X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne MAJ 2017
Odpowiedz

MAJ 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    MAJOWE MAMUSIE 2017
    1. bezimienna, Camilia, guziczekm, zastrzeŻona 1.05
    2. Kejsi1988 2.05
    3. aciulka 3.05
    4. elli, Moniqaaa 5.05
    5. s1985 7.05

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2016, 08:34

    Szczęśliwa Mamusia, Pianistka, emerald_m, Kejsi1988, Camilia, aciulka, LaRa, emidomi, Ania-nowa, rosax3, Krokodylica, sylwia1985, rybka33 lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no znalazłam :P mam nadzieje dołączyć za parę dni :)
    3maj się ;] bo lista majówek bedzie długa ;p

    elli, guerretenshi lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już Maj! , ale te miesiące lecą ;) :D

    elli Masz piękną datę porodu , ja też się urodziłam w maju i moje córeczki :);) także majowe :* . Życzę wam wszystkim zdrowych , szczęśliwych , bezobjawowych ciąż , żeby kruszunki były z wami do samego Maja :* .Życzy Kwietniówka 2017 ;):* .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 07:07

    s1985, elli lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    no znalazłam :P mam nadzieje dołączyć za parę dni :)
    3maj się ;] bo lista majówek bedzie długa ;p

    Trzymam kciuki mocno!!! A lista choć nie wiem jak będzie długa to i tak zawsze za krótka :) daj znaka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Już Maj! , ale te miesiące lecą ;) :D

    elli Masz piękną datę porodu , ja też się urodziłam w maju i moje córeczki :);) także majowe :* . Życzę wam wszystkim zdrowych , szczęśliwych , bezobjawowych ciąż , żeby kruszunki były z wami do samego Maja :* .Życzy Kwietniówka 2017 ;):* .

    Nie dziękuję żeby nie zapewnić :) tak, maj to wymarzony miesiąc.. U nas wszyscy w rodzinie urodzeni od września do grudnia więc majowy bobas będzie super :)
    A na kiedy masz termin? Może jeśli koniec kwietnia to zalapiesz się na maj? Hihi :)

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja :D

    02.05.2017 :D

    elli, Camilia, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elli Ja mam na początek kwietnia termin porodu :-) , a że ja nie terminowa więc u mnie wszystko może się zdarzyć ;-) :-D .

  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Myslalam ze dolacze w ten weekend ale dostalam @. Licze ze ten cykl pozwoli mi byc jeszcze kincowa majoweczka. A wam wszystkim zycze nudnych 9 miesiecy.

    elli, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    Pozwolę sobie dołączyć do Was :-)
    Dzisiejszy test w 30dc pokazal dwie kreski.

    Termin porodu to 1 maj 2017.

    AKTUALNA LISTA MAJOWYCH MAM NA STRONIE 4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 20:31

    elli, IGA.G, Krokodylica, sylwia1985 lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam oj bardzi chcialabym i ja dolaczyc do majoweczek maj to nasz miesiac 12 maja poznalam meza 15 maja byly zareczyny i 3 lata pozniej 15 maja byl slub a dwa lata po slubie 18maja urodzila sie nasza juleczka nasz majowy chrabaszcz marzy nam sie by drugie szczescie takze ur sie w maju ktoz to wie zobaczymy

    elli, Krokodylica lubią tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatka- to staraj się :)
    Camilia- to już jesteśmy we 3 :) witaj w naszym skromnym jeszcze gronie ..że też tak długobo aż do 30dc wytrzymałaś z testem ..podziwiam ;)

    Karola...no nie może być inaczej..kiedy teścik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 17:30

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elli wrote:
    Wariatka- to staraj się :)
    Camilia- to już jesteśmy we 3 :) witaj w naszym skromnym jeszcze gronie ..że też tak długobo aż do 30dc wytrzymałaś z testem ..podziwiam ;)

    Karola...no nie może być inaczej..kiedy teścik?
    Hmm sama nie wiem bo juz zglupialam bo do stycznia tego roku okres mialam co 32-35 dni w lutym sie udalo i zaszlam w ciaze ale radosc trwala tylko 14 tyg stracilismy maluszka 22 kwietnia mialam zabieg pierwszy okres po nim dostalam po 39 dniach kolejny po 35 i nastepny po29 i tu byl szok bo nigdy nie mialam cyklu mniejszegomniz 32 dni liczac ze teraz powinam dostac po 29 to okres mam miec 31 sierpnia testy owu robilam w dwuch poprzednich cyklach w pierwszym wyszla mi druga kreska ale nie taka intenstwna jak powina nyc w 15 dc a w tym cyklu mocna krecha pojawila sie w 16 dc a w 17 mialam wielko bol w lewym jajniku przez dwie godz byc moze ze wtedy byla owu nie wiem ale raczej nicz tego nie bedzie bo seksik byl w 13,14,15 dc wiecwatpie by cos z tegho bylo to byl spontan odreagowanie po smierci tesciowej po pogrzebie i calej tej sytuacji moze teciowa pomoze tak czekala na wnuka ....
    Zobaczymy do testu jeszcze troszke a jedyne co mi sie teraz dziwnegho dzieje to yo ze strasznie mnie wysypalo na buzi same pryszcze szok ale cierpliwie czekam

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elli zrobiłam test wcześniej w 8dpo ale tylko dlatego, że musiałam podjąć pewną decyzję. Tak to w miarę spokojnie poczekalam do 14 dpo ;-) A Ty masz wysoką betę skoro w 22dc wynosila 36. Może bliźniaki :-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola- myśl pozytywnie albo wcale..pozytywne myślenie naprawdę ma duży wpływ na to co sie dzieje z namii wokół. Wiem że to łatwo powiedzieć ale też w życiu dużo przeszłam (gdy mój mąż zmarł kilka lat temu zostałam sama jak palec z 2 dzieci, niedokończoną zadłużoną budową i lichą pracą), ale wszystko się jakoś poukładało i jedyne czego mi brakuje do szczęścia teraz to dziecko :)
    Ja też jestem po stracie..Pod koniec lutego straciłam prawie 11tyg ciążę. Przeżyłam to strasznie ale powiedziałam sobie że ile razy po upie dostanę, tyle razy wstanę z podniesioną głową i się nie poddam. Dużo czasu minęło zanim się tego nauczyłam ale jest to możliwe :)
    Jeśłi chodzi o cykle to ja od ZAWSZE miałam 31dniowe..Nawet po poronieniu @ nie zawiodła i przyszła jak w zegarku..za to mój poprzedni przed obecnym cykl trwał 27 dni!! byłam w szoku,ale rokował od początku dobrze bo w życiu nie miałam tak płodnego wręcz książkowego śluzu jak po tym właśnie krótkim cyklu
    (zawsze woda jakaś..)
    Może u Ciebie to też dobry znak?

    CAMILIA- nie śmiem głośno marzyć o bliźniakach ale byłabym przeszczęśliwa..Minimalna szansa jest, moja babcia (mamy mama) miała bliźniaki ale to niestety nie moja mama jest z bliźniąt tylko rodzeństwo mamy.

    Ja na razie bety nie powtarzam. Poczekam cierpliwie do czasu planowanej @ (jeszcze kilka dni) i wtedy gdy się nie zjawi zacznę się tak prawdziwie cieszyć!

    Miłego dnia dziewczynki :)

  • niania.ogg Autorytet
    Postów: 597 497

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Majówki :) powodzenia :)

    elli, Camilia, Anstice lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71898.png

    https://www.maluchy.pl/li-72950.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2460

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) ja jestem majóweczke i to urodzona 1 :) piękny miesiąc a dzień jeszcze piękniejszy ;p całe życie wolny dzień w urodzinki :) i to tego długi weekend :) życzę spokojnych ciąż :) ja mam termin na początek kwietnia a naet może koniec marca wg usg :)

    elli, Anstice lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • guziczekm Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja! Termin na 1.05 :)

    elli, Camilia, Krokodylica, Anstice lubią tę wiadomość

    14.09.2016 r. [*] Aniołek
    15.10.2017 r. Maja
    13.08.2019 r. Zosia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    guziczekm wrote:
    Witam i ja! Termin na 1.05 :)


    guzieczekm, gratulacje!!! :) dopisuję :)

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elli bardzo mi się podoba Twoje pozytywne myślenie :-) Ostatnio w wolnych chwilach (rzadko ale się zdarzają haha) czytam książkę "Potęga podświadomości" i tam jest dużo na temat pozytywnego myślenia i tego jak nasze myśli wpływają na całe życie. Póki co przyswajam teorię, mam nadzieję, że niebawem zacznę praktykować ;-)
    Co do bliźniaków to mojego męża tata ma brata bliźniaka. Dla mnie to byłby szok i mega wyzwanie :-P

    Guziczekm mamy ten sam termin porodu :-) Chociaż u mnie zapewne będzie druga cesarka ze względów okulistycznych.

    s1985 kiedy teścik? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 09:50

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki. Co tak skromnie z majem? Taki piękny miesiąc że tylko rodzić. Proszę mnie wpisać na 3 mają. Kiedyś byłam w maj 2015 a teraz maj 2017 :-)

    Pozdrawiam was wszystkie ;-)

    elli, Camilia, Krokodylica, Anstice lubią tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ