X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniowe Mamusie 2018
Odpowiedz

Kwietniowe Mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 26 września 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe musze sprobowac

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 26 września 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! wiecie ze ja juz czuje maleństwo .. :) jakby rybka pływała :) dosyć wcześnie aż sama nie mogłam uwierzyć, ale jak zobaczyłam na usg jaki to wiercioch to byłam już pewna na 100% :) dziś to takie wyraźniejsze są :) to moja druga ciąża, w pierwszej ruchy poczułam około 15tc, teraz weszłam w 13tc i są :) coś pięknego !!

    KaMiszka, justysbp, Ellka, Rene, monroe lubią tę wiadomość

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 26 września 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tego nie da się pomylić z czymś innym :)

    semi123 lubi tę wiadomość

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała już ruchy poczuć

    Aga26 lubi tę wiadomość

  • Myszka_Lena Ekspertka
    Postów: 121 111

    Wysłany: 26 września 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pracy poinformowalam przełożonych, przyjęli to bardzo dobrze mimo że we wrześniu podpisałam umowę na rok od razu dostałam informacje ze za miesiąc dostanę nową umowę tym razem na czas nieokreślony tak więc pod tym względem jestem spokojna :)

    JuicyB lubi tę wiadomość

    ug37zbmhxq91lzcp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przedluzyli do dnia porodu. Mialam farta :)

  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 27 września 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis mialam usg i moj bobasek ma się dobrze ;) niegrzeczny fikal nogami że niemogli go zmierzyc ;) nt wynosi1.3mm i ma kosc nosowa takze jestem spokojniejszza chociaż ogladali go na usg z pol godziny... aż mnie zaniepokoilo. Wychodzi na to ze termin mam na 31marca

    KaMiszka, Magdzia85F, Tusianka lubią tę wiadomość

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 27 września 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/719368e6fc42.jpg oto moja gwiazda ;)

    Sassy, hobbitka, Agusia_pia, KaMiszka, justysbp, Rene, Magdzia85F, Dominika32, Tusianka, Totoro lubią tę wiadomość

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Asiaa1201 Autorytet
    Postów: 1759 2048

    Wysłany: 27 września 2017, 04:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynka???

    atdcanliuj218uui.png
    l22ndf9hdqcjnu93.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dreamnes wrote:
    A ja dzis mialam usg i moj bobasek ma się dobrze ;) niegrzeczny fikal nogami że niemogli go zmierzyc ;) nt wynosi1.3mm i ma kosc nosowa takze jestem spokojniejszza chociaż ogladali go na usg z pol godziny... aż mnie zaniepokoilo. Wychodzi na to ze termin mam na 31marca
    Super gratulacje ;)

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 27 września 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, jak obiecałam tak zdaję relację z wczorajszej rozmowy z mamą. oczywiście usłyszałam stały tekst że mąż mi wszystkiego zabrania że zabrania mi rodzić w jej szpitalu. że robię błąd bo tam bez swojego lekarza nikt się mną dobrze nie zajmie itp itd. oczywiście nasłuchałam się jaka to ja wyrodna córka bo podejmuję decyzje z moim mężem a ona uważa inaczej. potem rozmawiałam z mężem oczywiście trochę się posprzeczaliśmy ze matka wtyka nos ze nic jej nie pasuje i takie tam. oczywiście pół nocy nie spałam i taki finał że w autobusie mało nie zwymiotowałam. dobrze że był mój przystanek.
    co do lekarza 11 października mam wizytę i powiem mu o zamiarze rodzenia w innym szpitalu niż on pracuje i czy w związku z tym mam zmienić lekarza że on mnie będzie prowadził. może ma znajomego którego będzie mógł mi polecić żebym na wizyty też miała bliżej jeździć. bo o ile teraz to nie problem potem w zimie z większym brzuchem autem jechać sama 80 km w dwie strony to słabo trochę.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 27 września 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie prawdopodobnie jutro wypiszą jeśli nic nie będzie się działo. Zrobili mi tylko badanie i usg w poniedziałek i teraz już zero innych badań...

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 27 września 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika32 wrote:
    Pieni sie na chlopca.

    Co Ci wyszlo?pochwalisz sie?

    Nie pieni się...., więc jak to mają w zwyczaju mawiać: będzie albo dziewczynka albo chłopczyk, bo pół objawów mam na chłopca a pół na dziewczynkę ;)

    Miłego dzionka

    Dominika32, Tusianka lubią tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Asiula27 Przyjaciółka
    Postów: 112 107

    Wysłany: 27 września 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś o 16:00 prenatalne. Coś mnie znów od 3 dni mdli i wymiotuje

    gannyx8dn8lwgffz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 27 września 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula27 wrote:
    Ja dziś o 16:00 prenatalne. Coś mnie znów od 3 dni mdli i wymiotuje
    trzymam kciuki:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 27 września 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_pia wrote:
    hej kochane, jak obiecałam tak zdaję relację z wczorajszej rozmowy z mamą. oczywiście usłyszałam stały tekst że mąż mi wszystkiego zabrania że zabrania mi rodzić w jej szpitalu. że robię błąd bo tam bez swojego lekarza nikt się mną dobrze nie zajmie itp itd. oczywiście nasłuchałam się jaka to ja wyrodna córka bo podejmuję decyzje z moim mężem a ona uważa inaczej. potem rozmawiałam z mężem oczywiście trochę się posprzeczaliśmy ze matka wtyka nos ze nic jej nie pasuje i takie tam. oczywiście pół nocy nie spałam i taki finał że w autobusie mało nie zwymiotowałam. dobrze że był mój przystanek.
    co do lekarza 11 października mam wizytę i powiem mu o zamiarze rodzenia w innym szpitalu niż on pracuje i czy w związku z tym mam zmienić lekarza że on mnie będzie prowadził. może ma znajomego którego będzie mógł mi polecić żebym na wizyty też miała bliżej jeździć. bo o ile teraz to nie problem potem w zimie z większym brzuchem autem jechać sama 80 km w dwie strony to słabo trochę.


    Jesli mam byc szczera to noz w kieszeni mi sie otwiera jak to czytam. Moja teaciowa tez się we wszystko wtracala i zwiazek moj i meza na tym cierpial takze wyobrazam sobie jak Twój maz się czuje. Musisz cos z tym zrobic, bo on tego nie wytrzyma. Ja nie wytrzymalam i musialam sie od niej wyprowadzic. Macie swoje zycie i jesli teraz od poczatku dasz jej ingerowac we wszystko, to sie pozniej nie zmieni. Bedzie tak,ze i imie dziecka bedzie Wam wybierac. Ja po prostu jeatem typem rzadziciela i nie potrafie współpracować z ludzmi,ktorzy mi sie wtracaja. Trzymam za Was kciuki zeby wszystko sie ulozylo.

    Juz ruchy,o kurcze :) tez chce :) moze wtedy i nastroj by mi sie poprawil. Ale jeszcze sobie poczekam. Chociaz w pierwszej ciazy w 15 tyg to tez szybko :) pewnie szczuplutka jesteś co?

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 27 września 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula27 wrote:
    Ja dziś o 16:00 prenatalne. Coś mnie znów od 3 dni mdli i wymiotuje

    trzymam kciuki.

    Mdłości może z emocji przed badaniem ? Oby szybko przeszły.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 27 września 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acygan ona ciągle mówi że ona chce mi pomóc itp.
    a co do rozmowy z lekarzem to powiedziała abym z nim nie rozmawiała o zamiarze rodzenia w innym szpitalu bo on będzie się na nią krzywo w pracy patrzył a jego nie obchodzi gdzie będę rodzić.
    ja jestem załamana. cała sytuacja mnie dobija.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 27 września 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj i przedwczoraj dopadły wymioty. Ale chyba dlatego, że poszłam wcześniej spać i nie zjadłam późnej kolacji jak zwykle.

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 27 września 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry

    Jak sie dzis czujecie,dziewczeta???

    U mnie nadal ciagnacy bol brzucha ktory promieniuje az do ud.

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ