X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 27 maja 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat ja jutro też wybieram się na komunię i mam nadzieję,ze będzie dobre jedzonko,bo mam straszną ochotę na jakieś pyszności☺ogólnie to czuję się strasznie ociezala ale Ty już 31 tydz.więc Tobie tymbardziej trudniej funkcjonować.jeszcze wszystko przede mną☺udanej zabawy☺
    Megilein ja też biorę profilaktycznie luteine 2x100 rano i wieczorem,bo moja gin uważa,ze tak bezpieczniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 15:10

    Pat85 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • megilejn Koleżanka
    Postów: 43 2

    Wysłany: 27 maja 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziewczyny za taki odzew.ja lekarzowi ufam prowadzi mnei od poczatku bo mialam problem zeby zajsc w ciaze i chodze do niego od 2016 roku.mysle ze po prostu bede robic jak zaleci tak z reszta i wy radzicie.Serdecznie pozdrawiam i za wszystkie dzieciaczki tutaj trzymam kciuki

    czekamy na corcie i synka

    fbe4e53146.png
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie witam w 26 tygodniu ;)

    I wszystkim udanego, slonecznego dnia ;)

    A i wczoraj przywiozlam ciuszki, maaaasakra ile tego jest z 5 kartonow na pierwszy rok ;) Na poczatku myslalam, czy nie za szybko, ale teraz wiem, ze zanim to wszystko posegreguje, poppiore, poprasuje to troche zejdzie, a jeszcze trzeba mieszkanie wysprzatac, zeby po porodzie tylko na biezaco ;)

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie biustonosze do karmienia polecacie? ;)

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 28 maja 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allishiia ja po domu miałam takie zwykłe bawełniane,dla mnie najwygodniejsze i takie same zamierzam kupić teraz. Na większe wyjścia miałam 2 takie lepciejsze☺droższe i seksowniejsze☺

    AllishiiA lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 28 maja 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadłam normalnie, tzn wiadomo że unikalam tego co wzdyma, surowego mięsa i jajek, piłam gazowane bo nie trawie niegazowanej wody. Piłam herbatę z miodem, jadłam truskawki, cytrusy i inne rzeczy które niby trzeba omijać bo uczulac lubią. Nigdy nie mielismy problemów z brzuszkiem.

    Co do stanika dla mnie najlepszy był usztywniany z h&m :-)

    AllishiiA lubi tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AllishiiA wrote:
    Dziewczyny jakie biustonosze do karmienia polecacie? ;)
    Ja miałam/mam Mark&Spencer, biust mam ogromny więc muszę mierzyć i tylko tam zazwyczaj pasują jak druga skóra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 16:10

    AllishiiA lubi tę wiadomość

  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 28 maja 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula1983 wrote:

    Monako jak byłaś w szpitalu to jak ci wychodziło ktg?
    Dziewczynki były grzeczne podczas zapisu?
    Jak mnie tylko podpinali to moje maluszki tak się buntowały że musieliśmy powtarzać zapis, ciągle się wierciły, kopały i często uciekały - położne co chwilę do mnie zaglądały i poprawiały, ale to było na chwilę.
    Skurcze na spokojnie pisały mi się na 0-3%, ale jak się kręciły to nawet 15-20%, ale położne mówiły że jest ok bo jak się ruszają to pobudzają macicę.

    agula mi robili tylko zapis na skurcze macicy- podobno za wcześnie na kompletny zapis więc się nie kłóciłam. Ale dziewczyny u mnie z pokoju też miały problem. Też maluchy im uciekały a szczególnie na takim jednym sprzecie. Bo jak podjeżdżali z philipsem to były zapisy znacznie lepsze.
    Mój najgorszy zapis wyglądał tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/08362b8aa366.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2017, 18:06

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Pat85 Autorytet
    Postów: 487 290

    Wysłany: 28 maja 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję, że przeżyłam dwie imprezy w weekend i skręciliśmy dzisiaj dwa łóżeczka i jedną komodę (znaczy ja głównie podawałąm śrubki i oczywiście nadzorowałam prace) :) i nie urodziłam :) Za to najadłam się pyszności... za troje ;)

    Gabi mam nadzieję, że u Ciebie impreza też udana :)

    Roletka to bardzo pocieszające co piszesz o diecie :) a co do jajek to w ciąży chyba pobiłam rekordy w jedzeniu sadzonych, z oczywiście lekko płynnym żółtkiem. Niedawno się zorientowałam, że może nie powinnam, a z drugiej strony salmonella ginie w 60 stopniach, więc raczej nie powinny zaszkodzić.

    Aaaa i chyba będzie Julek i Czarek :)

    agula1983 lubi tę wiadomość

    a5707df13e.png
  • agula1983 Autorytet
    Postów: 289 430

    Wysłany: 29 maja 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 29tc :-)

    Pat widzę że miałaś intensywny weekend i dałaś radę :-)
    Ja idę na komunię za 2 tygodnie i zobaczymy jak długo wysiedzę bo ostatnio męczy mnie siedzenie dłuższe niż 30 minut.

    Monako no faktycznie na zapisie ci pagórki powychodziły, ale jak lekarze do tego podeszli?
    Ja nie miałam takiego wydruku bo u nas w szpitalu ktg są podpinane pod internet i zarówno lekarze jak i położne widzą na kompie co sie dzieje i dopiero jak dadzą znać położnym to mogą odpinać.


    syy28iik833b36lq.png
  • agula1983 Autorytet
    Postów: 289 430

    Wysłany: 29 maja 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biustonosze do karmienia zamierzam kupić bawełniane i usztywniane, bardziej na jakieś wyjścia


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2017, 11:18

    AllishiiA lubi tę wiadomość

    syy28iik833b36lq.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 29 maja 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Pat ja po komunii też ok.pojadlam pysznych rzeczy☺poplotkowalam☺tylko przez cały dzień siedzenie za stołem z brzuchem,który przeszkadza okazało się niezbyt komfortowe.brakowało mi jakiejś kanapy☺

    Dziewczyny a dzisiaj mam strasznego doła:-(moja 8 letnia corka nie chce się pogodzić z myślą i faktem ze będzie miała rodzeństwo,nawet nie mam serca jej powiedzieć w tej chwili o blizniakach,bo musi najpierw przetrawic sam fakt że pojawi się ktoś mały w domu.

    3i498u69fq9q84na.png
  • joaska1985 Ekspertka
    Postów: 223 350

    Wysłany: 29 maja 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)

    U nas przez weekend były takie upały,że ledwo co przeżyłam ;)

    Mam problem ostatnio ze spaniem , kładę się o 23 a zasypiam o 2 w nocy. Dosyć że siku często to mam problem z nogami, dosłownie nie wiem jak się położyć i spać.
    Nieustannie się wierce nawet nie wiem jak to opisać ;) dosłownie nie wiem co mam z nimi zrobić. Jest to bardzo męczące.

    Moje dwa szczescia <3 <3 Nina i Nela
  • joaska1985 Ekspertka
    Postów: 223 350

    Wysłany: 29 maja 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I chyba coś z moim suwakiem bo dziś mam
    26tydz+0

    Gabi miałam podobny problem z córką,
    Poplakala się jak usłyszała że bliźniaki, tak sobie to wytlumaczyla że nie Beda się z nia bawic ,i bedzie sama (10lat).
    Dopiero po naszej rozmowie się uspokoila i teraz już jest dobrze.

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    Moje dwa szczescia <3 <3 Nina i Nela
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 29 maja 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula przez ten zapis nie wypuścili mnie do domu. Zostałam jeden dzień i macica się uspokoiła więc dopiero wtedy podjęli decyzję o wypisie.
    Ale prawda jest taka, że wszystko zależy od pozycji i ktg nie jest aż tak dokładnie. Na poczatku leżałam na plecach, dopiero póżniej kazali położyć się na lewym boku i pod koniec tego zapisu co wrzuciłam widać już znaczną różnicę.

    Pat85, zazdroszczę Ci tej siły :)
    Ja właśnie wróciłam od fryzjera i padam na pysk. Wzięłam relanium i zaraz pewnie zasnę.

    A w weekend mamy mały remont w domu. No może remont zbyt mocne słowo ale mąż pomaluje jeden pokój (naszą docelową sypialnię) i pozamienia mi meble w pokoju plus jeszcze kilka pierdół. Czas jednak biegnie dosyć szybko więc muszę zrobić miejsce na rzeczy dla dziewczynek i zacząć wkońcu kompletować wyprawkę.
    Pokój dziewczynek jest na biało i nie bedziemy go urzadzać inaczej- na to poczekamy aż wyrosną z koszy mojżesza i wtedy jak juz będą łóżeczka to zaszaleję :)

    Dziewczyny, kupujecie laktator przed urodzeniem? Ja chyba dopiero po bo i tak są w szpitalu a nie wiem jak to będzie u mnie z karmieniem. Choć po cichu wierze że moje małe piersi to będzie mlekiem płynąca kraina dla moich dzieci :)

    A z dobrych wiadomości to mam wykluczoną cholestazę ciążową :)

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monako ja kupiłam ręczny w razie w, wyszłam że szpitala sama dzieci jeszcze były więc i tak w domu odciagac musiałam

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 29 maja 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roletka wrote:
    Monako ja kupiłam ręczny w razie w, wyszłam że szpitala sama dzieci jeszcze były więc i tak w domu odciagac musiałam
    roletka, na to nie wpadłam, a przeciez nie zawsze mamy wychodzą od razu z dziećmi.
    Kurczę to teraz się zastanawiam, kolezanka chce mi sprzedać swój użyty dosłownie 5 razy bo nie kp. Dała 280 zł a chce 150- za elektryczny. Ale nie wiem jakiej firmy.
    Tylko ja się zastanawiam czy nie lepiej kupić taki na dwa cyce...?
    Ciężka decyzja bo nie mogę przewidzieć jak to bedzie u mnie z karmieniem...

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaska mi tak strasznie jej szkoda się zrobiło,ze myślałam że serce mi pęknie z rozpaczy:-(mam nadzieję,ze ona to sobie jakoś przetrawi po swojemu i będzie chciała się we wszystko zaangażować i nie odsunie się od nas.Boże nie sądziłam,ze to będzie takie trudne :-(

    3i498u69fq9q84na.png
  • agula1983 Autorytet
    Postów: 289 430

    Wysłany: 29 maja 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monako ja się wstrzymuję z kupnem laktatora jakiegokolwiek, na początek będzie ten szpitalny i zobaczymy jak tam laktacja będzie się rozkręcać i czy jest sens, a jak będę miała wyjść ze szpitala bez dzieci to przecież można zamówić i dostawa w 2-3 dni i jeśli będę kupować to ten na 2 cyce

    syy28iik833b36lq.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 29 maja 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :) Widzę że weekend miałyście imprezowy :)
    Ja uprawiałam leżing i nic nie robing ;D Za to mam nagrodę - dzisiaj od rana zero plamień :D :D :D Uffffff :D

    Co do biustonoszów do karmienia to ja miałam jeden ale się z nim nie dogadałam, wolałam takie sportowe, tylko nie Nike ale takie najtańsze z bazarku lub sklepów typu KIK czy Pepco
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cbf912043bbf.jpg

    Współczuję problemów ze starszakami. Ja mam w domu 13latkę i ona mi kibicowała całą poprzednią ciążę. Teraz też jest zakochana w Marysi i świetnie się razem bawią. Jak się dowiedziała, że udało się zajść w kolejną ciążę to była bardzo zadowolona a jak okazało się że są bliźniaki to już się nie może doczekać :) Zobaczymy czy będzie taka radosna jak się urodzą ;D

    Co do laktatora to ja się zastanawiałam nad kupnem jakiegokolwiek w poprzedniej ciąży, ale dostałam taki ręczny od koleżanki więc nie kupowałam. Bardzo się przydał. To znaczy na początku nie, ale później jak chciałam mieć wolne (czytajcie wyjechać do sklepu po pieluchy ;) ) to odciągałam i leciałam na zakupy :)
    Teraz kupię dojarkę elektryczną, bo wtedy nie było dużo dojenia ale ręka bolała, więc teraz wolę dojarę porządną bo będzie tego dwa razy więcej ;)

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ