X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lutówki 2017
Odpowiedz

Lutówki 2017

Oceń ten wątek:
  • AguŚka89 Autorytet
    Postów: 415 164

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna no to trzymam kciuki! Lekkiego porodu Ci życzę!!! Oczywiście czekamy na info!

    w4sq3e3ki6xapks2.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna mocno kciuki zacisniete <3

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna mocno trzymam kciuki :)

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa, miałaś dobre przeczucie! ;) super, że się rozkręciło, teraz pozostaje nam trzymać kciuki i czekać na info :)

    My wczoraj z M zaszaleliśmy w sypialni, liczyłam, że też się rozkręci (tak sobie pomogliśmy za pierwszym razem), ale wręcz się uspokoiło ;) w sumie dobrze... Jak się zacznie to chciałabym wiedzieć na 100%, że to już TO, a nie takie siedzenie na walizkach i wyczekiwanie, ale co zrobić?

    Wczoraj mieliśmy jeszcze gości z zaskoczenia, na chwilę przyjechał mój kuzyn z żoną (chrzestna synka) i synami (3,5 i 13 lat). Chłopcy fajnie się bawili, najstarszy nadzorował, mój synek super się czuje w ich towarzystwie :) ale jakoś tak nie mam cierpliwości do gości już, na szczęście M się wszystkim zajął, zrobił kawę, na szybko rozmroził i podał ciasto, ale ja się jakoś tak zdenerwowałam sytuacją, że co chwilę miałam dość mocne napinania brzucha, a nie chciałam klikać na telefonie w apkę, więc nawet nie wiem co ile :P jak poszli to się położyłam, a skurcze uspokoiły ;)

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • vitoria Autorytet
    Postów: 625 253

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany Czarna a jednak! Bedzie dobrze, czekamy! :-)

  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna daj czadu! ;)

  • mmonis Ekspertka
    Postów: 205 178

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna lekkiego porodu... Powodzenia Trzymamy kciuki i czekamy na wieści


    xnn974v.png
    wvwcex3.png
  • AleAleksandra Przyjaciółka
    Postów: 93 132

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna, trzymam kciuki z całych sił! :)

    125e5056ef.png
  • evs Przyjaciółka
    Postów: 97 95

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa oby szybko poszło!
    Kciuki zaciśnięte!:)

  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna trzymam mocno kciuki, oby wszystko gładko poszło :)

  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna kciuki zaciśnięte! Powodzenia !:)
    Co do chorób mój mąż właśnie jest w przychodni. .od soboty leży z gorączką, kaszlem i katarem. . A ja modlę się żeby to na mnie nie przeszło. .całą ciążę choroby trzymały się ode mnie z daleka i szlag by mnie trafił jak by teraz na koniec mnie zlapalo. .
    No i mam nadzieję, że mały poczeka z wyjściem tę kilka dni dopóki tatuś nie wyzdrowieje bo inaczej.będzie dupa blada z porodu z mężem. . :(

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Fiolk@ Ekspertka
    Postów: 238 237

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna powodzenia! Lekkiego i szybkiego porodu. Odezwij się jak już będziecie po :-) trzymamy kciuki. :-)

    w5wqio4puxjzt1om.png
  • moniqe1985 Ekspertka
    Postów: 140 78

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna oby lekko było, czekamy na wiadomości. :)

    w4sqvfxmck01v371.png
  • moniqe1985 Ekspertka
    Postów: 140 78

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem która następna, ja juz siedzę jak na szpilkach. Najbardziej sie boję że zacznie się jak będę sama w domu. Ahh ale to taki strach przed nieznanym.

    Dziewczyny czy wy ćwiczyłyście krocze poprzez masaż albo te baloniki? Ja juz zaczynam żałować że nic nie zrobiłam i boje się ze będę miała problem z rozwarciem ;/

    w4sqvfxmck01v371.png
  • karolina1488 Autorytet
    Postów: 621 272

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monique ja nie masowałam ani nie ćwiczyłam, nie wyobrażam sobie tego robić. W ogóle to pewnie źle myślę ale jak coś tam się rozciągnięte to jak potem ma to wrócić do swoich rozmiarów. Wole być chyba zszyta niż porozciagana po takich ćwiczeniach i żeby mi to miało tak zostać

    <3 Nasze największe Szczęście <3
    3i499vvjnklbrqeo.png
  • moniqe1985 Ekspertka
    Postów: 140 78

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1488 wrote:
    Monique ja nie masowałam ani nie ćwiczyłam, nie wyobrażam sobie tego robić. W ogóle to pewnie źle myślę ale jak coś tam się rozciągnięte to jak potem ma to wrócić do swoich rozmiarów. Wole być chyba zszyta niż porozciagana po takich ćwiczeniach i żeby mi to miało tak zostać

    Hehe nie jestem pewna ale wydaje mi się że te ćwiczenia mają na celu tylko uelastycznić szyjkę. Raczej wątpie aby potem miało to zostać takie rozwarte ;P

    W każdym razie ciekawa jestem czy faktycznie robi to różnicę przy porodzie.

    Papcia, AleAleksandra lubią tę wiadomość

    w4sqvfxmck01v371.png
  • zbikowa Autorytet
    Postów: 2155 8099

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to tak nie działa. Wycwicxone krocze szybciej wraca do stanu używalności. Trzeba ćwiczyć mięśnie Kegla i wszystko będzie dobrze. ja na razie ćwiczę z epino ale bardzo powoli mi idzie, no cóż mam jeszcze chwilę mam nadzieję że zdarze się rozciągnąć bardziej.

    Papcia, AleAleksandra lubią tę wiadomość

  • chloet Autorytet
    Postów: 505 513

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa powodzenia.

    Ale emocje!!! :)

    rqkqj11.png
  • sandrula Autorytet
    Postów: 1341 949

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie masowalam krocza ani nic bo miałam zagrożenie przedwczesnym porodem a teraz już jest rozwarcie na centymetr więc wolę tam nic nie grzebać:) tzn.2 tygodnie temu było na centymetr, jak dotrwam do środy to idę jeszcze do gina i zobaczymy jak się sprawy mają:D jak będzie sporo większe to w czwartek będę mieć wywoływany poród... :D

    chloet lubi tę wiadomość

    il5hxzdv1dlz2zbx.png

    02.02.2017 - Błażejek <3 3080 g i 54 cm do kochania <3
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniqe1985 wrote:
    Hehe nie jestem pewna ale wydaje mi się że te ćwiczenia mają na celu tylko uelastycznić szyjkę. Raczej wątpie aby potem miało to zostać takie rozwarte ;P

    W każdym razie ciekawa jestem czy faktycznie robi to różnicę przy porodzie.

    Ten temat był już poruszany :) masz rację, masaż krocza i ćwiczenia z balonikiem mają za zadanie uelastycznić krocze. Ja masowałam w poprzedniej ciąży i ćwiczyłam Kegla (Kegla położne polecają ćwiczyć nawet nie będąc w ciąży), miałam tylko malutkie powierzchowne pęknięcie na 2 szwy (synek 3210g), od początku wiedziałam, że nie chcę nacięcia, poza tym zwykle goi się gorzej niż pęknięcie, można poczytać o tym na stronie rodzić po ludzku :) teraz też masuję i ćwiczę Kegla, moim zdaniem warto! Po porodzie jak już mogliśmy się kochać z mężem to powiedział, że nie czuje TAM specjalnej różnicy przed i po porodzie.

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
‹‹ 494 495 496 497 498 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ