X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka tule <3 ale następny cykl jest Wasz!! :) :*

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nie ma dobrych wieści z rana :( Madziu ściskam mocno <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DziękI dziewczyny. Nie mam zamiaru się poddać

    zFolwarku, kate88:), Karolczyk, bita_smietana, Arwi, Demsik, odrobinacheci lubią tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    DziękI dziewczyny. Nie mam zamiaru się poddać

    NIE WOLNO CI! Zreszta nie pozwolimy! :*

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawa imienia sie skomplikowala i jestem wsciekla. Przy Corce zasada byla, ze jak dziewczynka to ja wybieram pierwsze imie a Maz drugie a jak chlopiec to odwrotnie. Urodzila sie Corka wiec ja wybralam pierwsze zgodnie z ustalona zasada. Teraz chcialam zeby ta zasada znow obowiazywala i Maz postawil veto. Powiedzial, ze skoro wiecej niz dwojki nie bedziemy miec to On chce wybrac pierwsze imie zarowno dla ewentualnej dziewczynki jak i chlopca bo przeciez ja juz swoje imie pierwsze wybralam (dla Corki). No i sie zaczelo. Bo ja chce JUZ wiedziec, juz ustalic. Zasada byla tez taka, ze wybieramy imiona z konotacja rodzinna. Moja Corka ma pierwsze po mojej prababci a drugie po prababci Meza. Okazalo sie ladne imiona kobiecie rodzinne wykorzystalismy na Corke :D No i zostala nam tylko Karolina (po ciotecznej babce Meza o ile dobrze pamietam). No i cala afera jest ze hej ;) Bo teraz jakby wziac Karolina to jak na drugie i co pasuje do Karoliny a z rodzinnych imion nic nie pasuje. Ech...

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla głęboki oddech i do przodu :)

    bita_smietana lubi tę wiadomość

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla trzymam kciuki!!!:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Marzu, mam nadzieję, że już nie będzie więcej takich straszaków i porodówka Cię już tylko czeka. Czujesz te obroty o 180 stopni? Mnie co trochę serie ruchów nawiedzają, pewnie sławna czkawka, ale zawsze w dole. Chyba tylko raz czy dwa poczułam kopniaki pod żebrami. Za to plecy czy pupa nieźle się wypinają i pod same żebra podjeżdżają. Czasem muszę poczekać aż się mała dama nieco przesunie, żeby móc się podnieść rano z łóżka ;)..
    Czułam, że mały się fajnie ruszał przez 2 dni. Cieszyłam się, że jest aktywny, a on robił akrobacje. Ja wolę jak kopie, niż jak się przesuwa, albo już najgorzej tylko wypina. Wypinań nie zaliczam do ruchów, bo możecie wierzyć lub nie martwe dziecko też potrafi się wypinać. A przez te 2 dni były praktycznie tylko wypinania. Wiedziałam, że dziecko żyje ale wolałam sprawdzić co się dzieje, że rodzaj tych ruchów tak nagle się zmienił. Pytałam, czy na tym etapie rodzaj ruchów się może zmienić, to pani doktor powiedziała, że może się zmienić ale lepiej zwracać na to uwagę i jak coś niepokoi to skontrolować do lekarza. Nie należy też wpadać w paranoje, bo mamy lądować na porodówce a nie w psychiatryku :)

    Madziula a dlaczego lekarze ustalili tylko 2 cykle z clo? Mało kiedy udaje się w 1 cyklu przecież. Zwłaszcza, że ładnie zareagowałaś na stymulacje. Co innego jak by reakcja była marna, to wtedy wprowadzają inny preparat. Mi ginka zaleciła 4 cykle z clo i spróbować z odstawienia. W 2 cyklu miałam biochemiczną, a 3 trwa nadal.

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusia może lekarza źle zrozumiałam. Będę za 2 tyg na wizycie będe się o wszystko pytać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 16:08

  • Arwi Autorytet
    Postów: 1684 3405

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    U mnie sprawa imienia sie skomplikowala i jestem wsciekla. Przy Corce zasada byla, ze jak dziewczynka to ja wybieram pierwsze imie a Maz drugie a jak chlopiec to odwrotnie. Urodzila sie Corka wiec ja wybralam pierwsze zgodnie z ustalona zasada. Teraz chcialam zeby ta zasada znow obowiazywala i Maz postawil veto. Powiedzial, ze skoro wiecej niz dwojki nie bedziemy miec to On chce wybrac pierwsze imie zarowno dla ewentualnej dziewczynki jak i chlopca bo przeciez ja juz swoje imie pierwsze wybralam (dla Corki). No i sie zaczelo. Bo ja chce JUZ wiedziec, juz ustalic. Zasada byla tez taka, ze wybieramy imiona z konotacja rodzinna. Moja Corka ma pierwsze po mojej prababci a drugie po prababci Meza. Okazalo sie ladne imiona kobiecie rodzinne wykorzystalismy na Corke :D No i zostala nam tylko Karolina (po ciotecznej babce Meza o ile dobrze pamietam). No i cala afera jest ze hej ;) Bo teraz jakby wziac Karolina to jak na drugie i co pasuje do Karoliny a z rodzinnych imion nic nie pasuje. Ech...

    Ja jestem Karolina Marta i polecam :D w szkole miałam też Karolinę Judytę :) No i jak np. nie chcecie to nie musicie dawać drugiego imienia :)
    Na korzyść Karoliny przemawia fakt, że bardzo ciężko jest wymyślić jakieś brzydkie przezwisko :D
    Polecam imię, 10/10 :D

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

    17u9anlislh8btc4.png

    Aniołek 9.09.2015r.
  • AhnaKlementyna Przyjaciółka
    Postów: 84 82

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Madziulla... :(
    Życzę siły do dalszych starań :)abyś wreszcie mogła doczekać się swojego małego wielkiego szczęścia :)

    Jeśli szczęście nie przyszło jeszcze do ciebie, to znaczy, że jest duże i idzie małymi kroczkami.
    uwo9yx8dxn9xx73n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla tulę <3

    Qasha moja siostra też jest Karolina Marta :)

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzam , ze termin "poranne mdłości " wymyslal facet!
    Normalnie jakbym na kacu była :0

    Impresja, ojejku lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2017, 03:48

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Piękny znak, że wszystko idzie w dobrym kierunku :)

    Ja stwierdzam, że mdłości pierwszego trymestru mogą się schować, wobec rosnącego na końcówce bęca. Żołądek mam pod gardłem. Pojechałam do sklepu, raz się schyliłam i zielona wyszłam. Myślałam, że bełtnę w ciągu sekundy :/
    Pomyśleć że niedługo przyczyna tych mdłości nie raz uraczy nowa bluzeczke, albo spodnie swoim bełcikiem, a bo to sie uleje po karmieniu, a bo to refluks:)
    Jutro mam pierwsza wizytę, zobaczymy co pani doktor tam wypatrzy:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka melduj sie po wizycie

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje plamienie jutro @ na calego

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla nie poddawaj się! Głowa do góry!
    Marzu, koniec z wizytą mi na IP! I wiesz. Pamiętam w modlitwie o Krzysiu. Byłaś jedna z tych osób dzięki którym tutaj na forum podnioslam się po stracie.
    Wszystkiego dobrego dziewczyny. Za wszystkie trzymam kciuki!

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam oficjalnie w 1 dniu ciazy :P


    3 lutego mam wizytę w klinice. będziemy podglądać co tam uroslo po clo

    kate88:), Demsik, Blondik, Arwi, ojejku, Impresja, Corcula, odrobinacheci, bita_smietana, marzusiax, Ania-nowa, ktosiowa, Karolczyk, She86 lubią tę wiadomość

‹‹ 410 411 412 413 414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ