X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po pobraniu krwi, była masakra, trzeba ją było trzymać na siłę, wyrywała się i darła na maksa, dlatego słabo leciało i długo trwało. No ale jakoś poszło.

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy można podać 2 letniemu dziecku apetizer lub cos podobnego?
    Bo ja oszaleje....

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, czytam Was,ale jakoś ciężko mi się wbić w rozmowę.Dawno się nie odzywałam i tak mi głupio jakoś.. Mam też wrażanie, że na "naszym" wątku jets jakoś inaczej...

    LaRa, apetizer chyba po 3rż... podobno najlepsza rada na niejadka to odstawić mleko...Madzia an szczęście wcina

    Kroko, Madzia też ma fazę bania się wszystkich, koszmary nocne, chowanie się za mnie...minie. taka radosna i rozchichrana z niej dziewczynka a taki bojączek :)

    Melduję, że na prenatalnych wypatrzono siusiaka,mój gin wczoraj też wypatrzył :) teraz dumamy nad imieniem :)

    Zdrówka wszystkim, niech te przeklete choroby ida precz

    Kiedy WAsze dzieci przestały pić z butelki? w czym piją mleczko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 13:18

    Smoczyca1, Krokodylica, Izoleccc, konwalianka lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik,,gratki siusiaka.
    Jakie imiona wchodzą w grę? Bo ja nadal nie wiem.
    Dla dziewczynki nie miałam problemu, a dla chłopca słabo, chce aby było w przyszłości dobrze odbierane. Nie wiem czy sie dobrze wyraziłam. Ale chodzi mi zeby było silnym imieniem.

    U nas niestety odstawienie mleka wiązałoby sie z zagłodzeniem dziecka na amen, bo tylko to ostatnio wola. Nawet jej ukochane parówki nie podchodzą. Dlatego szukam juz pomysłu. Gdy podchodzę do niej z talerzem od razu krzyczy "nie!!!!!!". Frytkami jej zapychać nie bede. Normalnie aż mi słabo.
    Aaa oklamalabym... Rosół z marchewka zje, pół miseczki i Finito.
    Mleko pije z butelki.

    Wróżko, co u Ciebie? Odezwij sie! Ala???

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • adulcova Autorytet
    Postów: 547 155

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko no może ja tego nie rozumiem, bo nikt w mojej najbliższej rodzinie tego nie ma, ciekkawe czy to może być dziedziczne ;) Dobrze, ze udalo sie pobrac, u nas pewnie tez bylby wrzask.

    Zgredko a ja czytalam z checia, bo nie moglam sie doczekac 'co bedzie w nastepnym rozdz', ale poki co... :) stop!

    Lara to Ania znowu nie ma apetytu? Chyba mozna dac, ale czy to zadziała? Moze ma jakies pasozyty i stad odmowa jedzenia? Kurde... nie mam problemu stricte niejadkowego, bo Ada lubi jesc.

    Blondik zaciekawilas mnie tym, ze niejadkowi nalezy odstawic mleko, skad takie cos? Nie powiem, bo ciekawe. Ada pije mleko z butelki, picie raczej tez (szklanke nie bardzo ogarnia, z lyzeczki jej idzie wiecej na bluzke niz do buzi, ale rurka czy butelka z dziubkiem ok).

    Dzisiaj sie dowiedzialam, ze od ok 14-16 maja zaczynam staz, juhu. Jestem tylko ciekawa kto bedzie moim opiekunem (haa, oby nie tesciowa :P). Jeszcze 5 rzeczy zostalo do uszycia, plecy mi juz wchodza do... nie bede mowic czego, ale musze to skonczyc.

    No i pojechalam skontrolowac dzialke, a tam nikogo nie bylo, cholerka. Rozumiem to, bo pada deszcz, ale obiecanego finiszu do majowki raczej nie widze :/

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    I <3 German, Sewing and TSL!
    relgdf9hqgugqitx.png


  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik niech Ci nie będzie głupio tylko pisz jak znajdziesz chwilkę. :)
    Zuzia nadal pije mleko z butelki, raz dziennie, na podwieczorek.
    Picie pije z bidonu ale mleka z bidonu nie chce i koniec.
    Gratuluję siusiaka!!!
    Cieszę się że Zuzia nie jest osamotniona w tym baniu się, bo już myślałam że coś z nią serio nie tak.

    Lara u nas z jedzeniem nie ma problemu, bo Zuzia jak nie chce to nie je. Dzisiaj odmówiła jedzenia obiadu, to kazałam jej wstać od stolika i pójść się bawić. :) Ona nie dostaje nic "w zamian", byle by zjadła. Nie chce obiadu to nie, następny będzie podwieczorek. ;)


    Mi do bólu gardła doszedł jeszcze katar. Bajecznie.
    Zamówiłam wczoraj sobie okulary, ceny powalają. Takich zwariowanych oprawek jeszcze w życiu nie miałam. :) Zaszalałam na maksa. :)

    Mam już wyniki morfologii Zuzi, niektóre wyniki ma rozjechane, zobaczymy co dr jutro powie na ten temat.
    Czekam na pozostałe bo zrobiłam jej więcej badań.

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa i u nas trzeci dzień nie ma prądu, mam nadzieję że dzisiaj skończą to przerabiać bo już mnie to wkurza.
    Wczoraj włączyli grubo po 19 i to nie wszystkie fazy, mieliśmy prąd tylko w 3 pomieszczeniach...

    Adulcova lubię za staż.
    Niestety przewalona jest choroba lokomocyjna, ponoć może być dziedziczna. :/ (moja mama też ma)

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jas maciek lub Dawid:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 15:57

    LaRa, Biedroneczka83, Krokodylica lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Blondik pisz pisz i gratuluje wstępnie chłopaczka!!!
    Oj Lara myslalam ze u Ani teoche lepiej z jedzeniem :( nie wiem co radzic, bo ja sie martwie ze Zosia dużo je...oprócz tego szpinaku i kapusty kiszonej ;)
    Kroko a moze te normy sa wpisane dla dorosłych na wyniku? Ale wiadomo trzeba skonsultować
    Adu masz zacięcie :) a i gratuluje stażu!!
    Blondik u nas tez mleko z butli, ale Zosia słomki nie lubi tylko dziubek...jak cos jej proponuje to słyszę "Zosia nie umie"
    A wiecie jakie zwierzątko chce Zosia? Biała hetke :D czyli fretkę. Oczywiscie nie ma mowy ;)
    U nas dzis noc lepsza, dopiero nad ranem ja przytkało trochę ale zdecydowanie mniej gili

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie lepiej. Ciagle ma słaby apetyt, ale teściowa mi mówiła ze z wnukami od brata R było to samo. Ze mam sie nie przejmować. Ale No jak nie?
    Ania apetyt ma ale na ogródku. Lubi grilla.

    Ta pogoda mnie zabija.
    Dzis wysyłam małża na sale zabaw z Ania bo mi jej zal.

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczęta :) Sorki, że tak późno się melduję (bo wiem na pewno już od wczoraj - beta 65). Myślę, że już mogę nieśmiało przejść na fioletową stronę :)
    Trzymajcie kciuki, żebym już tu mogła zostać, bo ja się strasznie boję...
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/20a8cc5f2e0b.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2017, 17:16

    Smoczyca1, LaRa, Izoleccc, Blondik, MANIEK, adulcova, konwalianka lubią tę wiadomość

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No! Anuska!!!!
    Dobrze ze sie ujawnilas! Gratulacje! Mam nadzieje ze fasola sie ładnie wgryza i zostanie do Sylwka :)
    Jak Mania? Opowiadaj....
    Wrócisz do nas na fb?

    Anuśka lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jestem. Czasu coraz mniej na wszystko, ale czasem coś naskrobię :) Nie wiem czy na FB wracać... Mam uraz. Na razie jakoś mnie tam nie ciągnie...

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia!!! Gratki!!!!

    Cdn:)

    Anuśka lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po cc. Zaczęło mnie piec od środka do lewej strony na wysokości cięcia. Czy to Normalne? Mam dzwonić do ginki? Smarować czymś?

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaRa wrote:
    Dziewczyny po cc. Zaczęło mnie piec od środka do lewej strony na wysokości cięcia. Czy to Normalne? Mam dzwonić do ginki? Smarować czymś?
    Obawiam się że tak może się dziać teraz... Szew się będzie rozciągał a w środku możesz mieć zrośnięte na szwie różne warstwy skóry i jak się będą rozciągać to może piec/szczypać. Tak mi znajoma po CC tłumaczyła kiedyś.

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik - dla mnie ten watek juz nie jest taki jak wczesniej. Dla mnie wszystko sie zmienilo. Kiedys pisalam tutaj czesto a teraz zagladam od czasu do czasu tylko. Stracilam jakos serce do tego. Zresta, wiesz co mysle o przyszlosci.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara a Ania wagowo ok? Z tego co zawsze pisałaś to tak wiec nie zadręczaj sie widocznie ona teraz nie ma tyle apetytu i juz. Jesli waga ok to bym sie nie przejmowała az tak bardzo, oczywiście dawaj namawiaj bo nie wiadomo kiedy sie to zmieni... aaa i od babci tez nie je? Bo ja byłam strasznym niejadkiem w domu no nic nie jadłam ale u babci to co innego u babci wszystko mi smakowało:)
    Mnie tez trochę ta blizna piekła ale nie jakos szczególnie takze sie nie przejmowałam. Gin zawsze prxy usg kontrolowała co i jak sie w środku rozciąga.
    Anuska gratuluje serdecznie. Dbaj o siebie i trzymaj fasola do rozwiązania.
    Blondik wpadaj i nawijaj co u Ciebie bez wyrzutów. Ja tez teraz mniej jestem.
    Kroko brrr pobieranie krwi u dzieci nie lubie.
    Spaaaac

    Anuśka lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pozostałe wyniki Zuzki, wyszły cuda na kiju, za dużo żelaza i witaminy d. Ciekawe co dr jutro powie.

    Anuśka Tyś tu powinna siedzieć z nami na fiolecie już od dawna, przecież pisałas na watku a potem zniknęłaś, to co ściemniasz że możesz dołączyć. :P

    Smoku nie mam pojęcia jakie tam są na wyniku normy.

    Blondik Jaś fajne. :)

    Kotka to może zacznij znowu pisać jak dawniej zamiast roztaczać czarne wizje hihi


    Nenaaaa orkooooo???!!

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Kroko, podobno normy dla dziecka sa inne niż dla dorosłych. A np przy nadmiarze żelaza nie zaobserwowałaś u Zuzi problemów z kupka? Zatwardzenia? Ciemne stolce?

    Anuska a co tam sie konkretnie stało na fb? Ktoś Ci sie włamał na profil?
    Napisz cos o Mariance.

    Manku, do babci jedziemy jutro dopiero. Mam nadzieje ze nabierze apetytu. Wczoraj troszkę sie na ńia tu poskarżyłam, to zjadła trochę zupy, potem postanowiła jesc sama, wiec nakarmiła body. Potem dwa pierogi. A na kolacje parówkę i chleb z serem. No i na dobitkę mleko. Ale sa dni ze nie chce ńic jesc. Niby mi mówią ze mam sie nie przejmować, ze jak bedzie głodna to da znac itd ale widząc ile zjadają jej koledzy to Ania nie je wogole. Wagowo ok.
    Co do szwu, wczoraj podczas prasowania zaczęło mnie piec, wiec nie wiedziałam o co chodzi bo to pierwszy raz. Ginka dopiero 9.05. Za to znów odzywa sie spojenie, a po aktywnym dniu rano nie mogę podnieść nogi. Sypie sie. Ale wiecej ciąż nie planuje, wiec te pare tygodni dam rade. I jeszcze gdyby ta zgaga mi odpuściła.....

    Chyba zaczynam łapać deprechę ;( ta pogoda mnie dobija ;( ani wyjsć, ani nic.... Tfu!

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
‹‹ 2361 2362 2363 2364 2365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ