X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już trzeci raz na bete nie idę ;)
    Na sikanych już ładna ciemna druga kreska :)
    Jak się czujecie? U mnie dzisiaj takie ciągnięcie w podbrzuszu

    darra991 lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Oooo czekalam na ten watek;) z OM termin na 27.09 ale uwzgedniajac to, ze moje cykle 32-34 dni to wychodzi 30.09- 01.10. Pierwsza dzidzie po terminie z miesiaczki zreszta rodzilam, wiec w tej pewnie tez bedzie opoznienie ;)

    We wrzesniowym watku czuje sie troche jak 100 lat za murzynami bo ja dopiero test z sika, a tam juz serduszka itd ;) takze niesmialo dolacze ;)


    Ja tak samo więc i ja przejdę z wrzesniowek ;)

    Listę będzie ktoś prowadził?

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy mnie często boli brzuch, ale w pierwszej ciąży też tak miałam. Mam nadzieję że niedługo przejdzie

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję :D ja jestem pazdziernikową mamą 2014 i 2016 i powiem wam że październikowe dzieci są najfajniejsze :D

    Kimmy, KaroLove lubią tę wiadomość

  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    Kimmy mnie często boli brzuch, ale w pierwszej ciąży też tak miałam. Mam nadzieję że niedługo przejdzie
    Podobno nospe można brać jako rozkurczowy lek ale mi nospa nigdy nic nie pomagała więc nie wiem czy jest sens faszerowac się tymi tabletkami.

    f5b59272af.png
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy brałam no spe w poprzedniej ciąży 2X dziennie od 7tc w sumie do ok 37 tc. Mam nadzieję że teraz luteina wystarczy

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Też mam datę wg owulacji na 1 października (OF twierdzi, że 2) ;) Śledzę też wątek wrześniowy i tak samo czuję się tam sto lat za murzynami, więc super, że założyłaś nam własny :D Jestem po pierwszej becie (20,8 ), na drugą wybieram się w poniedziałek, a pierwszą wizytę mam 31.01 :)

    A z objawów to tylko trochę częściej sikam. Dziś mnie trochę muli sennie, mimo że wstałam o 9, ale często tak mam w pochmurne dni. Głowa mnie boli, ale to chyba nie od ciąży ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 15:59

    Kimmy, baassiia lubią tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam jeden dzien lekkie bole podbrzusza jajnikow i teraz juz spokoj. Lekka ospalosc i pic mi sie sporo chce takze u mnie poki co tez ok. Ja pierwsza coaze mialam praktycznie bezobjawowa, dopiero jak mi brzuch wywalilo pod koniec to zaczelam narzekac ;)

    KaroLove lubi tę wiadomość

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    Kimmy brałam no spe w poprzedniej ciąży 2X dziennie od 7tc w sumie do ok 37 tc. Mam nadzieję że teraz luteina wystarczy
    Ale to brałas z powodu skurczy czy z jakiego powodu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 20:55

    f5b59272af.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do listy to narazi moge ją ułozyć...ale w pon...jak bede w pracy i dopóki będę pracowala to mogę ją prowadzić ale później to nie gwarantuje...bo w domu tak czesto nie zaglądam do kompa...:)
    Ja od wczoraj mam mdłości i ból krzyża i każdych mięsni, do tego gorączka ale chyba moja mala ze żłobka przyniosła rota, bo nadal mnie mdli a na mdlosi ciążowe to jescze za szybko, wczoraj juz w ruch poszedl paracetamol bo tak zle sie czulam...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje pierwsze dziecko też jest z października i drugie chcialam miec jakos w lato, ale nie wyszlo

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie dołacze do was...14 dpo test negatywny. Powodzenia i spokonych ciąż wam życzę! <3

  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zobaczymy jak to bedzie, jeszcze post Kimmy jest jakos drugi, wiec tez moglby byc. Na razie to bedzie malo osob, ale za chwile moze byc ciezko ogarna :/

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak theagnes nie da rady to ja mogę wtedy

    Jak się czujecie dzisiaj?
    Ja na razie korzystam z dobrego apetytu ;)

    f5b59272af.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla, strasznie mi przykro, tulę :(

    Też dziś zrobiłam test sikany (14 dpo), żeby się mniej denerwować jutrezejszą betą i dalej bladzioch w porównaniu do 12 dpo, ale minimalnie wyraźniejszy, więc chyba ok. Byłam wczoraj na łyżwach, ale mimo że nigdy się nie przewracam, to jakaś laska zajechała mi drogę i się wywaliłam :/ Na szczęście nie jakoś mocno, ale miałam stracha czy to nie zaszkodzi ciąży. Odpuszczę już sobie jeżdżenie, ale smutno mi się zrobiło, jak pomyślałam że całe lato spędzę w ciąży i odpadnie i rower, i rolki :(

    Czuję się dziś bardzo dobrze, dopiero się obudziłam mimo pójścia spać o 22 :D Wczoraj było pierwsze <3 odkąd wiem, że jestem w ciąży i przyznam, że chyba jestem teraz lepiej ukrwiona :D

    madlene88 lubi tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Midwife1991 Koleżanka
    Postów: 50 35

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) Dołączam do forum październikowych mamusiek, chociaż termin mam na 29.09 wg OM. Jestem z Mazur. Moje objawy ciąży póki co to obrzmiałe i bolące piersi, pobolewania podbrzusza i ciągnięcie od jajnika do pachwiny. Muszę wam się przyznać, że jestem położną i choć od kilku lat pracuję z ciężarnymi, rodzącymi, a teraz głównie z noworodkiem i matką karmiącą, i teoretycznie powinnam wiedzieć "wszystko" na ten temat, to wiem jedno: że nic nie wiem (a przynajmniej tak się czuję) ;)

    smeg, Kimmy, Limerikowo, KaroLove lubią tę wiadomość

    f2w3kw7ikr19qy1o.png
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Ale to brałas z powodu skurczy czy z jakiego powodu?

    Tak skurczy, ciąża była zagrożona. Już w 6tc trafiłam do szpitala z krwawieniem po tygodniu wyszłam. Ale często trafialam do szpitala że skurczami, w 30 tc nawet akcja mi się rozpoczęła, na szczęście zachamowana. W sumie 6 msc leżałam w szpitalu, pozostałe 2 w domu.

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny, to dawajcie daty mnie wstepnie na 29.09 ale skoryguje po pierwszym USG ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 12:41

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jako, że wątek pazdziernikowy to ja na 1.10 ;)

    f5b59272af.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaaa wrote:
    Tak skurczy, ciąża była zagrożona. Już w 6tc trafiłam do szpitala z krwawieniem po tygodniu wyszłam. Ale często trafialam do szpitala że skurczami, w 30 tc nawet akcja mi się rozpoczęła, na szczęście zachamowana. W sumie 6 msc leżałam w szpitalu, pozostałe 2 w domu.
    O rany to nieciekawie. Mam nadzieję że ta ciąża już będzie bez takich "przygód"

    Pchelkaaa lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ