X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantastyczne wątki ciążowe na fiolecie zmotywowały mnie do założenia całkiem nowego, innego niż wszystkie tutaj obecne tematy.
    Podstawą dyskusji jest intensywna pielęgnacja wiecznie rosnącego LWD ( Luzu W Dupie), wróżenie z wykresów oraz ze zdjęć usg, tworzenie teorii zrozumiałej na coraz wyższych poziomach LWD ;)

    Wątek stworzony z myślą o Tych, Które nie nadają się do uczestnictwa w rozmowach wątków "miesięcznych szczęść" ;) oraz dla Tych, Które na bieżaco chcą chłonąć wiry z zaciążonych.

    Uwaga, zapewniamy sporą dawkę dobrego humoru, który przybliża nas do osiągnięcia celu, najpierw w poczęciu małego dziedzica, a potem w wydaniu go na świat.

    Skupiamy starające się o dziedzica swojego rodu, te szczęśliwie zaciążone, oraz Te, Które dziedzica wydały na świat, ale nadal nie mogą się z nami rozstać <3
    Lets party !

    200.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 18:38

    Jagah, kasieniaczek, Corcula, ZakreconaŻona, Morwa, Teklaa, Madziulla, aaandzia, MatyldaG, AJA_S, Demsik, Milka1991, Marmurkowa, Isia93, emaj, hipisiątko, emerald_m, Karolczyk, Agga, tomania2806, aciulka, Blondik, Paolala, Alexiaa, bita_smietana, karolka22, Basik122, fantasmagoriia, Ania-nowa, ciri22, Sówka35, Lokokoko, aleala, lauda., odrobinacheci lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam takie disco party ;)

    Obecna! <3

    ojejku, Morwa, AJA_S, bita_smietana, Sówka35 lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woohoo! Moje jajniki już wpadły w bit :) Raz lewy, raz prawy. Gniazdo się mości.

    ojejku, Corcula, Morwa, AJA_S, zbikowa, aciulka, bita_smietana, pasia27 lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    melduje się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 18:42

    ojejku, Morwa, AJA_S, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, taaak. Jestem w ekstazie!!
    Fajnie, że do tego doszło ;D. A tak bałam się reakcji na moja opinie o "fioletowe stronie mocy".

    ojejku, AJA_S lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zjadłam dwa jajka, przegryzłam lodem, robię wszystko zeby przyszedł Blejk, bo to będzie oznaczało kolejny lewel ciążuni, ale jak na złość, jajka przegryzione lodem nie wywołują mdłości :P

    Zapuściłam link na "rurzu", pewnie wieczorem dołączy do nas reszta ześwirowanych :P

    ZakreconaŻona, Morwa, AJA_S, emerald_m, tomania2806 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem!

    Jestem z moimi objawami wczesnej ciomrzuni ;) dzieje się ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 18:56

    ojejku, Morwa, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku ależ z Ciebie amatorka! Palec w przełyku i gwarantuje, że poczujesz mdłości! Oraz: helouuu nie masz JESZCZE mdłości?? ;D.
    ja tez nie, ale to będzie nasza tajemnica.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 18:58

    ojejku, AJA_S, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja :D

    Corcula, ojejku, AJA_S, s1985, bita_smietana, ciri22 lubią tę wiadomość

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jestem i ja :D

    Tadadadam tadam!

    Morwa, Sówka35 lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Tadadadam tadam!
    Z "tadamem" będę wieczorową porą, bo ciągle jestem na zadupiu i na domiar złego prawie rozładowania :p Także czekajcie na mnie, czekajcie i rozkręcajcie imprezkę :D

    Corcula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Przyszłam i ja łapać wirusy i LWD :)

    Morwa, ojejku, Teklaa, AJA_S, hipisiątko, s1985, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z cionzom spozywczom można?

    ojejku, Corcula, Madziulla, VillemoVilo, Teklaa, Morwa, AJA_S, ZakreconaŻona, zbikowa, Luz Maria, tomania2806, bita_smietana, Sówka35, wszamanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby <3

    Corcula lubi tę wiadomość

  • Teklaa Autorytet
    Postów: 1309 645

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helllloł :) <3 w końcu jakaś zabawa w ciąży ;D

    ejjjj... weźcie mi idźcie z tymi mdłościami, boję się ich jak cholera (mam bardzo ważną sprawę 10.09 do ogarnięcia przez cały dzień i nie mogę być niedyspozycyjna), mam zamiar upiec ciasteczka imbirowe i wpindalać na zapas, może to coś da ;) :D ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 19:14

    Corcula, AJA_S lubią tę wiadomość

    mhsvhdgexfg3d4nx.png
    kolejna 30.03/36tc 16.03 3200/33tc 23.02 2297g/24.01 1447g/22.12 759g/połówkowe 05.12 wzorowo ❤️około 437g/24.11- ok/27.10 9-12cm/prenatalne 03.10.2016 - wszystko ok 6,5cm/19.09.2016 10tydz. 3,35 cm/5.09.2016 8tydz. 1,5cm serduszko 171
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    A z cionzom spozywczom można?

    Skubana wyprzedziła mnie z tym tekstem. :D <3

    Ołł jee jestem i ja :D

    Próbuje złapać oddech przebieglam swój rekordowy dystans 6 km

    Corcula, _Abby_, Morwa, AJA_S, ZakreconaŻona, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2 dni temu na moją ciążę spożywczą założyłam ciążowe spodnie. Projekcja do podświadomości:) Oby mój organizm ogarnął subtelną sugestię.

    Teklaa, Corcula, ojejku, _Abby_, marciaa, AJA_S, ZakreconaŻona, Karolczyk, Sówka35 lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Ja 2 dni temu na moją ciążę spożywczą założyłam ciążowe spodnie. Projekcja do podświadomości:) Oby mój organizm ogarnął subtelną sugestię.
    Buahahhhaaa :) ja juz zdążyłam kupić cudne ciążowe legginsy to je jutro na dupe zaciagne :) sprawdzę Twoja teorię i swoją podświadomość :D

    Corcula lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja.
    Mam nadzieję że wraz z wpisem na fioletowej stronie pojawi się mój dziedzic pod serduszkiem :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dziedzic dzisiaj dotarł do macicy ,więc się zagnieżdżamy na łonie natury :D może uda mi się zamienić ciążę spożywczą na normalną, kto tam wie :D chyba odpuszczę dzisiaj Bromka z tej okazji i napiję się wina co by dziedzic miał prościej ;) wróć!!! nie wiem czy można tu pisać o winie , więc niech będzie sfermentowany sok z jagód :D

    AJA_S, ZakreconaŻona, s1985 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ