X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Petitka wrote:
    Hehe doskonały plan! :D A nikt kobiety o wiek nie ma prawa zapytać więc możesz mieć 35 nawet i do 50tki Hehe. U mnie w styczniu będzie 30stka. Miała być imprezka żeby uczcić okrągłą liczbę a zapowiada się bezalkoholowo jak na razie xD Chyba jakbym miała wybierać to właśnie czerwonego wina mi najbardziej brakuje w ciąży. Już się tej pierwszej lampki doczekać nie mogę xD
    Będę jak Malgorzata Rozenek ;) Wiecznie młoda. A na 30-mozesz sie napić bezalkoholowego winka :D I uważaj, po 30 czas przyspiesza jeszcze bardziej :D

    Petitka lubi tę wiadomość

  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 26 września 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    :) ciesz się, ja mojej siostrze zaproponowałam ciuszki po młodej i młodemu, to usłyszałam: " A CO MYŚLISZ ŻE MNIE NIE STAĆ", szczęka mi opadła, wiec postanowiłam rozdać ciuszki ;) jak w przyszłym roku urodzi i poprosi o ciuszki to powiem jej ze nie mam ;) niech sobie kupi.
    Dziwna jakas, ja chociaż mogłam kupic sobie wszystko sama, to jak kuzynka zaproponowala rzeczy po swojej coreczce to bylam przeszczesliwa, ze o mnie pomyslala. Moje ciuszki mam nadzieję, ze tez pojda dalej

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 26 września 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Tak 2 dni sterydy i 2 dni obserwacji.
    A ty dlaczego do szpitala musisz isc?
    To do czwartku :D chyba że pełne dni to do pt.
    Ja od początku leżę. Najpierw krwawienia i plamienia kilka tyg z powodu łożyska, wtedy kosmowki centralnie przodujacego wchodzącego do szyjki. Potem skracająca się i miękkawa szyjka, która od zawsze zresztą jest krótka i takiej konsystencji.

    iv09i09katk65tr1.png
  • Petitka Ekspertka
    Postów: 208 173

    Wysłany: 26 września 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Będę jak Malgorzata Rozenek ;) Wiecznie młoda. A na 30-mozesz sie napić bezalkoholowego winka :D I uważaj, po 30 czas przyspiesza jeszcze bardziej :D
    A nic nawet nie mów. Jak się te nasze pociechy urodzą i będą rosły to po nich dopiero będziemy widziały jak czas zapierdziela :D Dzisiaj byłam u koleżanki i ma półtoraroczną córkę. Lada chwila i nasze takie będą. Z jednej strony ta myśl mnie uszczęśliwia a z drugiej przeraża :D


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Lady, dziwna Twoja siostra (jakos ten post mi umknął). Ja tam brałam od mojej siostry, bo miedzy innymi tez je kupowałam, z resztą to duża oszczednosć. Gdybym miała urodzić córeczkę, to zostawiłabym sobie te najbardziej uniwersalne, a resztę dokupiła. Te po Wojtusiu albo sprzedam za grosze w mega pace, albo oddam jakiejś potrzebującej mamie, której nie stac na wyprawkę.

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 września 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż dziś już sapał, że wanienka przyszła, przewijak i że zagracam chatę a rodzę za półtora miesiąca. On nie ogarnia tematu :P Ale coś czuję, że łóżeczka doczekam się w grudniu dopiero. Jak urodzę za wcześnie to będzie składał jak my będziemy w szpitalu. W 37 tygodniu chcę już mieć wszystko na tip top. Najwyżej będę musiała się obrazić. Jak nie prośbą to groźbą.
    Jutro przyjdzie kokon, rożek i ochraniacz na łóżeczko a ja nie mogę zamontować buu :(
    W tym tygodniu w ogóle sporo zakupów przyjdzie, dziś jeszcze ogarniałam szafę żeby powciskać jak najwięcej co by mój ślubny nie sapał

    Dziś zrobiłam sobie dziurę pazurem w legginsach ciążowych. Do dupy są te z allegro a obłażą strasznie, mam kota w kolorze niebieskim więc na czarnych getrach wygląda nieźle. Dresów już nie mogę nosić, gumka nawet jak pod brzuchem to mnie i tak uciska. Chyba, że zamówię jakiś rozmiar XL :P

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Aztoria Autorytet
    Postów: 372 435

    Wysłany: 26 września 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala ze tak zapytam jaki to jest kot że ma niebieski kolor? :D dodam że nie znam się na kotach ale jakoś mało zwierzęcy kolor ;)

    Synuś :)
    oar8yx8d9kb4k9pj.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 września 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brytyjczyka, maść jest taka bardziej stalowa/ szaro-błękitna.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 26 września 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry, u nas leci dzien za dniem, poki co mamy kolyske postawiona w salonie, ale nie ubieram,bo kot sie na nia czai. Cora odpukac zakonczyla choroby, wiec zaczelo sie od jelitowki, potem angina, nakpncu znowu katar. Oby juz bez chorob.
    Szczesliwa 100 lat i spelnienia marzen :)
    Piekne te Wasze wyprawki :)
    Co do ubranek, ja pod pajaca nic nie daje, chyba, ze będziemy u teściów... tam to chyba kozuch dziecku bym musiala ubierac, bo oni lubia zimno...;)

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • Aztoria Autorytet
    Postów: 372 435

    Wysłany: 26 września 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Brytyjczyka, maść jest taka bardziej stalowa/ szaro-błękitna.
    Ładniutki :)

    MalaHD lubi tę wiadomość

    Synuś :)
    oar8yx8d9kb4k9pj.png
  • nataliamonika Autorytet
    Postów: 915 721

    Wysłany: 26 września 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Brytyjczyka, maść jest taka bardziej stalowa/ szaro-błękitna.
    Piękne są te koty. Wrzuć zdjęcie :)

    Gaja <3
    7u22krntwp1p38lc.png

    27.09.2016 - Aniołek [*] 7tc
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 września 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że mam dziwną siostre, zawsze wojowałyśmy ze sobą, ale ja z tego wyrosłam, staram się z nią normalnie rozmawiać, witać itd, przepraszałam ją też za to co zrobiłam w dziecinstwie (mój ojciec się znęcał nade mną po pijanemu, a ja sie potem na rodzeństwie wyżywałam). A ona nadal się zachowuje jakbyśmy były nadal dziećmi. No nic, dam je komuś, na pewno jakaś kumpela zaciąży, albo sąsiadka.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 26 września 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wszystkie ciuszki po córce dałam szwagierce ale nie biorę od innych bo to cała dla mnie frajda kupować ciuszki dla dziecka. Jak szwagierka teraz chciałam mi cos dać to grzecznie podziękowałam ale powiedziałam że mam już skompletowaną wyprawkę. Zresztą mój mąż ma zasadę o której wiedza znajomi " że skoro my nie chodzimy w używanych rzeczach to nasze dzieci tez nie" wiec odpuściłam temat używanych ciuszków i delektuje sie zakupami :)

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 września 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliamonika wrote:
    Piękne są te koty. Wrzuć zdjęcie :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/646e9ad547e7.jpg

    Szukając fotki znalazłam sporo swoich. Jaka byłam chuda! Ciekawe czy kiedykolwiek zrzuce to sadło :P

    Aztoria, Opolanka 85, magdzia26, Iruletka, Jacqueline, Lady Savage, k878, Petitka, nataliamonika, Nola, Edith, ara lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala-nie grzesz. W ciąży jesteś. Na pewno szybko wrócisz do formy.

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 września 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż to potrafi pocieszyć ;) Raz siedziałam i ryczałam, że jestem taka gruba i brzydka a on "no jesteś gruba, jesteś w ciąży to jaka masz być" Haha romantyk <3

    magdzia26, Jacqueline, Lady Savage, Opolanka 85, Petitka, ara lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 26 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala - piękny kot :) marzy mi się, mężowi w sumie też :D

    A na temat tycia, bycia grubym to hmmm, ja dziś do mojego jak widział, że jem: No co, musze się podtuczyć bo za mało mi idzie :P tak śmiejąc się to mówiłam (bo przybyło mi już yyy 15-16kg) ;) a on patrząc na brzuch: No właśnie widać, że "mało" i pewnie z 10 jeszcze ci przybędzie :P co w sumie pewnie ma racje jak dotrwam do terminu ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Iruletka Autorytet
    Postów: 694 290

    Wysłany: 26 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie zakładałam bodziaka pod pajaca, mój starszy był zimnolubny. W domu na dzień bodziak i półśpiochy a na noc pajacyk. Nie będę kupować bodziaków z krótkim na 56. Gdyby Tomek okazał się zmarzluchem to wtedy mam kilka sztuk po starszym o rozmiarze 62. Kaftaniki dla mnie to samo zło ;-) nie cierpiałam ich. Natomiast w bólach jeszcze mogę przyjąć śpiochy na bodziaka gdyby klata szybko marzła, ale ważne jest aby śpiochy nie były za duże bo ramiączka będą co chwilę zjeżdżać.

    dhpclr4.png
  • Opolanka 85 Autorytet
    Postów: 663 355

    Wysłany: 26 września 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Mąż to potrafi pocieszyć ;) Raz siedziałam i ryczałam, że jestem taka gruba i brzydka a on "no jesteś gruba, jesteś w ciąży to jaka masz być" Haha romantyk <3
    Mój nie gorszy romantyk - ostatnio jak płakałam, że jestem taka gruba i w nic się już nie mieszczę, to powiedział : "Oj, dla mnie możesz być takim pulpetem, ważne, że charakter masz dobry" <3 ;)

    magdzia26, Iruletka, ara lubią tę wiadomość

    31.05.2016 [*] 8 tydzień - wymarzony skarb oddalił się w czasie:(
    iv09cwa10kyx03d3.png
  • nataliamonika Autorytet
    Postów: 915 721

    Wysłany: 26 września 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/646e9ad547e7.jpg

    Szukając fotki znalazłam sporo swoich. Jaka byłam chuda! Ciekawe czy kiedykolwiek zrzuce to sadło :P

    Ja akurat nie kociara, ale wg mnie to najpiękniejsza rasa kotów <3

    Gaja <3
    7u22krntwp1p38lc.png

    27.09.2016 - Aniołek [*] 7tc
‹‹ 1238 1239 1240 1241 1242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ