X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..
Odpowiedz

Objawy ciąży jeszcze przed spodziewanym okresem..

Oceń ten wątek:
  • Velvet28 Koleżanka
    Postów: 38 21

    Wysłany: 24 lutego 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tych kobiet, które są w ciąży i pamiętają swoje pierwsze, te "najpierwsze" objawy. Wiadomo, że objawem jest brak okresu. Tylko, że od owulacji do okresu jest 2 tygodnie. Jak więc mozna poznać że jest sie w ciąży w ciągu tych 2 tygodni, zanim pojawi się okres? Czy w ogóle wtedy są już jakieś objawy? Jakieś bóle, inny sluz, temperatura, inne..?

    julka277 lubi tę wiadomość

    eikts65g40woip49.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 24 lutego 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie utrzymywała się cały czas temperatura podwyższona. I to był jedyny objaw. Dłuuuugo nie miałam żadnych innych.

    Już był taki temat na forum:
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/potwierdzone-pierwsze-objawy-ciazy,273.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2014, 22:06

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Velvet28 Koleżanka
    Postów: 38 21

    Wysłany: 24 lutego 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za link :)

    Galanea lubi tę wiadomość

    eikts65g40woip49.png
  • Karolajn Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 25 lutego 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam podwyższoną cały czas temperaturę i mierzwił mnie brzuch tak jak na okres i myslałam że już dostanę i jak to się ciągnęło przez tydzień to juz się domyśliłam że wkońcu jestem w ciąży upragnionej i piersi miałam żylaste po tym podejrzewałam.

    20090926570117.png
    mhsvj44jhkebb1ma.png
    f2w3rjjgjedmuzf8.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 25 lutego 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był ból brzuch ale mniejszy niż przy @ i wrażenie "spuchnięcia" podbrzusza. Oba objawy utrzymywały się kilka dni

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • madziulek12 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 lutego 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam przez kilka dni ból głowy (bardzo rzadko mnie boli głowa, prawie w ogóle) dlatego mnie to zastanowiło. Poza tym przeraźliwy ból piersi. Mnie nie bolał brzuch jak na miesiączkę tylko pojawiało się kłucie jajników.

  • Velvet28 Koleżanka
    Postów: 38 21

    Wysłany: 26 lutego 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ktoras z was miala moze jakies plamienie na pare dni przed okresem ??

    eikts65g40woip49.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 26 lutego 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam plamienie tydzień przeed spodziewanym okresem i mineły , do tego bol brzucha jak na okres i strasznie nabrzmiałe i "piekące" piersi,potem plamiłam nawet w dniu kiedy powinnam dostac okres ale test pokazał 2 kreseczki :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Velvet28 Koleżanka
    Postów: 38 21

    Wysłany: 26 lutego 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie tzn ? taki sluz rozowy ?

    eikts65g40woip49.png
  • kajajaka37 Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 3 marca 2014, 01:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nmie na drugi dzień duszności i wysoki puls. Nawet się umówiłam do kardiologa. Ciąży nie brałam pod uwage. Tyle lat i nic...




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Trudno określić ponieważ każda z nas przechodzi to inaczej,niektóre mają objawy zaraz po zapłodnieniu inne po kilku tyg.
    Ja np miałam dzień w dzień zgagę nawet budziłam się z zgagą w ustach :/
    Teraz od 2 dni mam bóle podbrzusza raz takie kłucie drugi raz "miesiączkowe" tak jak w tej chwili.Boję się że zaraz dostanę okres... ^^,

    anksunamun88 :-) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż... każda kobieta ciąże przechodzi nieco inaczej, ale z mojego doświadczenia jeszcze przed spodziewanym okresem zauważyłam wysoką temperaturę, wrażliwe sutki no i lekkie plamienie w dniu spodziewanego okresu :)

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 3 marca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam plamien nigdy, nawet jak zaszlam w ciaze. Z objawów 'innych niż w normalnych cyklach" to tak:
    - piersi w ogóle nie bolały nic a nic. normalnie na okres miałam takie kamienie i bardzo wrażliwe
    - nie miałam ochoty na seks, ale noc przed pozytywnym testem miałam straszną chcicę i doszłam chyba w 5 min!!!
    - chodziłam poobrażana już w 1 dniu zapłodnienia. Miałam focha na wszystko dookoła bez przyczyny, 2-3 dni i przeszło. normalnie na okres miałam póżniej na tydzien przed @ i trawało to do samego okresu.

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • izia Autorytet
    Postów: 804 637

    Wysłany: 15 marca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przy pierwszej ciąży objawów zero - dopiero test - teraz przy drugiej jest zupełnie inaczej - już z 5 dni przed terminem @ charakterystyczny ból w dole brzucha - inni niż wszystkie - do tego pełniejsze piersi, uczucie rozbicia jak przy przeziębieniu, uczucie mokrości a na zewnątrz sucho .. ale to ciągniecie w macicy czy szyjce to przede wszystkim..

    f2wl3e5e6my37vnq.png

    relgh371tpzveqzl.png

    iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszej ciaży rzygałam już 3 dni po ovu - choć wtedy myślałam, że zatrułam się lodami.

    W tej ciaży bolał mnie dół kręgosłupa przez kilka dni - i to jeszcze długo przed testem

    julka277 lubi tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwyższona temperatura.:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 17 marca 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy objaw, 5 dni przed spodziewaną miesiaczką. Tego dnia wszystko co jadłam smakowało mi kwaśno, ale tylko jeden dzień tak. Wtedy jeszcze nie doszukiwalam się objawów nawet :) potem ból głowy, zmęczenie takie ze musiałam sobie robić drzemki, piersi straaasznie bolące i ciężkie. I niedobrze mi się robiło jak usiadłam do posiłku, ale przechodziło po 5 min i mogłam jeść normalnie. Na 3 dni przed planowaną miesiączką pozytywny test ciążowy, cień cienia dosłownie ale była druga kreska i z każdym dniem ciemniala. W dzień miesiączki bardzo lekkie brązowo-kremowe płomienie i na drugi dzień prawie nic.
    To był cudowny tydzień i tak bardzo się cieszę, że te objawy nie były urojone! :D Mam nadzieje, ze wasze też się okażą prawdziwe! Pozdrowienia.

    Sewerynka, Tova33, dejsi, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • renia825 Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 15 maja 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny musze sie z kims podzielic. Z mezem staramy sie o dzidziusia drugi miesiac ja wiem ze nie ma co panikowac ale w tym miesiwcu troche zle sie czulam oskres mialam 19.04 i Od paru dni bolalo mnie w dole brzucha ale juz przestalo wczoraj caly dzien piekly mnie sutki ale dzis juz jest lepiej test oczywiecie zrobilam dwa dni temu bo nie wytrzymalam ale wyszedl negatywny. Myslicie ze za bardzo sie nakrecam.

    Ella464 lubi tę wiadomość

    20060923650122.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 16 maja 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed zajściem w ciążę regularnie ćwiczyłam z pulsometrem i jeszcze przed okresem tętno przy określonych ćwiczeniach było dużo wyższe niż jeszcze kilka dni wcześniej, drugi objaw to kompletny brak apetytu - mogłam nie jeść cały dzień.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ktoś mi jeszcze odpowie tutaj ale spróbuję napisać ;D
    ja od 2 tyg. zauważyłam w swoim ciele wiele zmian ^^,
    z mężem staramy się od kilku mies.
    to tak...
    mam zgagę,mdłości,w nocy chyba ze 2 razy obudził mnie paw w gardle ale udało mi się powstrzymać ^^, raz w nocy miałam takie mdłości że aż stękałam :( ale zasnęłam i dało mi to spokój ;) dzisiaj mam wzdęcia a w sklepie samoistnie mi się odbiło a nigdy tak nie miałam nawet sama beknąć nie potrafiłam,nie wiem czy ma to coś wspólnego z ciążą ale warto napisać co zaobserwowałam jeszcze teraz boli mnie podbrzusze i mierzyłam tempke jest 36,7.Kilka dni temu robiłam test i wyszedł negatywny może za wcześnie... Liczę że w końcu się udało ;)

    dejsi lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ