    Meg85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg ale słodziaki dziewczyny! jakie zadowolone że już z drugiej strony brzucha :D
    jeszcze raz gratulacje :)

    Meg85 lubi tę wiadomość

  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelcia u mnie też w 6 tc było jedno serduszko, a teraz byłąm w 10tc to były już dwa szkraby :)

    Meg - dziewczęta są cudowne - takie pozytywne zakończenia ciąż bardzo podnoszą mnie na duchu ;)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 21 lipca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg kochana a jak Ty się dzisiaj czujesz?dziewczynki są cały czas przy Tobie?wracaj szybko do formy i nabieraj sił ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 12:07

    Meg85 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny były ze mną wczoraj ok 2 godziny późnym popołudniem. Dziś od rana są ze mną. Problem mam z karmieniem bo nie chcą jednego cyca. Mam tam taką narośl która sprawia że skutek jest trójkątny i spory, one są maleńkie i nie mieści im się do buzi. Czuję się słabo. Wczoraj nic nie jadłam. Malutkie chcą być non stop przy mnie, byle choć buzię do cyca przytulic. I o ile wi że świadomy uśmiech i takiej maluchowi nie istnieje to nie mogę oprzeć się wrażeniu że po wymuszeniu płaczem cyca widzę triumfalny uśmiech na ich buźkach :P

    triss, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny ja to chyba nie mogę przejść spokojnie tej ciąży :-(ledwo wyszłam wczoraj ze szpitala a już mam kolejny powód do niepokoju.pobolewa mnie podbrzusze,w zasadzie to od momentu zbadania mnie przez mega"delikatnego" lekarza podczas przyjęcia we wtorek a potem powtórka w środę :-(w poniedz a potem w środę miałam też usg i sprawdzana szyjke i wszystko ok więc nie wiem od czego to pobolewania.obydwie dziewczyny ułożone glowkowo i tam je właśnie czuję,gdzie mnie pobolewa,bardzo niski.na wypisie zalecili kontrolę za 2 tyg.Ale ide w poniedz do mojej doktor bo nie wytrzymam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 12:57

    3i498u69fq9q84na.png
  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 21 lipca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi mnie tez co jakis czas podbrzusze pobolewa ale bylam w srode na usg i wszystko niby ok, moze to faktycznie po tym badaniu.
    Ale jesli czujesz ze cos jest nie tak to oczywiscie lepiej to sprawdzic. U mnie dziewczynka tez jest ulozona glowkowo i czuje ja tak jakos gleboko w brzuchu, tez tak masz ?
    Meg,a ogolnie masz pokarm? i mozesz juz wstac po cc czy ktos ci podaje dziewczynki ?;)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    Weruś9110
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg Twoje dziewczynki to sama słodycz. Z całego serducha gratuluję i już nie moge sie doczekać kiedy będę tulić moje skarby.

    gabi co do bólów brzucha jak na miesiączkę i ułożenia główkowego to ja mam tak samo i już mnie to nie martwi. Czasem mam tez bóle krzyża ale wiem, że to Zosia majstruje. Tak więc nie wiem czy aż tak powinno Cię to nipokoić skoro dopiero co wyszłas i wszystko było w porządku.

    Dziewczyny a ja dziś zauważyłam że mam już siarę w lewej piersi. Mam nadzieję że to dobry znak :)

    Mąż był w urzedzie pobrał wniosek na 500plus i dla mnie na kosiniakowe. Becikowe nam się nie należy. Akty urodzenia będziemy odbierać gdzieś w Poznaniu bo mieszkamy pod poznaniem a odbiera się w miejscowości urodzenia. I tyle. więc aż tak dużo załatwiania nie bedzie.
    No jeszcze trzeba będzie zapisać dzieci do przychodni ale to juz pikuś :)

    Meg85, gabi 7 lubią tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bo ja caly czas chcialam rodzic naturalnie, ale tak sie teraz zastanawiam, a jak pierwsze urodze beda musieli mnie naciac tak jak przy pierszym porodzie, a potem drugie sie odwroci i nagla cesarka i drugie szwy i ciecie. I na dole i na brzuchu szwy nie wyobrazam sobie tego. Porozmawiam ze swoim lekarzem czy w tedy na porodowce zadam cesarki czy dostaje od niego skierowanie... Ale mam metlik w glowie, bo jak nie bede ulozone glowkowe to nawet nie ma co mowic o sn. Co o tym myslicie? Wiem, ze moge uniknac naciecia, ale pierwszy syn mial 2600 i i tak musieli mnie naciac. Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi;)

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alishia ja tak miałam właśnie. Nacięcia krocza nie uniknelam. Proponowali od początku cc ale nie zgodziłam się. Mogłam rodzić sn więc czemu nie próbować. A druga jak poczuła luz to całkiem bokiem się skubana obróciła i nie uniknelam również cc :P gardło mnie boli po rurce intubacyjnej i musiałam "odkaszlnąć" dziś porządnie bo juz się dusilam - policzylam wszystkie gwiazdy na niebie..

    Weruś ja musiałam wstać juz wczoraj. Po godz 22 położna pomogła mi się podnieść, zaprowadziła mnie do łazienki, pomogła się umyć, zdjęła opatrunek z rany po cięciu i kazała oblac wodą. Potem pomogła mi wrócić do łóżka. A dzisiaj od rana zasuwam przy dziewczynach i trochę przesadziłam. Dostałam juz morfine i paracetamol w kroplowce, do jedzenia kleik na wodzie i suchara, jakieś izotoniczne coś tez w kroplowce. Mąż przyjechał niedawno więc jest z kim pogadać :P
    Powodzenia dziewczyny! <3

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 21 lipca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monako no wlasnie ta druga odwróciła sie glowkowo bo jeszcze w poniedziałek leżała poprzecznie a juz w środę obie glowkowo i właśnie czuję ja jak sie rusza na samiusienkim dole,wiec mnie pocieszylas,ze tak może być z tymi bólami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 16:04

    MoNaKo lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg wspolczuje, ja wlasnie bym wolala jednak tego uniknac... Pogadam o tym z lekarzem, on caly czas gadal o cesarce, a ja tylko o sn, ale teraz chyba zmieniam zdanie i wole cesarke. A jak z jedzeniem meg to wyglada po cesarce?

    A wczoraj jeden mi tak uciskal na szyjke, ze az bolalo.

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg,
    mam pytanie o majtki poporodowe,bo Ty jesteś teraz na bieżąco☺jak rozmiar kupiłaś no i czy trafiłaś z rozmiarem?bo chciałabym powoli dokończyć kompletowanie wyprawki dla siebie.podaj też w jaki rozmiar ubrane są Twoje Gwiazdy☺?

    3i498u69fq9q84na.png
  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam jedyne jakie były u nas w hurtowni i położna nie pozwoliłam mi ich zakładać bo się tylko w nich zapocę. Mam wkłady bella i od nich takie ceratki szpitalne. Z jedzeniem po cc w narkozie jest tak: 24 godziny po cc nic nie wolno jest. Trochę wody wypić. Reszta to kroplówki. Następnego dnia - przeohydny kleik na wodzie, suchar a na kolację teraz dali 3 kromki chleba z margaryną.. i zakaz cukru.
    Dziewczynki są dokarmiane mm.

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • jolka15 Ekspertka
    Postów: 178 108

    Wysłany: 21 lipca 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg dziewczynki są przesłodkie :) cukiereczki!!! Trzymajcie się ciepło a Ty oszczędzaj się żebyś doszła jak najszybciej do siebie po podwójnym porodzie, dla organizmu to nielada wyzwanie. Powodzenia kochana !!! :)

    joaśka świetne wieści :) super. że dzieciaczki mają się dobrze i dla was również wszystkiego naj!

    Adelcia u mnie w 6t2d był tylko jeden pęcherzyk i bez serduszka a w 7t5d już dwa serducha <3

    Monako bo u Ciebie to już rzeczywiście lada dzień :) daj znać jak się będziesz czuła po zdjęciu pessara, ciekawe czy rzeczywiście to uczucie jakby miały zaraz "wypaść" dziewczynki będzie ci towarzyszyć po tylu miesiącach. w razie w ściskaj mocno nogi ;-)

    gabi ja też mam od czasu do czasu bóle w rodzaju miesiączkowych i to nic groźnego ale lepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem przy najbliższej wizycie

    A mnie dziś jakiś babsztyl poschizował... stoję sobie w sądzie, rozmawiam z kolegą, a tu nagle jakaś radczyni do mnie podbija i ni z gruszki ni z pietruszki mówi do mnie oooooo jak nisko ten brzuch pani ma, za 3 dni pani urodzi jak nie jutro i poszła sobie dalej, ręce opadają ... ja nie wiem niektórzy ludzie to wyobraźni nie mają żeby mówić takie rzeczy... ale jak wróciłam do domu to spakowałam torbe dla siebie do szpitala :) padłam ofiarą terroru psychicznego :)

    gabi 7, Meg85 lubią tę wiadomość

    j.34bwdqk3op08o95j.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy twardnienie brzuszka tez macie ? Jesli tak to w ktorym miejscu? I ile trwa

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 21 lipca 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka ja miewam takie dni,ze twardnieje dość często a potem np.przez tydzień wcale.Ale u mnie to twardnienie i takie jakby ciagniecie nie wiąże się z żadnymi skurczami,bo wczoraj mi się zdarzyło podczas podpietego ktg i żaden skurcz się nie zapisał.także nie martw się tym.mi twardnieje najczęściej od góry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2017, 22:19

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ