X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Mamusie luty 2018
Odpowiedz

Mamusie luty 2018

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88 wrote:
    Pisalam juz wczesniej, mam nadzieje, ze nie spamuje :) ja mam jumper z allegro z wyswietlaczem, wykrywal od bodajze końcówki 9tyg. Po uzyciu stwierdzam, ze wyświetlacz to moim zdaniem zbedny bajer, kazdy inny ktory ma 3 mhz da rade :)
    A jakiej jesteś budowy? Pytam, bo myślę czy przebije się przez moje oponki :D i w którym miejscu szukałaś?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia przykro mi z powodu aniolka wazne ze drugi fasol sie trzyma i niech tak juz bedzie do konca

    Ja mam usg w poniedzialek stresuje sie na maksa.

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, mi właśnie przyszedł też jumper dzisiaj. Kupiłam bo miał największą popularność na allegro :)
    Udało się dziś usłyszeć serduszko :)
    A znalazłam dokładnie po środku pomiędzy pępkiem a końcem że tak powiem włosków łonowych :P

    innamorata88, Czarna_kawa lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mozesz mi zmienic tp na 6.02.taka wyznaczyl mi ginek.

    Paula. lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysokosc dokladnie ta, o ktorej pisze kolka, tylko u mnie po prawej stronie. Na tym etapie Maluchy sa tak nisko, ze to jest jeszcze ponizej ewentualnego tluszczyku :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lupusowa wrote:
    Witajcie . Ja Dostalam nagle taki przyplyw energi . Czuje sie bardzo Dobrze. Wiec to chyba dobry znak.. w poniedzialek wizyta , A w piatek prenatalne.

    Dziewczyny myslcie co chcecie ale ja Od dwoch dni czuje dziecko . Szczegolnie jak siedze i leze , takie trzepotanie, pukanie wlasnie tam w macicy . Jelita to czuje tez swoja droga , ale jak puknie na samym dole to wiem ze to nie jelita.
    Ja też odczuwam, ale od czasu do czasu ucisk tam gdzie jest maleństwo. A wiem to, bo nawet na usg było widac, że leży sobie bardziej po prawej stronie, niż na środku. Ale to tylko lekki ucisk. Na ruchy to zdecydowanie za wcześnie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że ja nie będę pytać o płeć jeśli lekarz sam nie podejmie tematu. Moje maleństwo jest tydzień młodsze i nie sądzę żeby coś było "bardziej pewne" :) o płci syna dowiedziałam się w 15tyg i do 18go nadal nie wierzyłam, więc dostałam zdj usg siusiaka haha :D
    Natomiast moja znajoma od 12 tyg była przekonywana, że będzie mieć syna l, dopiero przed 30 tygodniem okazało się, że jednak Michał to Michalina. :)

  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny kupowalyscie może segregator mamyginekolog? Warto to zakupić czy się nie opłaca ?

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) Dziewczyny, a czy któraś stosuje mama dha premium i może coś napisać? Kupiłam wczoraj i zastanawiam się czy to dobry wybór :-)

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Hej. Dziewczyny kupowalyscie może segregator mamyginekolog? Warto to zakupić czy się nie opłaca ?

    Kilka dziewczyn z grupy ma i sobie chwali :-) Pisały o tym wcześniej trochę ;-)

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • stokrotka30 Ekspertka
    Postów: 199 97

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anne92 wrote:
    Hej :-) Dziewczyny, a czy któraś stosuje mama dha premium i może coś napisać? Kupiłam wczoraj i zastanawiam się czy to dobry wybór :-)
    Ja biorę te tabletki, 2× dziennie, zalecone przez gina. Sa bardzo dobre, wg opinii, zawieraja witaminy i najwazniejsze kwasy dha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 09:23


    f2w3rjjg3x6jcgze.png
  • motylkova Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Hej. Dziewczyny kupowalyscie może segregator mamyginekolog? Warto to zakupić czy się nie opłaca ?
    Tak ja mam i jest bardzo fajny

    f2w3xzkr51ok2xi8.png
  • kolka Autorytet
    Postów: 376 350

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam segregator, jestem zadowolona, w końcu mam wszystkie papiery w jednym miejscu, w przegródkach :)
    Ale czy za 50zł to niezbedny gadżet to bym nie powiedziała ;)

    f2w3rjjgqu35wkgy.png

    starania od 2015 roku
  • Malineeczkaa Autorytet
    Postów: 441 402

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, z jakiej strony zamawiacie segregator od mamaginekolog? :)

    Kocham Cię córeczko ❤️💞
    y7piw1z.png

    Kocham Cię syneczku 🥰💞
    d1orpno.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anne92 wrote:
    Hej :-) Dziewczyny, a czy któraś stosuje mama dha premium i może coś napisać? Kupiłam wczoraj i zastanawiam się czy to dobry wybór :-)
    Mi lekarz polecił mama dha i pregna plus. Mówił że oba są godne polecenie. Wybrałam pregne bo się bierze 1 tabletkę a ta mama dha dwie dziennie. Tylko się zastanawiam czy 2 razy dziennie czy można od razu dwie polknac? Bo kierowałam się tym że ja nie będę pamiętała o 2 tabletcę.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • marmi Autorytet
    Postów: 558 399

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe Dziewczyny :)

    Kozamonia, tulę mocno. Niech drugie Maleństwo rośnie silne :*

    Kuzka, myślę, że przy pominięciu 1 dawki nic się nie stanie. Mi też się zdarzyło ze dwa razy.

    A przez Ciebie Szwesta i reakcję Młodego się poryczałam. Piękna reakcja <3

    Ja też już po genetycznym wczoraj wieczorem. Dzidzia miała 6,3 cm i z USG wyszło, że to 12t5d, więc mogę być styczniówką, ale trzymam się terminu z om:) Serduszko pięknie biło, wszystkie parametry w normie i Dzidzia tak fajnie machała do nas rączka, kopała nóżkami i wierciła się niesamowicie. Mąż był ze mną cały czas i był zachwycony, pierwszy raz widział nasze Maleństwo w akcji :)

    Co do płci będzie pewna za 3-4 tyg, więc przy kolejnej wizycie. Ale póki co, pani doktor obstawia dziewczynkę :)

    Cudownego dnia Wam życzę i samych powodów do radości :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 10:48

    Czarna_kawa, Anne92, Eklerka13579, kuzka, kasiarzyna, szwesta80, Promyczek_91, Paula. lubią tę wiadomość

    oar8vfxm9pilbm4k.png
  • Czarna_kawa Autorytet
    Postów: 1227 1347

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!

    Kozamonia,przykro mi z powodu jednego malucha,oszczędzaj się i zbieraj siły dla drugiego,niech się mocno trzyma i bezpiecznie siedzi w brzuszku :*

    Kuzka,super,ze Cię wypuścili i ze się dobrze czujecie :)))

    Kolka,aaa kupiłaś detektor!Jestem bardzo ciekawa jak wrażenia i czy łatwo było znaleźć serdunio czy chwile to trwało?

    Szwesta,cudna reakcja młodego :)

    Jak reszta się czuje Ciężarówek :)?Ja znowu mam problemy ze spaniem i budzę się w nocy milion razy,a w pon idę po dłuższej przerwie do pracy...

    kuzka lubi tę wiadomość

    201907041556.png
    201802112272.png
    02.2017 aniołek 7tyg[*]
    02.2018 córeczka<3
  • marmi Autorytet
    Postów: 558 399

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Mi lekarz polecił mama dha i pregna plus. Mówił że oba są godne polecenie. Wybrałam pregne bo się bierze 1 tabletkę a ta mama dha dwie dziennie. Tylko się zastanawiam czy 2 razy dziennie czy można od razu dwie polknac? Bo kierowałam się tym że ja nie będę pamiętała o 2 tabletcę.

    Meggi, ja wczoraj omawiałam to z moją lekarką. Od początku biorę pregnę plus, ale tam jest dość mało dha. W zwiazku z tym, że jem bardzo mało ryb (max 1 raz na msc), mogę brać dodaykoeo pełną dawkę dha, czyli 2 tabletki. Choc oczywiście lepiej byłoby jeść ryby ;)

    oar8vfxm9pilbm4k.png
  • Anne92 Autorytet
    Postów: 489 269

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Mi lekarz polecił mama dha i pregna plus. Mówił że oba są godne polecenie. Wybrałam pregne bo się bierze 1 tabletkę a ta mama dha dwie dziennie. Tylko się zastanawiam czy 2 razy dziennie czy można od razu dwie polknac? Bo kierowałam się tym że ja nie będę pamiętała o 2 tabletcę.

    Mi właśnie też lekarz polecił mama dha :-) No to super, od dziś zaczynam brać.

    thgf3e3kgrhlqiqj.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowanie polecam femibion natal 1 ze względu na zmetylowaną, lepiej wchlanialną i niegroźną dla babek z mutacją mfthr zmetylowaną formą kwasu foliowego. Pregna plus dobrze rozreklamowana, ale formy witamin jakie zawiera słabowchłanialne przez organizm.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 193 194 195 196 197 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ