X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 12 października 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS zazdroszczę serduszka :) super, że wszystko jest ok

    Anielka27 dzięki. Nie mogłam znaleźć gdzie tu go wkleić

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny czy wasi mezowie tez was drażnią bo moj mnie denerwuje na sam widok zal mi go ale moje hormony po prostu bazują.

    kambel lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin 17.06.2014 <3 z ovu obliczeń i moich też , a ginekologa mam w poniedziałek



    oar8csqv1r0ni36k.png

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    Witam dziewczyny czy wasi mezowie tez was drażnią bo moj mnie denerwuje na sam widok zal mi go ale moje hormony po prostu bazują.


    Oj taaak i to bardzo, mimo tego, że biedak nic złego nie robi wręcz przeciwnie stara się jak może ale mi tak odbija, że a to krzyknę na niego zaraz płacze bo mi go szkoda a po chwili się z siebie śmieje. A on patrzy się na mnie jak na wariatkę i mówi, że chyba będzie musiał zacząć pić codziennie whisky aż padnie i wówczas będę mogła nad nim stać i się wyładowywać ;P Ja staram się mimo wszystko powstrzymywać ale czasami po prostu nie wychodzi .. na szczęście on to rozumie (stara się)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2013, 19:52

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Anielka27 dziekuje za odpowiedz kochana juz myślałam ze wariuje. Boże jak tu jeszcze 8 miesięcy oni z nami wytrwają ?

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no przez całą ciąże chyba tak nie będzie , inaczej mój mąż stanie się alkoholikiem !!! 1233539a651j1xm1d.gif

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek wrote:
    Ide jutro do szpitala....W macicy coś jest ale nie wygląda prawidłowo, prawy jejnik powiększony-chyba podejrzenie ciąży pozamacicznej- nie wiem, co jest grane...nie wiem czy dobrze laekarza zrozumiałam. Trzymajcie kciuki i módlcie się za nas....odezwe się po szpitalu.......
    trzymam kciuki kochana odezwij się po

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 12 października 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    Nie no przez całą ciąże chyba tak nie będzie , inaczej mój mąż stanie się alkoholikiem !!! 1233539a651j1xm1d.gif
    Hehe moj mnie chyba zostawi jak tak dalej miali by być

    bontbhr.png
  • Mati1980 Ekspertka
    Postów: 143 302

    Wysłany: 13 października 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mnie tak piersi bolą że nawet dotknąć sie nie mogę.I nie mam ochoty na sex a jesteśmy tydzień po Ślubie.Co tu robić?

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    relganli3wx3d6wm.png
  • Mati1980 Ekspertka
    Postów: 143 302

    Wysłany: 13 października 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bo tak wogula wam powiem że w dniu naszego Ślubu zrobiłam test i dowiedziałam się że jestem w ciąży.To jest piękny prezent.A staraliśmy sie 9 miesięcy.

    magdalena, BOBASEK lubią tę wiadomość

    relganli3wx3d6wm.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 13 października 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati1980 wrote:
    Dziewczyny bo tak wogula wam powiem że w dniu naszego Ślubu zrobiłam test i dowiedziałam się że jestem w ciąży.To jest piękny prezent.A staraliśmy sie 9 miesięcy.
    moje gratulacje i szczęścia na Nowej drodze życia :) ja też nie mam zbytnio ochoty Ale mój partner stara się to zrozumieć

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Mati1980 Ekspertka
    Postów: 143 302

    Wysłany: 13 października 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że on to rozumie.

    relganli3wx3d6wm.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika ja też jak wypluta. Nie mam ochoty i siły na nic. Wczoraj wyciągnęłam moich chłopaków na spacer do parku to mi trochę pomogło. Na seks też nie mam ochoty ale i trochę sie boję bo plamię.
    W domu bałagan bo nie mam siły tego ogarnąć. Mam nadzieję, że szybko przejdzie to zmęczenie :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basssia87 wrote:
    MonikaS zazdroszczę serduszka :) super, że wszystko jest ok

    Anielka27 dzięki. Nie mogłam znaleźć gdzie tu go wkleić

    Niedługo i Ty usłyszysz malutkie serduszko :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati1980 wrote:
    Dziewczyny bo tak wogula wam powiem że w dniu naszego Ślubu zrobiłam test i dowiedziałam się że jestem w ciąży.To jest piękny prezent.A staraliśmy sie 9 miesięcy.
    Gratuluję :) Super prezent :) Myślę, że skoro tyle czsu się staraliście to Mąż będzie wyrozumiały ;)

    Mój musi się chwilowo pogodzić, że z seksu nici bo plamię trochę i boję się żeby nie pogorszyć sprawy

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 13 października 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    Mój też mnie drażni, a o seksie narazie musi zapomnieć. Po pierwszej stracie mam uraz. I niestety musi to zrozumieć. Przeżył ciąże z córcią, to teraz też da rade ;)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 13 października 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek wrote:
    Wiem, ale ten program liczy tak jakby było standardowo czyli 28 dni, a mój cykl trwa srednio 35 dni-powinien uwzględniać indywidualne różnice i liczyć od owulacji + te 2 tyg....Nie denerwuje się, tylko wiem, że jestem krócej w ciąży...będzie dobrze :)
    Ja mam cykle po 36 dni ovu pokazuje 6 tydz 7 dzień. a w poniedziałek był mój termin @ więc wydaje mi się ze jakby odjąć tydz to będzie dobrze

    monalisa lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 13 października 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny jakie mam dziś mdłości masakra zrobiłam dziś dorsza na obiad i zjadła z apetytem ale teraz jest masakra rano tez bylo tak. Nie Wiem co gorsze mdłości czy wymioty.

    bontbhr.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    Matko dziewczyny jakie mam dziś mdłości masakra zrobiłam dziś dorsza na obiad i zjadła z apetytem ale teraz jest masakra rano tez bylo tak. Nie Wiem co gorsze mdłości czy wymioty.

    pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży to też tak miałam i marzyłam żeby zwymiotować żeby ulżyło ale do efektu nie dochodziło - masakra

    w tej ciąży póki co delikatnie i rzadko mnie mdli :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 13 października 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    Matko dziewczyny jakie mam dziś mdłości masakra zrobiłam dziś dorsza na obiad i zjadła z apetytem ale teraz jest masakra rano tez bylo tak. Nie Wiem co gorsze mdłości czy wymioty.

    pamiętam jak byłam w pierwszej ciąży to też tak miałam i marzyłam żeby zwymiotować żeby ulżyło ale do efektu nie dochodziło - masakra

    w tej ciąży póki co delikatnie i rzadko mnie mdli :)

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ