X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2017
Odpowiedz

MAJ 2017

Oceń ten wątek:
  • Leirion Autorytet
    Postów: 361 749

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, wyruszam właśnie do lidla bić sie o pościele na promocji z emerytami. Liczę jeszcze cos znajdę albo chociaż zobaczę jakas ciekawa akcje. Wybrałam mniej obleganego lidla

    Wczoraj zaliczyłam 2. Rundę masażu i było dużo lepiej. Nawet męża zmolestowalam - za kare mala wbija się od rana w szyje. In boleśniej tym lepiej chyba.

    Miłego dnia laseczki, nadrobię później

    Ania9, Mabelle lubią tę wiadomość

    w57vhgqs6gy512r8.png

    p19uvfxmkm1szofn.png

  • GoNia1979 Autorytet
    Postów: 529 1163

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwi wrote:
    Wszystko mnie boli i strasznie mi słabo.
    Ale cholera chyba nie da się być bardziej szczęśliwym :D
    Arwi wszystko bedzie ok...a Kubula to nagroda za ból i trud porodu...
    Jak ja Tobie zazdroszcze.. jestes silna tyle przeszlas w trakcie ciazy tetaz to juz tylko lepiej bedzie..

    <3 <3 Oliwierek Dawid <3 <3
    201705051770.png
  • GoNia1979 Autorytet
    Postów: 529 1163

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leirion wrote:
    Dzień dobry, wyruszam właśnie do lidla bić sie o pościele na promocji z emerytami. Liczę jeszcze cos znajdę albo chociaż zobaczę jakas ciekawa akcje. Wybrałam mniej obleganego lidla

    Wczoraj zaliczyłam 2. Rundę masażu i było dużo lepiej. Nawet męża zmolestowalam - za kare mala wbija się od rana w szyje. In boleśniej tym lepiej chyba.

    Miłego dnia laseczki, nadrobię później
    Leirion uwazaj na tych drapieznych emerytow..
    A co do masazu o wiele lepiej czyli rozumiem ze przyjemniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 08:17

    <3 <3 Oliwierek Dawid <3 <3
    201705051770.png
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2350

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arvi to samo mialam po 1 porodzie :D chcialam jeszcze raz!:D i co za chwilę sie to zisci ;D

    My dzis jedziemy zarejestrowac moje autko. Szpital jest 2 ulice dalej i teraz sie zastanawiam... Wezme torbę do auta to zapesze i na pewno sie nie zacznie, a jak nie wezme to na zlosc dostane skurczy albo wody mi odejda w Wydziale Komunikacji... :D tak czy siak doprasuje rożki, dopakuje je i wodę, ladowarka tel do terebki i pakuje caly arsenal do auta...

    Ania9, Arwi lubią tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Imię_Róży Autorytet
    Postów: 1097 1643

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany od rana już się dzieje:-))

    Megi trzymam kciuki:-)

    Kleo super, że opisałaś cc przypominam sobie i zaczynam trząść portkami, faktycznie najgorsze było tu po ani się przekręcić ani podnieść. Ale z każdym dniem będzie lepiej, trzymam kciuki za rozkręcenie laktacji.

    Mabelle kciuki za wizytę.

    Maniuś już niedługo:-)


    Ja wczoraj po fizjoterapeucie,okleił mi brzuch kolorowymi plastrami (takimi jak sportowcy mają) i.... dzisiaj śmigam jak 18-nastka, że też ja wcześniej tego nie zrobiłam. Nic mnie nie boli, chodzę prawie normalnie (chód kaczki pozostał, ale to typowo ciążowe) i umówiłam się, że po porodzie jakby mi sie kiepsko brzuch wciągał to on zrobi czary-mary, czyli jakieś specjalne masaże i znowu mnie będzie oklejał taśmami i brzucholek raz dwa się wciągnie. Gość ma jakieś specjalne certyfikaty i papiery do masażu kobiet w ciąży i po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 08:20

    Mabelle, Breezee, Kleopatra, Maniuś, Rudzik, MEGI81, Karissa, Uszczesliwiona lubią tę wiadomość

    km5sdf9hxn8lpm8f.png
    ex2b3e5egnyexlfw.png
    10.01.2017 r. połówkowe księżniczki;-) - 472g cudu:*
  • Kamilutek Autorytet
    Postów: 1540 3132

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, kciukasy! Powodzenia i szybkiego, łatwego porodu! Tu też będzie chłopak więc jak na razie testosteron rządzi!

    Wizytujące dziewczyny - za Was też trzymam kciuki oczywiście. Maniuś, do dzieła!
    Mabelle, Ty chyba nie będziesz rodzić w najbliższym czasie, bo masz dziewczynkę, a to ewidentnie nie czas na dziewczynki. Jedna Aurelka wiosny nie czyni ;)

    Kleo, trzymaj się! Opisałaś dokładnie to, czego ja się boję w kwestii cc. Ale jeszcze tylko trochę i będzie z górki.

    Mam wielką nadzieję, że mojemu lekarzowi uda się zrobić cc na skurczach, to może chociaż odejdzie problem z początkiem laktacji. Ale cholera wie, jak to będzie.

    Takie akcje się dzieją, że nie wiem, czy wypada jeszcze wracać do kwestii wyprawki :) Ale co tam, pochwalę się - dostawka Matyldy jest prawie gotowa, musimy jeszcze tylko ją zabejcować i odpowiednio zamocować. Wczoraj i dzisiaj z rańca uszyłam organizer i girlandę i jak na dwie lewe ręce i brak umiejętności nawet przyszycia guzika czy odprucia metki, to wyszło mi całkiem stabilnie i prosto ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4f9d90ec924.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5d5707ee0931.jpg
    Jeszcze myślę o takim latawcu powieszonym na ścianie nad łóżeczkiem. I koniecznie jakaś lampa by się przydała, bo ta, co jest tera, idzie weg razem szafką nocną.

    Miłego dnia dziewczyny!

    GoNia1979, sylwucha89, Uska, Madu1611, Mabelle, WreszcieMama, Breezee, daisy123, Kleopatra, Anstice, Maniuś, Rudzik, MEGI81, Karissa, Uszczesliwiona lubią tę wiadomość

    3jgxhqvktwt5w6mq.png
    Matylda maluszku, siedź grzecznie w brzuszku!
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi trzymam kciuki!! :) czekamy na Mikolaja:)

    MEGI81 lubi tę wiadomość

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • Anstice Autorytet
    Postów: 304 508

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MEGI trzymam kciuki.... czyżby kolejny chłopczyk dziś przyjdzie na swiat...? ;)

    MEGI81 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Córeczko! Moje 2700 g szczęścia <3
    Kolejna wizyta 04.05.2017
    201705157147.png
  • sylwucha89 Autorytet
    Postów: 826 1963

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi mocno trzymamy kciuki! Daj znać jak bedziesz mogła, czekamy z niecierpliwością na Mikołaja:)

    Arwi to dopiero poczatek szczęścia, pomimo zmęczenia i wku.... Będziesz kochała Kubusia z dnia na dzień jeszcze bardziej :)

    Kamilutek wyszło bardzo ładnie:) teraz Matylda może już się zbierać do wyjścia ;)

    Kamilutek, MEGI81 lubią tę wiadomość

    010igox17g6i1nvn.png

    74dij44j5nh33zfj.png
  • sylwucha89 Autorytet
    Postów: 826 1963

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z maluszkami pamiętajcie o nas i skrobnijcie czasem kilka zdań co u Was :)!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 08:34

    Rudzik, MEGI81 lubią tę wiadomość

    010igox17g6i1nvn.png

    74dij44j5nh33zfj.png
  • emily_1 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Gratuluję Wam wszystkim cudownych Maluszków. Widać z Waszych opisów szczęście i radość pomimo trudów jakie przeszłyście.

    Megi również trzymam kciuki!

    Pomimo tego, że już na mnie niedługo czas, ja czuję się kompletnie przerażona. Całą ciążę byłam szczęśliwa, całkiem dobrze ją przechodziłam, tak ostatnio ciągnie się za mną ogromny smutek i przerażenie. Boję się, że nie dam rady z Maluszkiem, że nie jestem gotowa. Nie mam chęci nic ogarniać. Wczoraj spakowałam torbę i tak mi kilku rzeczy brakuje, ale jakoś niespecjalnie się tym przejmuje. Jeszcze M. ma pretensje o mój nastrój, a ja po prostu nie potrafię nic z tym zrobić.

    Nie wiem Dziewczyny na co liczę, wiem, że wszystko zależy ode mnie ale nie mogę tego czegoś do zmian w sobie znaleźć.

    MEGI81 lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgk6qw9myk.png
  • Breezee Autorytet
    Postów: 576 1206

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    martchen ja wczoraj myslalam ze psa oddam na sajgonki bo przejechal tylkiem po nowej wykladzinie o.O myslalam ze mnie rozniesie szczegolnie ze nigdy tak nie robil a nawet jesli to na podworku jak juz. no i szorowalam brend nju wykladzine o.O
    oznaczył teren, ciesz se że w taki sposób, a nie inny, bo faktycznie poszedłby na sajgonki ;-)

    h4zprjjg9y5bpb0n.png
    h4zprjjgv6g3t57c.png

    06.11 - badanie genetyczne. Możliwe, że dziewczynka
    21.12 - badanie połówkowe. na 100% dziewczynka
    Będzie Aleksandra Karolina
  • Uska Autorytet
    Postów: 533 849

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi kciuki!:-) powodzenia:-)

    MEGI81 lubi tę wiadomość

    8p3o9n7341hz3y1v.png
  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi powodzenia

    MEGI81 lubi tę wiadomość

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • Ania9 Koleżanka
    Postów: 44 61

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, Maniuś trzymam mocno kciuKI!

    Arwi pięknie opisane, cieszę się, że mimo tego, że było ciężko jesteś mega szczęśliwa a Kubuś przesłodki

    ilu nam się chłopczyków pojawiło, gdzie oni potem jakieś kobitki znajdą ;)

    Kamilutek wspaniała robota z organizerem i girlandą, ja mam lewe ręce do takich robót, jakbym się za takie coś zabrała to bida z nędzą, a mój zmysł estetyczny nie pozwala na takie niedociągnięcia :)

    miłego dnia wszystkim, u mnie deszczowo i pogoda nie nastraja pozytywnie. Została mi ostatnia pralka z ciuszkami i stosik do wyprasowania, część już gotowa :)

    takie pytanko w co pakujecie się do szpitala???
    torba sportowa, czy walizka na kółkach?
    bo słyszałam różne opinie, a jak biorą na wózek na blok to jak tą walizkę ciągnąć?
    takie poranne dylematy..
    muszę się spakować jutro, bo jadę na 2-dniowe wesele i nie wiem co się może zdarzyć

    Kamilutek, Maniuś, MEGI81, Uszczesliwiona lubią tę wiadomość

    f2w3ugpj70b2gfhv.png
  • Breezee Autorytet
    Postów: 576 1206

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, brzuch mnie boli od wczoraj i podwozie jak siadam. Nie wiem czy to ze strachu przed dzisiejszą wizytą, czy delikatnie coś się rozkręca. Ale takie rozkręcanie może jeszcze długo trwać. No i byłam dzisiaj 2x na 2. Jak to u Was było/jest? Długo może tak nudzić brzuch przed? Trzymajcie za mnie kciuki, bo się boje dzisiejszej wizyty. Aha, wczoraj wieczór miałam 2mm czerwoną, świeżą kropkę na papierze, bez żadnej wydzieliny, co to mogło być?

    h4zprjjg9y5bpb0n.png
    h4zprjjgv6g3t57c.png

    06.11 - badanie genetyczne. Możliwe, że dziewczynka
    21.12 - badanie połówkowe. na 100% dziewczynka
    Będzie Aleksandra Karolina
  • jonka91 Autorytet
    Postów: 1701 2350

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja sie spakowalam w torbe sportowa meza 60l, a Kubusia w malutką tobę z oriflame z 10-15l ;)

    Ania9, Uszczesliwiona lubią tę wiadomość

    2e0KXOD.jpg2e0Kp1.pngUld9p2.pngPYdSp1.png


  • Madu1611 Autorytet
    Postów: 390 705

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny, piękny dzień przed nami :) (u mnie słoneczko i bezchmurne niebo)

    Megi, do dzieła kobieto :). Oby było szybko, lekko i chciałoby się powiedzieć, przyjemnie ;) . Niech po prostu boli jak najmniej. Kciuki!

    Mam nadzieję, że jak mamusie dojdą już dobrze do siebie w domach i maluszki załapią jako taką rutynę to i minutka na forum się znajdzie, bo na początku to faktycznie ciężko z czasem.

    Kleo, szybkiego powrotu do formy.

    MEGI81 lubi tę wiadomość

    gannskjoqlc3hmdm.png
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia jak się czujesz po CC?

  • Breezee Autorytet
    Postów: 576 1206

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martchen wrote:

    Klaudia z tego co wiem jak zwierzeta(psy) szoruja tylkami po podlozu generalnie to oznacza robaki wiec moze warto sprawdzic temat :)
    lub ma zatkane gruczoły okołoodbytowe

    h4zprjjg9y5bpb0n.png
    h4zprjjgv6g3t57c.png

    06.11 - badanie genetyczne. Możliwe, że dziewczynka
    21.12 - badanie połówkowe. na 100% dziewczynka
    Będzie Aleksandra Karolina
‹‹ 1590 1591 1592 1593 1594 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ