X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016
Odpowiedz

Najlepsze prezenty świąteczne-Grudniówki 2016

Oceń ten wątek:
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 13 marca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuję to karmienie pod górkę i lipa. Mały nadal się zakrztusza, denerwuje :( jak go ściągnę z cycka i przycisnę pierś, to fontanna tryska do góry... Piersi nie są twarde. Karmię go regularnie, nie wydaje mi się, żeby były przepełnione. Może można jakoś ucisnąć pierś, żeby mniej leciało? Już nie wyrabiam. Spuszczam nawet pierwszy strumień na pieluchę tetrową.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 12:36

    17u9ha00otchcgqb.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 13 marca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werix a jakbyś to pierwsze duże ciśnienie ściągała?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 13 marca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny że wtrącam się wam na wątek. Mam córeczkę troszkę młodszą od waszych dzieci, że stycznia i mam pytanie czy szczepiłyście może na meningokoki b? Jak Wasze skarby znosiły te szczepienie? Czy to prawda że w UK ta szczepionka jest w kalendarzu szczepień?

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werix, ja nie miałam żadnych leków, bo Aran miał wtedy dopiero 3 tygodnie i lekarka powiedziała, że jest za mały na jakiekolwiek leki refluksowe. Kazała przyjść około 2-3 miesiąca, ale jakoś samo zaczęło się poprawiać i teraz jest dużo lepiej.
    Zagęszczacz sobie odpuść. Może lepiej sięgnąć po Gaviscon Infant. Jeśli to nie pomoże, to pewnie inne leki od pediatry.

    Nadira, ja mieszkam w UK i tu Meningokoki B są w kalendarzu szczepień w 8 tygodniu życia i w 16.
    Mamy już jedno szczepienie za sobą. Była gorączka 38 stopni i ogólne osłabienie synka, ale zwalczyliśmy paracetamolem w płynie. Większość dzieci ma gorączkę po tej szczepionce, także bądź gotowa.

    Polkosia, ratuj!!! Mam chyba kryzys laktacyjny 3 miesiąca! Co robić? Mały schudł 150 g, nie chce jeść, moje piersi są miękkie flaczki, w ogóle nie szczypią nawet po kilku godzinach. :(

    Nadira lubi tę wiadomość

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baranosia wrote:
    Chustujące dziewczyny polećcie jakąś chustę. Chcę używaną bo wiem że łatwiej ją wiązać

    Baranosia ja bym juz teraz chusty mie kupowala, zaraz beda glowke trzymac i mnie sie wydaje ze nosidelko bedzie lepsze.
    Ja dostalam od kolezanki cis takiego
    https://m.scandinavianbaby.pl/product-pol-106-BABYBJORN-nosidelko-ORIGINAL-COTTON-granatowy.html

    Ma to opcje noworodka i kolezanka uzywala od 6 tygodnia, ja wole poczekac az glowke bedzie trzymać i wtedy od razu zaczynamy.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nita, przystawiaj jak najwięcej, przytulajcie się skóra do skóry, nie podawaj smoka, pij herbatki laktacyjne! :)

    Nita, Martusiazabka lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Krakuska Autorytet
    Postów: 802 776

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny ten Babybjorn. Też chcę nosidło, tylko zastanawiam się od kiedy faktycznie jest to bez szkody dla kręgosłupa, słowa producenta nie sa dla mnie wiarygodne. A fizjoterapeuci z kolei przesadzają. Fizjoterapeutka Mieszka na pewno kazałaby to wyrzucić, tak jak bujaczka :)

    mjvyanli3sn49jip.png
    relgs65ghndjbduu.png

    Beta hcg:
    13.02 - 248
    16.02 - 872
    22.02 - 6184
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosidła najwcześniej jak dziecko samodzielnie siada, zazwyczaj wypada po 6-7 m.ż. Ja jednak na krótkie wypady nosiłam od 7 m.ż., chociaż nie siadała sama jeszcze, ale posadzona siedziała. Usiadła sama dopiero na 9 miesięcy, więc trochę na wyrost są te zalecenia... Niemniej, młodszego niż pół roku do nosidła nie wsadzę.

    milky way lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odradzam Babybjorn. Chyba najgorsze nosidło z dostępnych na rynku. Jest podobno bardzo szkodliwe dla bioderek, które wręcz zwisają a nie są w zdrowej pozycji żabki.

    Polkosia, teraz są różne miękkie nosidełka, które nie wymuszają pozycji siedzącej, np.Tula.

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakuska nosidło jest dla dzieci które same siedzą i nawet jeśli producent pisze o wkładkach dla niemowląt to jest to bujda
    Poza tym warto poczytać i wybrać nosidełko a nie wisiadełko ;)
    Z takich nosideł ergonomicznych to tula, manduca czy bondolino
    Tu jest wyjaśniona różnica

    http://domowa.tv/nosidlo-vs-wisiadlo-jakie-nosidelko-wybrac/

    Krakuska lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, w Polsce są zalecenia, że Tula dla siedzących dzieci, a na zachodzie już dla młodszych z wkładką, ale jednak uważam, że to za wcześnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 15:32

    milky way lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna ta Tula tylko trochę droga :/ mam jedno nosidło firmy krzak ale też właśnie słyszałam że dziecko musi samo siedzieć

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Hooney Przyjaciółka
    Postów: 117 49

    Wysłany: 13 marca 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odnośnie nosidełek : zaffiro n 22 - nosidlo czy wisiadlo? Po zdjęciach z internetu wydaje mi się, że jest ok, a cena dużo niższa niż tula itp dlatego mam wątpliwości

    f2w3rjjgfeipk3wz.png

    hchygov3q28aqgz8.png

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 13 marca 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę, ze i ja musze temat nosidel jeszcze raz ugryzc :P
    Dobrze, ze jej w to nie wsadzalam jeszcze :P
    Dajcie linka to tej calej tuli nosidełka. Dzieks

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honney, N22 jest ergo, to fajne nosidlo ponoc, nie wisiadło.

  • chiara Autorytet
    Postów: 523 556

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź odnośnie czapek :)

    I tak mnie uspokoiłyście odnośnie tego gronkowca. A Fuksja jak odkryłaś, że Twoje dziecko też ma?

    Jejku dla mnie nosidełko to jeszcze jedna wielka zagadka.

  • Fuksja90 Autorytet
    Postów: 731 456

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chiara wyszło mu przy okazji wizyty w szpitalu tylko ,że on nie dostał żadnego leczenia , antybiotyku ani nic bo ponoć to nie potrzebne.

  • Basia79 Autorytet
    Postów: 636 668

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś używał Aromactive Baby żel na katar? Pomagało? Hanka od wczoraj mega katar, nocka do kitu, budziła się co godzinę, dziś też mnie to czeka

    klz9gu1rkkbkfyjt.png
  • milky way Autorytet
    Postów: 675 641

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myslalam, ze nosidlo mi bedzie potrzebne, nastawialam sie na Tule, po czym przeskoczylam szybko na spacerowke, potem jak maly mial 12miesiecy to juz chodził na piechote, jak tylko tego chodzenia zasmakował, to nie mozna juz go bylo wsadzic do wozka :)
    Czylo od momentu jak siedział do momentu jak zaczal chodzic minelo niecale 4 miesiace i nic nie zdazylam kupic :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 21:50

    MoBo lubi tę wiadomość

  • Nita Autorytet
    Postów: 1809 1608

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia79 wrote:
    czy ktoś używał Aromactive Baby żel na katar? Pomagało? Hanka od wczoraj mega katar, nocka do kitu, budziła się co godzinę, dziś też mnie to czeka
    Ja uzywam, ale poprawy jakos zbytnio nie widze. Mam rowniez olejek do kapieli z tej serii i tez srednio dziala. Katar nadal jest.

    f6tvan2.png
    cb7wgov3drqp7e64.png

‹‹ 1323 1324 1325 1326 1327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ