X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamakejti, moj maluch w 12 tygodniu mial 55 g wiec tez nie malo, ciekawe ile bedzie mial jutro ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 19:39

  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicka678 wrote:
    Mamakejti, moj maluch w 12 tygodniu mial 55 g ;)

    no właśnie, a mój szacowany na 17+0 już 178 g? hmm w czwartek ma wizytę u profesorci, to wypytam o co chodzi, czy mam się martwić...

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    Dżizas kruszynka, dobiłaś mnie tym sosikiem grzybowym, JA GO CHCE!!!!!!
    a że wyekspediowałam moją4,5 latke na zimowisko (czyli do dziadków) na 4 dni to nie chciało mi sie na poważnie dziś gotować, więc pyknęłam pierogi od mamusi, a potem fasolkę po bretońsku od tatusia.....
    Zapraszam :)

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Dziewczyny kusicie tym jedzonkiem :) Na szczęście mąż ma pizze zamówić, to jakoś przeżyję :)

    Ja też dziś miałam wizytę. Co prawda mój lekarz się rozchorował, ale było zastępstwo. Po badaniu - szyjka wygląda na długą i trzyma, więc na razie obserwujemy. Na twardnienia brzucha - jak najwięcej leżeć i odpoczywać, przyjmować leki. No i mam zakaz jazdy samochodem i oczywiście zakaz <3...
    A mieliśmy jechać na weekend do Wrocławia, bo córa ferie ma :( A tu zonk.
    Kolejna wizyta za dwa tygodnie.

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny jak z majonezem? Jecie majonez normalnie? Bo czasami do niektórych sałatek musze dodać niestety.. ale zawsze mam obawę bo w sumie pisze ze jajka kurze niby tylko 6% ale są..

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruszynka5 wrote:
    A dziewczyny jak z majonezem? Jecie majonez normalnie? Bo czasami do niektórych sałatek musze dodać niestety.. ale zawsze mam obawę bo w sumie pisze ze jajka kurze niby tylko 6% ale są..

    ja jem bez obaw, przecież muszą to jakoś pasteryzować....

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie można jeść tylko domowego majonezu, kupny bez poblemu ;)

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny luz :) ja pije od początku mleko prosto od krowy, niepasteryzowany twaróg i jaja od kur, bez pieczątki. Ale ze mnie hardcore :D

    megi78, Amore, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję super wizyt. Dziewczyny musimy przestać z tym jedzeniem bo padniemy hehehe :) :D. Co do majonezu czy jejek jeść można. Ja jem jaja tez na miękko i nie zamierzam przestać. Surowego oczywiście jeść nie będę. A propos surowego tęsknię za tatarem :(

  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też opitoliłabym tatara;)

    megi78 lubi tę wiadomość

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    no właśnie, a mój szacowany na 17+0 już 178 g? hmm w czwartek ma wizytę u profesorci, to wypytam o co chodzi, czy mam się martwić...

    Kolejny raz potwierdzone ża córka na 100%  która ma już 187 gram. W chwli USG (wczoraj) miała 16+4 a prawie wszystkie wymiary miała na 17+3.
    Nic nie komentowała wagi gin od USG. Teraz tak się zastanawiam ze może i coś w tym jest bo mam cukrzycę ciążową. W poprzedniej ciąży tez miałam i syn w 36+6 3420gr i 52 cm wiec gdyby był o czasie to basy jeszcze trochę nabrał ;-)

    Nic się nie martw na tym etapie nie można powiedzieć czy będzie duże dziecko czy nie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 20:59

    Jaguś_7810, delilah11, megi78, sisi, mamakejti, DTEM, gabi544, Zoja lubią tę wiadomość

  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tatar Hmmm mm uwielbiam i tez tęsknię. Mąż kupował sobie pudełko ptasie mleczka, a ja pojemnik tatar :-) A teraz do lipca mam zakaz od niego. Bo inaczej pewnie bym jadła ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 21:01

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    Cześć! właśne wróciliśmy;)
    dzieć mój nie za bardzo chciał się mierzyc dzisiaj, ogólnie biometria odpowiada 17+0 a dzisiaj jestem 16+5, czyli ciut do przodu (kość udowa nawet 17+2) ale przeraziła mnie szacowana waga - 178 g, hmmm podzielicie się jaka waga jest u was? lekarka nawet zapytała ile wazyło dziecko, które urodziłam, troszkę sie zaniepokoiłam....

    Moje na prenatalnych 12t5d ważyło 68g teraz dzieciątko przybiera silniej na wadze a mnie rośnie na długość poza tym wagę wylicza się z poszczególnych długości moim zdaniem nie masz powodu do zmartwien jest wszystko ok :)

    mamakejti lubi tę wiadomość

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po wyzycie zamowilam sobie spodnie i jensy i bluzki w bonprix juz niemoge sie doczekac az przyjda :-)

    Ale jestem dzisiaj uchachana ta wizyta i wogole tak mi dzisiaj cudnie. Tak sie ciesze ze Dziecio ok masakra :-)

    Tylko odstawienia duphastonu troche sie obawiam ale bedzie dobrze :-) ja to wogole poszlam z cala lista pytan dzisiaj i dr cierpliwie odpowiadal :-)

    joannapoznan lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany super wieści z wizyt!! Ale już duże te fasolki <3


    Czy ktoś pisał o Tatarze hihi??
    Ja kocham tatar ponad wszystko! Zazwyczaj z mężem robimy z surowego łososia (choć z mięsa też czasem)... Ale jest alternatywą!

    Łosoś wędzony :) Ja właśnie się zajadam ;) wiem że to już nie identyko smak ale mmm niebo w gębie <3 gorące pieczywo do tego!
    Ahh no i ja nie daje żółtka surowego tak jak zawsze tylko sama oliwę :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/db5c1e16e323.jpg

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany super wieści z wizyt!! Ale już duże te fasolki <3


    Czy ktoś pisał o Tatarze hihi??
    Ja kocham tatar ponad wszystko! Zazwyczaj z mężem robimy z surowego łososia (choć z mięsa też czasem)... Ale jest alternatywą!

    Łosoś wędzony :) Ja właśnie się zajadam ;) wiem że to już nie identyko smak ale mmm niebo w gębie <3 gorące pieczywo do tego!
    Ahh no i ja nie daje żółtka surowego tak jak zawsze tylko sama oliwę :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/db5c1e16e323.jpg

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus nie martw się będzie dobrze ja dzisiaj ostatnia tablete duphastonu wzielam :). Dużo dziewczyn juz tez poodsawialo i jest ok.
    Luz Maryja jeszcze raz gratuluję cory i to dużej zdrowej cory :)

    1kaktus, Luz Maria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    O rany super wieści z wizyt!! Ale już duże te fasolki <3


    Czy ktoś pisał o Tatarze hihi??
    Ja kocham tatar ponad wszystko! Zazwyczaj z mężem robimy z surowego łososia (choć z mięsa też czasem)... Ale jest alternatywą!

    Łosoś wędzony :) Ja właśnie się zajadam ;) wiem że to już nie identyko smak ale mmm niebo w gębie <3 gorące pieczywo do tego!
    Ahh no i ja nie daje żółtka surowego tak jak zawsze tylko sama oliwę :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/db5c1e16e323.jpg
    Paula wkurzasz mnie hihihi ;). No ale powiem smacznego

  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejka,alez u nas kulinarnie! Super bo to znaczy ze wraca nam apetyt ;)

    0MPT.png
  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z Was farbuje sobie sama włosy w domu i dodam że na blond? Jeżeli tak to jakie farby kupujecie? Ostatnio koleżanka fryzjerka poleciła mi schwarzkopf essensity zielone opakowanie :)

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
‹‹ 497 498 499 500 501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ