X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 11 października 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dołączam, mam termin wg OVU na 18 czerwca :)

    Pierwsza wizyta u ginekologa go 24 października, a niedługo potem moje urodziny - najlepszy prezent :) Na razie beta w środę wyszła 162, mam powtórzyc w przyszły piątek dopiero, to zobaczę przyrost!

    Pozdrawiam wszystkie czerwcowe mamuśki!

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 11 października 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin na 4 czerwca :).Pęcherzyk już widziałam tydzień temu,w środę idę zobaczyć bijące serduszko :).

    Modelka lubi tę wiadomość

  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 11 października 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te mdłości mnie wykończą :(. Od trzech dni nie umiem wyjść z domu. Dzisiaj miksowałam muszlę i jeszcze przed domem ciąg dalszy.

    benitka lubi tę wiadomość

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 11 października 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wie, Martynika, to szybko widać go serduszko :)

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 11 października 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę będę miała już koniec 7 tygodnia,także serduszko powinno być widać :).Bankierka,mnie też zaczynają męczyć mdłości,z dnia na dzień coraz częściej i z coraz większym nasileniem,ale na razie tylko mdli,jeszcze bez finału...chociaż nie powiem,żebym nie mogła się doczekać ;).

  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 11 października 2013, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Termin na 4 czerwca :).Pęcherzyk już widziałam tydzień temu,w środę idę zobaczyć bijące serduszko :).


    Martynika a kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?

  • fler Autorytet
    Postów: 261 412

    Wysłany: 11 października 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mdłości z finałem to coś okropnego miałam nadzieję, że mnie to ominie, ale niestety nie. Wczoraj przez cały dzień mnie trzymało i dopiero wieczorem coś zjadłam. Na szczęście dzisiaj spokój.
    Dziewczyny czy wy też macie tak że możecie zasnąć w dowolnym miejscu i pozie? Ja przed chwilą obudziłam się przy komputerze o zgrozo w pracy.

    Pozdrawiam i życzę spokojnego wypoczynku.

  • fler Autorytet
    Postów: 261 412

    Wysłany: 11 października 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. Witam wszystkie dziewczyny rodzące w czerwcu.
    Oby tak dalej będzie ciekawie w szpitalach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam żadnych mdłości ... mam nadzieję, że to nie znaczy że coś jest nie tak. Może to rodzinne ponieważ moja mama też mdłości ze mną nie miała :) Może mdłości jeszcze mnie dopadną ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam mdłości a jestem w 6tydz.+ 1dz. :)

    Anielka27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,dziewczyny;
    Robiłam bete w środę i było 21,87, powtórzyłam dzisiaj i jest 88. Czy myślicie, ze wszystko ok? jestem w 4 tygodniu ciązy. A wy jak miałyście? Pamiętacie?
    W poniedziałek mam wizytę u lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Ja też nie mam mdłości a jestem w 6tydz.+ 1dz. :)

    podpytałam się dziewczyn z III trymestru, pocieszyły , jedne mówiły, że nie miały mdłości niektóre z kolei dostały trochę później w 7, 8 tyg.
    Tak więc Czekająca możliwe , że wszystko przed nami.. na razie się cieszmy, że nie spędzamy większości czasu w toalecie nad "tronem" . Jak pomyślę, że niektóre miały bardzo uciążliwe mdłości od I do II trymestru to aż włos jeży się na głowie...

    joaa- moim zdaniem rośnie beta -- tak powinno być :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2013, 20:56

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 11 października 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bankierka,ostatnią miesiączkę miałam 30 sierpnia,a owulację 11 września.Co do mdłości,to moja mama też je miała,ale mam koleżanki,które mdłości w ogóle nie zaznały w całej ciąży,to bardzo indywidualna kwestia,każdy przechodzi ciążę inaczej,nie ma się czym martwić :).

    Anielka27 lubi tę wiadomość

  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 12 października 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej chciałabym do was dołączyć.według ovu termin na 16.06 . Ostatnia@ miałam 2.09 tyle że mam cykle po 36 dni. Usg mam za tydz w piątek mam nadzieję że wtedy coś zobaczę :)
    Mdłości jeszcze mnie nie dopadly ale często mam zgage i od paru dni okropne zaparcia.

    monalisa lubi tę wiadomość

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Bankierka Przyjaciółka
    Postów: 84 166

    Wysłany: 12 października 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mój mąż podał mi kromkę z masełkiem do łóżka, zjadłam ją na leżąco po ok 15 min wstałam i udało się. Troszkę mdliło ale na szczęści nic poza tym.

    Polecam :).

  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 12 października 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Dopisuję się i ja.

    Termin wychodzi mi na 11 czerwca. Na pierwszej wizycie byłam we czwartek. Póki co był "tylko" pęcherzyk. Kolejna wizyta 31go.

    Co do mdłości i jakichkolwiek objawów ciąży to póki co nie mam nic. W poprzedniej ciąży też nie miałam. Niestety miałam cukrzycę ciążową. Gdymy nie ona to nic by się nie zmieniło.

  • basssia87 Przyjaciółka
    Postów: 68 21

    Wysłany: 12 października 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tu wstawić suwaczek? Nie mogę znaleźć

  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 12 października 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    c

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 21:48

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basssia87 wrote:
    Jak tu wstawić suwaczek? Nie mogę znaleźć


    kliknij na suwak , którejś z nas , przekieruje Cię na specjalną stronę. Postępuj zgodnie z instrukcją. Aby zapisać suwaczek musisz skopiować kod (pierwszy BBCode) i zapisać go w ustawieniach na OVU (na samej górze w prawym rogu obok "zakładki" wiadomości masz zakładkę ustawienia-wchodzisz w nią) a tam z kolei wchodzisz w pod zakładkę SPOŁECZNOŚĆ, i wklejasz kod w miejscu swojego podpisu na forum. gotowe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2013, 15:10

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 12 października 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaS wrote:
    Czesć dziewczynny.
    Ja bylam wczoraj u gin i z usg wyszedl mi termin na 5 czerwca a z okresu 27 maja ale ja mam dlugie cykle wiec to by sie zgadzalo :) widzialam juz bijace serduszko a zarodek ma 4 mm
    jezeli chodzi o objawy to spac mi sie non stop chce i bąaaaardzo zmeczonona...

    O rany,mam to samo,od paru dni od 16 śpię na stojąco,jestem strasznie rozbita,właśnie obudziłam się z drzemki (już drugiej dzisiaj) i nadal jestem do niczego,choć noc przespana,nic takiego nie robiłam w ciągu dnia..
    I też w środę mam nadzieję zobaczyć bijące serduszko :).Ovu wyliczyło mi termin na 4 czerwca,zobaczymy,czy lekarz w środę to potwierdzi.Dawno na nic tak nie czekałam,jak na tę wizytę...

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ