X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • Mika2009 Autorytet
    Postów: 527 257

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :)

    Lola - mam nadzieję, że to pomyłka !

    Ja się dziś wyspałam a teraz dalej rejestruje się na darmowe promocje :) zobaczymy co przyślą.

    iv09mg7ynbajyosc.png
  • Treselle Autorytet
    Postów: 428 334

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, mam nadzieje, ze to jakieś nieporozumienie i lekarz niepotrzebnie nastraszyl... 3mam kciuki Kochana:*

    dqpr3e5e0v8168du.png
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dzisiaj i ja!
    Lola trzymam kciuki. Lekarz też człowiek może się pomylić. Miejmy nadzieję, że tak było.

    Na pocieszenie powiem, że koleżanka mojej mamy była w ciąży i zdiagnozowano jej córeczkę, że będzie niepełnosprawna. Kobieta wiele nocy przepłakała, przygotowała się na to, a córeczka urodziła się zdrowa.

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)

    Za mną wczorajszy dzień pełen wrażeń :) z samego rana dostałam piękny ogromny bukiet kwiatów i kosmetyki z kosmetyczką jaka mi się marzyła, mąż kupił bułeczki świeże na śniadanie, zrobił omlety ( pierwsze danie które specjalnie dla mnie nauczył się robić :) ) a później pojechaliśmy na podniebny spacer do Czech. Piękne widoki i przynajmniej mogłam cieszyć się górami mimo braku możliwości wejścia na nie o własnych siłach. Wieczorem kolacja w restauracji i wino bezalkoholowe :) Pani pozwoliła nam otworzyć własne bo nie mieli w ofercie takiego :) czułam się jakbym znów miała tych 21 lat.

    Z przyjemnością czytałam Wasze historie z mężami i partnerami dziś rano. Uwielbiam takie i mogłabym się w takich historiach utopić z przyjemnością jak w dobrej książce. :D My poznaliśmy się 9 lat temu a jesteśmy razem od 8. Mój przyjaciel zabrał mnie po rozstaniu z chłopakiem ze sobą na ognisko politechniki (Ja uniwerek) no a tam rowerem z lasu wyjechał po nas mój mąż. :) ja z tych co się pierwsze nie odezwa do faceta a on uznał że do mnie tylu startuje że nie stanie w kolejce. Wreszcie po roku jak ustawilam status na gg że pójdę na piwo (13 lutego) to się odezwał i tak to już trwa. Mogliśmy że sobą rozmawiać godzinami zawsze mając temat. Dziś po latach dalej rozmawiamy że sobą jak te 9 lat temu.. potrafią minąć godziny A nam tematy się nie kończą :)

    Mika2009, nadziejastru, Caro, MałaMi88, BurzaHormonów, dżdżownica, Dziobuś, kiti, Zielona_konczynka, madlene88 lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynamy dziś 30 tydzień! Zgodnie z zaleceniami trzeba od dziś zacząć masaż krocza :D :D :D no to ruszamy :P

    LOla, dzdzownica, 3mam kciuki za pomyslne wiadomosci :*

    f2w3dqk3604phf94.png
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi położna od mówiła, żeby miesiąc przed porodem zacząć masaż krocza.

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 22 lipca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po wizycie :)
    Antuś waży już 1300 gramów i dalej wyprzedza termin o 7 dni. Szyjka zamknięta, prawie 5 cm! Także spacery po górach mi służą i nie muszę narazie bać się umiarkowanego wysiłku :)

    USG 3 trymestru przeniesione na 10.08. :D

    czekajacanacud1, nadziejastru, Mika2009, BurzaHormonów, MałaMi88, A może by..., AlicjaaA, Pampcia, Caro, patulla, E_w_c_i_a, Barbie24, Dziobuś, kiti, Agnesqe, Gabisonka, Zielona_konczynka, Ewa25, Treselle, madlene88 lubią tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 lipca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejastru wrote:
    Mi położna od mówiła, żeby miesiąc przed porodem zacząć masaż krocza.

    Ja natomiast słyszałam że od 34 tc masaż można robić..

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 22 lipca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... no mi tak mówiła, pewnie jest milion teorii :) Polecała kupić specjalny olejek i też strumieniem ze słuchawki od prysznica przy kąpieli robić masaże dodatkowo.

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi sie kojarzy ze mamaginekolog pisala w artykule jakims ze od 30go. Ale ze specjalny olejek az trzeba? Uuuuu...

    f2w3dqk3604phf94.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejastru wrote:
    A może by... no mi tak mówiła, pewnie jest milion teorii :) Polecała kupić specjalny olejek i też strumieniem ze słuchawki od prysznica przy kąpieli robić masaże dodatkowo.

    Myślę, że masz rację że co lekarz to inna teoria. Strumień ze słuchawki prysznica dla mnie ok ale ten masaż mnie przeraża.. :) nie bardzo wiem jak mam się za to zabrać..

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Nieśmiała Autorytet
    Postów: 1042 1000

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ludzie dziewczyny, u Was tez tak gorąco?

    Ja leżę caly dzien i jestem cala mokra i nogi mi spuchly :-(

    age.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiała wrote:
    O ludzie dziewczyny, u Was tez tak gorąco?

    Ja leżę caly dzien i jestem cala mokra i nogi mi spuchly :-(

    U mnie 32 stopnie dziś.. upał straszny.. I duszno. Mieliśmy teraz trochę na głowie i dopiero wróciliśmy do domu. Ja się położyłam w domu bo na ogródku za ciepło.. :/ chociaż i już moje 21 stopni w domu poszło w niepamięć i mam 23.. noce ciepłe i nic się nie chce wywietrzyć, a trochę się niestety zagrzało.. Może dziś coś się uda obniżyć temp..

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Nie licze na pomylke, nie chce sie rozczarowac, chociaz faktycznie na ostatnim usg u innej lekarz mam napisane, ze warga gorna prawidlowa i na zdjeciach 4d nie widac rozszczepu. Moze jak maluch podrosl jest to lepiej uchwytne. W kazdym razie we wtorek mamy usg u Roszkowskiego w Wawie. Lekarz pare razy zapewnial, ze innych wad nie widzi, ale mimo wszystko polecil zrobic usg u jednego z lepszych specjalistow. Jesli to tylko warga, to odetchne, jak warga i podniebienie troche gorzej, ale tez do ogarniecia. Modlcie sie zeby nie znalazl innych nieprawdilowosci! Alicja miala dla mnie mnostwo informacji za co jej dziekuje :))

    dzieki jeszcze raz za wsparcie, bo mozemy go wyjatkowo potrzebowac.

    AlicjaaA, nadziejastru, A może by... lubią tę wiadomość

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 22 lipca 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, trzymam kciuki żeby było ok. Masz dobre nastawienie, taka mobilizacja do działania a nie załamka, podziwiam. Tak trzymaj :)

    Lola83 lubi tę wiadomość

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    specjalny olejek tak mi się napisało, w sensie, że jakiś naturalny najlepiej, ze słodkich migałów np. czy inny :) jeszcze nie czytałam o tym dokładnie, a położna wstępnie mówiła, za tydzień chyba bede miała bardziej szczegółowo :)

    U mnie tez dzis upał, wiatrak w pokoju chodzi i chłodno jest, ale jak wychodze z psem to jak wracam to ciężko...

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • malwa88 Autorytet
    Postów: 358 301

    Wysłany: 22 lipca 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, widzę że został poruszony temat masażu krocza i rozbieżnościami co do tego od kiedy go rozpocząć.

    Moja położna mówiła, że można go rozpocząć nawet teraz, ale nie będzie on efektywny, nic nam nie da-tylko wyrabiamy w sobie nawyk robienia tego. Podobno właśnie dopiero od 34 tygodnia ma to sens bo tkanki są podatne na to uelatycznianie czy coś w tym stylu :P Nie chce głupot pisać.

    W każdym razie sens był taki, że od 34 tygodnia jest on efektywny, wcześniej nie zaszkodzi ale też podobno nie pomoże-jednak możemy się już przyzwyczajać do tego rytuału.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 19:25

    Październik 2017 synek <3
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 22 lipca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to nawet lepiej bo ja tez ani specjalnie sie do tego nie pale, ani nawet nie wiem jak w sumie. Na samo wyobrazenie siebie samej w momencie masazu smiac mi sie chce :D

    A może by... lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3604phf94.png
  • Treselle Autorytet
    Postów: 428 334

    Wysłany: 22 lipca 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    O to nawet lepiej bo ja tez ani specjalnie sie do tego nie pale, ani nawet nie wiem jak w sumie. Na samo wyobrazenie siebie samej w momencie masazu smiac mi sie chce :D
    Trzeba poprosić męża :D

    dqpr3e5e0v8168du.png
  • MałaMi88 Autorytet
    Postów: 570 308

    Wysłany: 23 lipca 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2017, 15:20

    JzxGp2.png
‹‹ 1014 1015 1016 1017 1018 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ