X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula daje serki i nic mu nie jest ale on na nic nie miał uczulenia. Na początek dałam parę łyżeczek resztę sama zjadłam he he he. Pani doktor powiedziała ze jak mu nic nie jest to żeby mu dawać i teraz codziennie je serek. A wy co dajecie ? Może coś czego ja nie daje wszystkie wypowiedzi zawsze pomagają wiec pisać dziewczyny. Właśnie czytam w necie co jeszcze można dać bo jakaś ta dieta monotonna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 20:56

    kasiula870 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serka jako tako nie podawałam ale jak syn jadł Danio to malej dał z bulką i nic jej nie było więc myślę że ok .

    kasiula870 lubi tę wiadomość

  • Evcia Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile razy karmicie w nocy?Maagda jak wstawanie do pracy?:) i jak synek?
    Topa ja nie daje serków- u nas jest w ogóle podejrzenie skazy białkowej. Ja chyba jestem do tyłu jeśli chodzi o jedzenie..moja lubi mięso(królik, inkdyk, cielęcina) i rybę. Warzywa dałam: marchew, groszek, brokuł, zupę jarzynową, szpinak, ziemniak, dynia,
    owoce: jabłko, banan, gruszkan, brzoskwinia, jagody i soczki ale woli wode
    kasza manna, kaszki ryżowe smakowe, kleik kukurydziany( kasz nie lubi w ogóle)
    a wy co juz podałyscie? moja uwielbia mięso, owoce srednio. generalnie woli mleko:/ i kaszek w ogole nie chce. powoli wprowadzamy bo się boimy po ostatnich przezyciach:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena wstaje w nocy 2,3 razy zależy.Do pracy jakoś wstalam narazie,jak trzeba to trzeba.Syn dobrze już.
    Z mięs moja jadła fileta z indyka,cielęcinę i królika.Na pewno nie zasmakował jej żurek bo pluła jak cholera teraz w planach jest barszcz czerwony.Nieraz dodaje jajko do zupki.Ale ogólnie podstawa to cyc czego muszę ją oduczyć.Staram się żeby próbowała od paru dni to co my jemy.Owoców to mało próbowała :jabłko,gruszkę i banana,brzoskwinię to w bobo frucie .Plan mam skończyć zapasy z zamrażalki jej mięska i później to co my tylko bez przypraw bo jak mój mąż posoli to masakra.
    Wczoraj za nic nie mogłam jej uśpić może w końcu jakiś ząb się szykuje bo juz sie martwię że tyle ani śladu zęba.
    Pozdrawiamy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i rybę próbowała ale tylko ze słoika ale zapach mnie powalił .Jarzyny te co ty Evcia tylko dynie to tylko ze słoika ,seler i pora jeszcze daję do zupek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 22:19

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Excella, jeśli tu zaglądasz-wróć do nas na fasolkowo, martwię się. Co z Tymkiem? nagle zamilkłaś.

    Galanea lubi tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do Martyniki - Excella, zajrzyj do nas.

    Dla wszystkich dziewczyn, które nie wiedzą, gdzie zniknęłyśmy - zapraszam na fasolkowo.pl
    Potwierdźcie się najpierw tutaj :)

    Dla wszystkich szukających prywatności i zamkniętego forum, na które nikt obcy nie zajrzy - również zapraszam na fasolkowo.pl

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Viviana Autorytet
    Postów: 1393 2032

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika bardzo prosze byś zaakceptowała zaproszenie, mam do Ciebie wazne pytanie i proszę o pilną odpowiedź.

    relgkrhm1ojs0ctn.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaakceptowane.

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza i dlatego zajrzałam tam na to fasolkowo i trochę popisałam.
    Wczoraj fajnie bo spadł śnieg i byłam z moimi dziećmi na sankach.Starszy cieszył się ale małemu sanki wcale się tak nie podobały nie chciał na nich być tak samo jak we wózku nie lubi jeździć.A dzisiaj w końcu poszliśmy na szczepienie ważenie i mierzenie. Ma 68 cm i 7,8 kg.

    alexast, monalisa, Galanea lubią tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis mierzenie i waga wiec 68,5 cm i tylko 6,875 gr :( martwi mnie i tak mala waga chyba zaczne naprawdę wprowadzać mm :( cho iarz dwa razy dziennie. Tylko jakie polecacie bo lekarka ostatnio kazala podawać? Babilon Pepti ale Lena pluje wiuka i placze , poprostu nie chce tego mleka, a wy jakie podajecie?
    Je wszystko to co my drób zadko chyba ze z wiadomego chowu dostaniemy kupic to wtedy tak, aLenka uwielbia mieso zurek jej przypasowal ogolnie je wszystko ale w malych ilosciach bo dopaja sie cyckiem nie lubi za to dyni :) owoce je wszystkie lacznie z greifrutem, granatem, kiwi i ananasem. Uwielbia platki owsiane naturalne gorskiedaje jej w uwaga Rajstopie :) obcinam wsypuje i daje do wanny ma super zabawe w guniatanie i gryzieniee. Zebow brak i nic nie widac aby szły.

    bontbhr.png
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jakie mm bo też jest na cycu i nie je jakiś dużych ilości stałych pokarmów bo jak zje to też musi poprawić cycem.Lubi dużo warzyw i owoców nie lubi tylko brokułów i szpinaku nie wiem może koloru zielonego nie lubi he ale będę próbować dawać mu co jakiś czas może polubi.
    Od jakiegoś czasu był marudny myślałam że idzie ząb górna jedynka bo na dole już ma jedynki i nawet dziąsło było spuchnięte więc wypatrywałam tego zęba aż opuchnięcie zniknęło i zęba nie ma. A dzisiaj mój brat bawił się z małym rozśmieszał go i mówi mi że widzi trzeciego zęba a ja się zdziwiłam a to się okazało że ma ale dwójkę na dole, wiec wyszedł ale nie tam gdzie się spodziewałam he.

    monalisa lubi tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka uwielbia szpinak i brokul ma to po mnie :) cala ciążę zajadalam latem na surowo liscie szpinaku z jogurtem nat. DZIŚ dalam malej do samodzielnego jedzenie makaron suchy bez sosu ale miala frajde :) z sosem smietanowo brokułowym juz jesc nie chciala jak ja karmilam cwaniara mała. Zazdroszczę zębów ;) bo juz macie trzy za soba , a u nas wszystko przed nami ;)
    Czy któraś dokarmia z was mm ? Ja ze względu na niską wagę małej ma dokarmiać dwa razy na dobę

    kasiula870 lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daję raz na tydzień lub dwa butelkę mm bebiko zwykłe,jak idę do pracy.Moja mała też mało przybierała niecałe 40 dk na mies ale nie kazała pani dr dokarmiać,teraz zjada coraz więcej różnych rzeczy.Z butelki zje góra 120.Zębów nadal brak ,śmiejemy się że prędzej zacznie chodzić.Nauczyła się już stawać w łóżeczku cwaniara.

    kasiula870, monalisa lubią tę wiadomość

  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maagdaa to fajnie że już Lenka wstaje w łóżeczku silna jest.Mój na razie jak go posadziłam to siedzi sam ale jeszcze nie umie usiąść.

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Kasiula zazdroszczę zębów :-) U nas brak a dziś to stawałam obok !!!! Mały od 4 dni jest nie do zniesienia. Jak wstaje trochę się pobawi tak z 30 minut a później marudzenie i ryk. Nigdy tyle nie spał a teraz normalnie w dzień musi zasnąć co 1,5 godziny bo inaczej jest nie do wytrzymania, nie chce jeść :-( wciskam mu na siłę :-( a o wytarciu buzi nie ma mowy od razu płacze :-( żal mi go strasznie i mam nadzieje że to od zębów a nie że jest chory :-(. Temperatury nie ma już sama nie wiem jak mu pomóc :-( Może macie jakieś złote rady na te zęby ? Żel pomaga ale dosłownie na chwilkę - jedyne co dziś z chęcią zjadł to jabłko zmiksowane z biszkoptem a to może dlatego że było to lekko zimne.
    A tak napiszcie mi co dajecie swoim maluchom na obiadek? Czy to jest zawsze zupka ?
    Pozdrawiam

    zem3i09keg891u11.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maagdaa wrote:
    Ja daję raz na tydzień lub dwa butelkę mm bebiko zwykłe,jak idę do pracy.Moja mała też mało przybierała niecałe 40 dk na mies ale nie kazała pani dr dokarmiać,teraz zjada coraz więcej różnych rzeczy.Z butelki zje góra 120.Zębów nadal brak ,śmiejemy się że prędzej zacznie chodzić.Nauczyła się już stawać w łóżeczku cwaniara.
    Gratuluję stania w łóżeczku, naszego jak biorę na kolanach to prostuje nogi i już staje ciężko go posadzić na pupie :-)

    kasiula870, maagdaa lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • kasiula870 Przyjaciółka
    Postów: 63 36

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa42 mojego tez jak biorę na kolana to prostuje nogi takie sztywne ma, stoi i usiąść nie chce. A co do mniejszego apetytu to jak mu szły dwa pierwsze zęby na raz to tez nie chciał nic jeść parę dni tzn chodzi mi właśnie o te stałe pokarmy jadł tylko z cyca wszystkie posiłki.W dzień mało mi marudził bardziej na wieczór i w nocy budził się często to dawałam viburcol a jak nie pomagało to nurofen.
    Ja jak na razie to na obiadki tylko zupy daje.

    monalisa lubi tę wiadomość

    f2wlanliq6ba73c6.png

    relg3e5e1xjwtamy.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf u nas trochę lepiej :-) Wczoraj na wieczór dałam mu już nurofen bo był nie do wytrzymania i dziś dziecko pełnia szczęścia uśmiechnięty, ładnie się bawił i dużo zjadł :-) więc może to złe samopoczucie faktycznie jest od zębów? Dziś na wieczór trochę marudził ale do wytrzymania :-)
    Kasiula ja tez daję zupki chodź ostatnio spróbowałam zrobić taki obiadek: na talerzu położyłam utuczone ziemniaczki, ugotowane mięsko z kurczaka i rozdrobnione i szpinak - był trochę zdziwiony ale ze smakiem zjadł do tego popił kompotem z jabłek i śliwek :-)
    Jak myślicie po jakim czasie wyjdzie alergia dziecku od jakiegoś produktu? Od razu ? Pytam bo mój na nic nie miał alergii i za bardzo nie wiem czy jak już mu coś daję to jest ok - czy po jakimś czasie wyjdzie alergia?

    kasiula870 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 1 lutego 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka tez stoi na nozkach i siadac nie chce robi sie sztywna. Siedzi sama,przewraca sie z pleckow na brzuszek i spowrotem nawet sama jak sie na bob przekulnie to probuje uziasc w lozeczku chwila i juz jest na rownych nogach. Od paru dni wisi na cycku non stop jest megz marudna chwilami. Spi co 2-3 h aktywności i musze je polozyc bo wyje byle czego, a zębów brak nadal. Dzis kolejna proba podania mleka zakończyła się hałasem wiec ani Bebilon ani Bebiko ani Hipp jej nie podeszły dzis Gerbera próbowałam podac to 20 ml z wielka awantura wypila, bosze, a co będzie jak pojdzie do żłobka omg

    bontbhr.png
‹‹ 1842 1843 1844 1845 1846 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ