X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • joannapoznan Koleżanka
    Postów: 37 44

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do sypialni taka kołysko - łóżeczko

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a967fc5be77d.jpg

    www.babyhome.com.pl
    Zbankrutuję przy tym dziecku jak nic, a mój mąż myślął że przy trzecim nie będę tak szaleć:)

    gabi544, bulkaasia lubią tę wiadomość

    _____________________
    2007 Ernest
    2010 Zuza
    2017 Leon:
    preg.png
  • joannapoznan Koleżanka
    Postów: 37 44

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evcikm81 wrote:
    Co do imion to dla chlopaka Facundo,a dla dziewczynki Ivy albo Cataleya.DziadkI beda mialy problem ale beda musieli sie przyzwyczaic. U nas znow piekne slonce,moze wiosna sie zbliza.

    Bardzo oryginalne! A słońca zazdrościmy!

    _____________________
    2007 Ernest
    2010 Zuza
    2017 Leon:
    preg.png
  • krolikan Ekspertka
    Postów: 144 164

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, moim zdaniem też nie powinnaś się nakręcać i bardzo przejmować.. Pewnie jest tak, że przez tą tabletkę wszystko Ci się tam oczyszcza i jest jakaś 'nadprodukcja' tej całej wydzieliny, żeby wszystko się szybko podleczyło.. Ja też u siebie zauważyłam, że po jakichkolwiek tabletkach leci ze mnie strasznie, ale raczej odbieram to jako dobry a nie zły objaw..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 13:41

    krolikan

    0d1yyx8di6bri9tp.png
    w57vqqmzbhaj93vv.png
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna,jak szalec to na calego ;)

    0MPT.png
  • monika91 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedź, może rzeczywiście przesadzam ale to moja pierwsza ciąża i wszystkim się bardzo stresuje. Będę obserwować do wieczora i jutro do południa czy sytuacja się powtórzy. No i tym razem założę podpaskę żeby nie chodzić z mokrymi rajstopami :) bo to bardzo nie przyjemne.
    Z dobrych wiadomości to napisze przy okazji że od kilku dni czuję pływanie rybki w brzuchu, takie gilgotki :) czyli dzidzia daje o sobie znać. Czasem rano czasem wieczorem. :) na prenatalnych wszystko było bardzo dobrze, Dzidzia zdrowa i większa o 2 dni. To był 13t0d i na 80% będzie dziewczynka ale nie potwierdzone na razie.
    Oglądam wasze brzuszki i są wspaniałe. Mój na razie prawie płaski a tak bym chciała żeby już było fajnie widać. :)

    f2w3rjjgr0mcb3mw.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja przy braniu tabletek dopochwowych też miałam nadprodukcję śluzu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 21:02

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DTEM wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a8d2026c06c7.jpg

    zmienia się później w biureczko- stolik

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39180830/

    hehehe my to właśnie kupujemy :)
    No i witam się i ja. Dzisiaj duuużo spraw załatwiłam pomyślnie i na koniec jak wychodziłam ze sklepu patrze a przy samochodzie straż miejska (wiedziałam, że źle zaparkowałam). Bardzo panów przeprosiłam wytłumaczyłam że zamiast mózgu w ciąży mam kalafior, jeszcze zobaczyli, że jestem zakręcona jak słoik, ale to akurat nie wina ciązy tylko moja natura i jak zaczęłam im trajkotać to już w pewnym momencie prawie leżeli ze śmiechu i mnie puścili :) :).
    powodzenia na dzisiejszych wizytach wszystkim :)

    krolikan, Selja, Leoparde, Mania25, Anga1989, DTEM, Marciiik, gabi544 lubią tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiczka11 wrote:
    Dzień dobry!

    Ewela35, mnie kłuje czasem, albo czuję napięcie, jak za szybko maszeruję w pracy albo po pracy. Potem przechodzi jak właśnie zwolnię tempo. Też mam przed sobą remont, co prawda tylko łazienki ale to strategiczna część mieszkania :)

    A tu taka ciekawostka odnośnie imion (dla tych z Was które mieszkają w PL)
    http://www.rjp.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1132

    Na samym dole są imiona niezalecane, np Opieniek, Poziomka i Tupak (serio??? hehehe)
    Rosa, w Polsce nie zalecają nazwać Maya ;)
    Nie bedzie majki :D
    Nelly :D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany jakie piękne aranżacje pokoiku :)

    Ja właśnie się zastanawiam gdzie dam ubranka i inne pierdoly w sypialni... Chyba toaletka pójdzie out :( tylko nie chce kolejnej gracacej komody bo tyle co jedna do salonu znieslismy z sypialni. Nie mam pomysłu.

    Co do wód nie zawsze odchodzą naraz i z krwią. Ja w pierwszej ciąży (co prawda ok 36 tyg) ale straciłam dużo wód i nawet nie miałam pojęcia :/ na usg wyszło. Potem szybko na wywołanie poszłam.

    Ale ja teraz bez wkładki np nie dam rady chodzić. Co trochę fale śluzu zalewają i to normalne :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na obiad mam ogorkowa z mięsem i strogonow :)
    Narobiłam też świeżego soku z owoców mmm :)
    Mąż wróci z pracy to wyciągam nogi i leżę :P

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO też się zastanawiałam nad tym śluzem, szlag mnie trafia najpierw myślałam, że to od tych leków dowcipnych, ale drugi dzień już ich nie biorę a ten śluz jest. też uważam że to nie wody, trochę byłoby tego dużo jak na ten etap hehehe, a mam z tym tak jak Paula doświadczenie w 35 tc ;). Paula może my jakoś spokrewnione hehehe.
    Obiad u mnie dzisiaj bez szału rossół i potrawka z kurczaka, buraczki, mizeria, galaretka z bitką

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dziewczyny czy śledzicie może informacje na tvn24, albo RMF- ale tak to właśnie w tym Gostyniu gdzie mieszkam i w sumie niedaleko tam gdzie mieszkam znaleźli młodą mamę i 10- miesięczne dzieciątko zabite, a ojciec powiesił się w łazience :( mama- 23 lata, tata 27.. a dziecko eh ;( jestem zszokowana tą tragedią ...
    Od południa słyszę tylko policję ...

    Świat oszalał ... (*) (*) (*)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 15:42

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi,jak bez szalu,nawyliczalas tego obiadu ;) u mnie resztki z wczoraj,to jest dopiero bez szalu ;)

    Paula,ochoty na sok zrobilas,kurcze moze cos z marchewki i pomarancz stworze...hmm

    0MPT.png
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagus,ja nie mam pl tv i nic nie slyszalam,ale tragedia straszna z tego co,piszesz,znalas te rodzine?

    0MPT.png
  • Leoparde Autorytet
    Postów: 669 652

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    Nie wiem dziewczyny czy śledzicie może informacje na tvn24, albo RMF- ale tak to właśnie w tym Gostyniu gdzie mieszkam i w sumie niedaleko tam gdzie mieszkam znaleźli młodą mamę i 10- miesięczne dzieciątko zabite, a ojciec powiesił się w łazience :( mama- 23 lata, tata 27.. a dziecko eh ;( jestem zszokowana tą tragedią ...
    Od południa słyszę tylko policję ...

    Świat oszalał ... (*) (*) (*)
    Właśnie o tym czytałam i po prostu przeraża mnie to co się dzieje. :-(


  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka15 wrote:
    Jagus,ja nie mam pl tv i nic nie slyszalam,ale tragedia straszna z tego co,piszesz,znalas te rodzine?

    Nie nie znałam, ale w sumie znajoma co ich zna mówiła,że wzorowa rodzina, żadnych awantur, ani nic wszędzie zawsze razem z tym dzieciątkiem chodzili...
    Tylko jak taka sytuacja wydarzy się gdzieś blisko nas to wiesz jak to jest .. No smutne to bardzo...

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj oszalał, oszalał, co raz więcej takich rzecz się dzieje dookoła nas :(

  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo obiadu mnie dziś naszło... ręczna robota od A do Z :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f076c7c3fadd.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 16:07

    megi78, Jaguś_7810, Anga1989, Leoparde, Marciiik, asiczka11, Paula55, Selja, Mania25, Amore, kruszynka5, gabi544, bulkaasia lubią tę wiadomość

  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/654ab20f09d9.jpg

    A do mnie kto na kawkę pyszną?:D faworki ciepłe jeszcze :-)

    Mania25, Luz Maria, Anga1989, Leoparde, DTEM, Marciiik, megi78, Selja, Amore, asiczka11, kruszynka5, DarkPrincess, gabi544, bulkaasia lubią tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika91 wrote:
    (...) Powiedzcie mi czy to może być od tabletek? Zastanawiam się czy iść do szpitala żeby mnie zbadali czy panikuje nie potrzebnie (...)

    Nikt przez internet nie stwierdzi czy coś jest nie tak czy wszytsko ok.
    Zawsze w niepewnych sytuacjach trzeba kontaktować się z lekarzem prowadzącym - od tego ich mamy :-)
    Lepiej o raz za dużo niż o raz za mało :-)
    I tak jak dziewczyny pisały nie ma co się nakręca chociaż wiem ze patelnia jest potrzebna czasem :-)

    Ps. Wody połodowe jak dla mnie mają zapach spermy, ale nie rozwijam dalej tej myśli hahahahaha (odeszły mi nagle w 36+6 po godzinie sączenia były pod ciśnieniem jak z kranu ;-) )

‹‹ 495 496 497 498 499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ