X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAMUSIE CZERWIEC 2014 !
Odpowiedz

MAMUSIE CZERWIEC 2014 !

Oceń ten wątek:
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ostatnio jak tak spal to był efekt po szczepieniu? Ta neutropenia? Teraz może ma taki dzień, ostatnio Majeczka tez miała takie spanie, mój kiedyś tez tak miał, wiec taki dzień może ma. Tylko spokój może nas uratować ;)

    Topa przy zabkowaniu może tak się zachowywać. Ja bym dala paracetamol albo nurofen, to na ból pomoże przy zabkowaniu. Jakby to nie pomogło To wtedy bym myślała co to się dzieje..

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eta dokladnie.

    Dobra obudzil sie w dokskonalym humorze,wlasbie probuje mi wyrwac tablet z reki :D

    eta lubi tę wiadomość

  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 31 października 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mialam napisac ze Majka tez ostatnio miala taki spiacy dzien, ze az nie wiedzialam co ze soba zrobic. Nic sie z tego nie rozwinelo :)

    eta, NataliaK lubią tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze Frankowi co godzine temperature ale jest ok. Wstal pogodny i usmiechniety,terqz go wykapalismy i sobie spi.
    A tak z innej beczki. Zapomnialam ze dzis halloween,co chwile pukaja dzieciaki przebrane a ja nie przygotowalam sie w cukierki. Mowie do meza:
    co mam dac tym dzieciakom?
    m: w szafce w pudelku po m&m sa cukierki z swiat Bozego Narodzenia
    Ja: ale jak to z Bozego Narodzenia?juz kupiles na swieta?
    m: kochanie, z zeszlego roku sa TE CUKIERKI

    Ok...nie mam pytan co do zeszlorocznych cukierkow..... :D napewno byly pyszne xD

    eta, Mucha, Limerikowo, Agusia2312, Nalka lubią tę wiadomość

  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 31 października 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 20:57

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 31 października 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea mozliwe, ze masz jeszcze wysoki poziom prolaktyny i dlatego okresu nadal brak. Ja tez go nie mam, ale caly czas karmie piersia.

    Galanea lubi tę wiadomość

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 31 października 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w bloku tez dzieci chodziły w tamtym roku, ja nic nie miałam bo pierwszy raz się z takim łazeniem spotkalam, nic im nie dalam, to potem jak wychodzilam z mieszkania zobaczylam ze mam papier toaletowy na klamce.. W tym roku mowie do Maćka zostawmy rolkę na klamce to przynajmniej do podtarcia tylka wykorzystamy ten papier.. ;)

    Natalia cieszę się że z Franko okej :)

    Galanea jeśli prolaktyna jest jeszcze wysoka (masz mleko) to rzeczywiście może to wstrzymywać ciągle owulację i miesiaczke. Hormony muszą się unormować. Nie wiem do kiedy można czekać na miesiaczke, a kiedy juz lepiej skonsultować się z lekarzem. Ale myślę ze jeszcze u Ciebie jest czas, w sumie to dopiero 4 miesiące po porodzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 21:32

    Galanea, Limerikowo lubią tę wiadomość

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 31 października 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie 10 minut temu opieprzyłam dwie panny. Chodzą po domach i zakłócają spokój. Godzinę walczyłam żeby mały zasnął, a one mi tu w drzwi walą :/

    9bsp388.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 31 października 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eta dzięki za radę :) mały po kąpieli normalnie zasnął, ale nadal nie chciał piesi. Tak siedziałam i myślałam czy coś ostatnio innego nie zjadłam i okazało się ze od jakiś 4 dni pije herbatę z cytryną i odtąd maly jest marudny i nie chce jeść piersi czy ma to jakiś związek ? Jak myślicie ? Czy cytryna może zmienić smak mleka ?

    zem3i09keg891u11.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 31 października 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę ze wszystko moze zmienić smak, a moze płyn do kapieli/do ciała, perfumy zmieniłaś?

    Galanea ja 3 dni przed Toba skończyłam karmić piersią, a dziś mam plamienia. Zobaczymy czy się rozkrwci. Ale u mnie z Cyców flaki:(

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 31 października 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AISAK, ja też mam flaki :( Jak naciskam, to lecą krople pokarmu, ale przypuszczam, że jakbym chciała ściągać, to już nic by nie było tylko pojedyncze krople.

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 1 listopada 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea , nie tesknij za okresem:) u mnie zamiast po porodzie było lepiej to jest gorzej boli, krzyżowy jak nigdy wcześniej. Zobaczymy kiedy znowu będzie, u mnie cykl był zawze długi, ok 36dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 06:53

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Mucha Autorytet
    Postów: 1696 2245

    Wysłany: 1 listopada 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!

    Mam pytanie do mam posiadajacych baby swimmer. Wczoraj pierwszy raz Majka miala przyjemnosc (chyba) pierwszej kapieli w wannie, ogolnie wszystko fajnie, ale wydawalo mi sie ze jak sie przekrecala do plywania na brzuszku to szyjka wyginala sie nienaturalnie dla kregoslupa (moze to tylko moje odczucie). Co o tym myslicie?

    Cisza tu dzisiaj...milego weekendu :)

    iv09g7rf258kfw3a.png
  • MonikaS Autorytet
    Postów: 2408 3249

    Wysłany: 1 listopada 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam jeszcze mleko w piersiach tzn jak naciskam leci ale myślę, że też nic bym nie ściągnęła, mały może trochę... okres hmmmm nie wiem czy to był okres bo miałam tak, że w nocy dostałam krwawienia, założyłąm podpaskę a rano wstałam a tam nic tylko mała plamka i tyle okresu było. po dwóch dniach to samo. i do teraz nic a to tydzień temu było. nawet nic nie bolało bo zawzse mi jajniki bolały

    1usa9vvjq7ibxdkr.png
    74di2n0aqoseb314.png
  • Niesforna Autorytet
    Postów: 746 1327

    Wysłany: 1 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha mi też się tak wydawało, ale mój mąż stwierdził, że wszystko jest ok.
    Poza tym Jaś się śmiał, podobało mu się więc chyba nic mu tam nie przeszkadzało :)

    Ja karmię tylko piersią, i też okresu jeszcze nie mam, i w sumie jakoś mi do niego nie spieszno :P

    Mucha lubi tę wiadomość

    km5shdgeq6lxrwmj.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 1 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit posta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 20:57

    evas, Nalka, eta, Limerikowo, Agusia2312, NataliaK lubią tę wiadomość

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 1 listopada 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Galanea - tak, myślę, że tu tkwi przyczyna braku okresu. Nie stresuj się. Mnie pobolewał brzuch jak na okres przez dwa tygodnie zanim go w ogóle dostałam. Gratuluję Zosi pierwszej kaszki. Jaki smaczek?

    Próbowała któraś waniliową kaszkę?

    Topa42- może to skok rozwojowy?

    Eta dzięki. Już sprawdzam... Mieszają mi strasznie. Każdy twierdzi co innego.

    NataliaK u mnie na święta się już kupuje słodycze od października. Moja matka już zachomikowała marcepany z Lidla..

    Sinlac Annie tfu,tfu, tfu odpukać, posmakował. Daję z wodą. Mówisz NataliaK, że można z mlekiem? Bo bym wolała z mlekiem jej dawać ale jest napisane, że z wodą. A dlaczego dajesz Frankowi Sinlac? Z powodu jakiejś alergii pokarmowej?

    Eta, miałam napisać: jak Ignacy nie chce warzywek to daj mu do nich odrobinkę masełka. Zawsze dodaję trochę masła Annie i o wiele lepiej wcina. No i koperek. Dzisiaj robiłam jej sama ziemniaka z marchewką, koperkiem i masełkiem. Zaraz będę jej to wciskać.

    Jezuuu dziewczyny ale się nażłopałam wińska! Polecam Grzańca Zbójnickiego Malinowego. Wchodzi jak soczek. Tylko tak coś mnie suszyło w nocy. :D :D Trzy babeczki = trzy butelki. :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 14:35

    evas, Galanea, eta, Agusia2312 lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 1 listopada 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszko pogratulować udanego spotkania:)

    Jezu co ja dziś przeszłam mala tak ryczala u dziadków ze musieliśmy się do domu odrazy pakować. Normalnie swinskich spazmow dostala. Az glos jej odbieralo. I w domu za szybko się nie uspokoiła. Czyzbym nie mogła wyjść z nią do ludzi? Zalamie się. Moje dziecko nie płacze w domu, a wszędzie indziej jest ryk:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2014, 15:53

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 1 listopada 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

    Anna zjadła 140ml!!!
    40g warzyw i 100ml mm z sinlac!

    misia_k1, evas, excella, Galanea, karolina1990, eta, NataliaK, Agusia2312, Martynika lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 1 listopada 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buziaki dla Anny:) grzeczna dziewczynka. Widocznie te mleko jej bardziej smakuje. Glodomorek się zrobi raz dwa:)

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
‹‹ 1701 1702 1703 1704 1705 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ