X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jakis wirus, dzis w nocy mala rzygala

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze Zgredka.
    A jak w dzień?
    Współczuję. :(

    Kotka no to niech Domi ćwiczy skoro mu się podoba.

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka, i jak dzień?

    Brawo kotka dla D, oby mu tak zostało

    A co tak mało dziś?

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żużel oglądam :D
    Na szczęście sezon juz się zaczął. :)
    Ale oczy już mi się kleją a jeszcze trzeba się umyć i pomodlić, chyba zasnę w trakcie. :)

    Summerka lubi tę wiadomość

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien kiwpako bo po obiedzie i mnie zlapalo a bylam sama a dzieci. chcialy byc noszone a kazde nosze iw to przewrot flakow.. zwymiotowalam ostro ale juz lepiej, zabim noj wrocil dzieci zasnely a porem on je przejal..

    Mala juz nie rzyga kupa slabsza, a maly istatnia slaba kupe walnal po 14, wiec jest niezle.. oby nie przeszlo na mojego

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredko jak nocka?
    Oby szybko przeszło.
    Wymiotów u dziecka boję się bardzo.

    Miłej niedzieli. :)

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Zgredko, a szczepilas juz małego na Rota? Teraz podobno,dziadostwo szaleje. Tez sie boje strasznie wymiotów.
    Małego jak tylko bede juz mogła to od ręki szczepie na Rota.
    Jak było u was z podaniem wit k po porodzie? Dzieci dostawały jednorazowo w zastrzyku w szpitalu? Czy suplementowalyscie z wit d?

    U nas druga noc średnia, choc dzis znacznie lepsza od wczorajszej, bo wczoraj od 1 Ańia męczyła sie z kaszlem. W nocy podawałam syrop. O 5:30 spałam z nia trzymając ja na rękach. Dzis pokaslala o 3 i spała do 6:30.
    Teraz męża cos dopadło i mowi ze ledwo żyje (swietnie kuzwa!!!!) a miał sie dzis cały dzien bawić z mała. Aghrrrr

    Maniek,(No i właściwie Sum tez) kiedys pytałam ale nie odp, czy u Ciebie wskazaniem do drugiej cc była pierwsza cc? Czy namawiał Cie ktoś na poród SN? Pamietam ze mówiłaś ze jeśli do któregoś tc mała by sie zdecydowała to rodzilabys sn. Pytam bo rożne opinie juz słyszałam na temat chęci lekarzy do kolejnego ciecia.
    Teraz koleżanka urodziła SN do wody po pierwszym cc, ktore miała 14-15 msc temu. Ale sama nalegała na poród SN.

    Miłej niedzieli, u mnie zimnoooooooo a niedługo trzeba sie zbierać do kościoła.

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredko, zdrowia.

    Lara, do skończenia 3 mca suplementacja Wit k- tak nam w obu przypadkach kazali.co do cięcia, to tak, wskazaniem do cięcia była pierwsza cesarka, w krótkim odstępie czasu, ale to był mój wybór, gdybym chciała - mogłam rodzic SN. Musiałam podpisać papiery, ze niw zgadzam sie na poród naturalny. Ale moja szwagierka (pierwsze dziecko styczeń '15, drugie wrzesień '16) chciała rodzic naturalnie i rodziła, mały 4350 g, położne nie mogły sie nadziwić, była rekordzistka na iddzialev

    Kroko, lubię za modlitwę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 09:19

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , Zgredko jak u Was?
    Lara do 3 mz suplementuje wit. Ja do końca stycznia mogłam rodzic sn potem wg mojej dr było juz niebezpiecznie bo termin mijał a nie wywołuje sie porodu po cc dodatkowo dr powiedziała mi ze jesli chce moge sn ale ona mi radzi cc bo na usg nie widać dokładnie rany od wewnątrz a podczas skurczów nikt nie powie mi co bedzie sie działo z blizna czy ona sie nie rozlezie wiec zachowawczo zdecydowałam ze nie ryzykuje sn w lutym i poszłam na cc.

    Ja po jelitowce a dzis mam biegunkę nie wiem od czego bo ja przecież nic prawie nie jem. To bedzie dieta cud!
    Ledwo żyje ... znów. Jutro zaczynam życie w biurze:)

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko: u nas ok, dzis zlapalo starego, ale nie wymioty, dzieci maja slabe kupy, ale gumory dobre

    Mala bez drzemki padla po 18, maly stale walczy, jest noszony przez tate i wyje (ja sie wredy musze schowac)..

    Ale dzis pospaly do po 8, szal!

    Lato: maly jest szcEpiony na wszystko co mozliwe od pbeumo po menigo b i c..

    Laro: co prawda pyt nie do mnie, ale zachecam Cie do Sn heali nie masz przeciwskazan

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek powodzenia pierwszego dnia. :)

    Zgredka dobrze że u Was lepiej.


    Mnie właśnie znowu zaczął boleć ząb. :/ kufa no :/
    Poniedziałek-wtorek-środa przez całe dnie nie będzie u nas prądu. :/
    To będzie bardzo trudny tydzień.
    Dobranoc.

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, milego dnia to all

    Kromo: szczegolnie dla Ciebie bezpradowa dziewczyno !
    Niech moc mimo wszystko bedzie z Toba!

    Ja musialam dzis skoczyc z psem bo moj do pracy sie apoNil, uff ze dzieci nie zauwazyly mojej nieobenosci a pies zrobil wszystko w dwie minuty..
    Szykuje sie wlasnie do pracy,

    Aha widzialam tutoriale o konturowaniu twarzy i w zw z promo w rossmanie (z karta 55% ) zamierzam nabyc odpowiednie kosmetyki i sie nauczyc ol yeah

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredko, tez namiętnie oglądałam yt nt konkurowania - nakupiłam kosmetyków w zagłosuje, zrujnowała portfel, a konkurować mi sie nie chciało i kiepsko mi to szło, ale ja beztalencie jestem.

    Kroko, omg, bez prądu? Jak dacie rade? U nas bez prądu ogrzewania nawet nie ma...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc..oo widzę ze panuje wirus jelitowy.. współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

    Kroko, trzymam kciuki za wytrwanie w tym braku prądu.. swoją drogą co za idioci wyłączają prąd na trzy dni z rzędu.. buu..

    Maniek, trzymam kciuki za pierwszy dzień w biurze

    zgredko, powodzenia w zakupach w rossmanie.. niestety podnieśli ceny..dość dporo..ae i tak coś tam kupiłam, choć realnie wcale nie 55% wyszło tylko z -20%

    jakie macie plany na majówkę? My znowu jedziemy..buu..juz mnie męcza wszelkie wyjazdy

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Ja doprowadzona od rana przez moja niezawodna jebnieta rodzinkę, poryczalam, teraz przetrawiam temat i kiedyś wybuchnę jak szambowoz! Bedzie niefajnie, ale czego sie nie robi z miłości do nienawiści i zazdrości? Tak tak. To moja rodzina, która do tej pory mimo licznych zaproszeń, mieszkająca piec kroków odemnie, nie przyszła nas odwiedzić. Ale to szczegol, nie chce sie tu rozpisywać.

    Współczuje jelitowek, to ogromne zuoooooooo ;(

    Kroko, Tobie braku prądu, swoją droga jak tak można? Na tyle czasu?

    Konwi, my w piątek wyjeżdżamy do mojej mamy, ostatni wyjazd przed porodem. Jedziemy na tydzień z hakiem.

    Maniek, powidzenia w pracy.

    Ania pokazuje moj brzuch mówiąc dzidzi. :) a wiec kuma :) tylko mogłaby sie juz rozkręcić z mowa... bo chciałabym sobie z nią juz pogadać :)


    Aaaa zeby temu złemu było mało to malz chory. Mam nadzieje że nas to ominie, choc tak samo ostatnio sie zaczęło :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2017, 13:36

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerabiają u nas linie energetyczne i dlatego wyłączają prąd na 3 dni. Wieczorem mają włączyć ale rano o 7 znowu wyłączą.
    U nas bez prądu też piec nie działa ale włączamy go bo mamy agregat więc jest ciepło.
    Kuchenkę mam gazową więc ugotować coś i zagotować wody na herbatę też można.
    Nie jest tak źle.
    Gorzej u nas na sklepie, ciemno, światła pogaszone, dziwnie to wygląda. :)
    Na agregacie hulają kompy i kasa fiskalna, żeby można było klientów obsłużyć.

    Dzisiaj u nas znowu "nowa" niania, Zuzia bardzo ją lubi. :)

  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja do pracy nie poszłam bo Jagoda ma jakiegoś wira i wymiotowała w nocy a w dzień kupy wodniste :( takze dzień mam zalatany ... humor przynajmniej jej dopisuje.

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ooo to Maniek zdrowia dla Jagody, jak noc?

    Kroko, to dobrze że macie ten agregat, jesteście w nieco lepszej sytuacji niż pewnie 99% mieszkańców ulicy :)

    U nas nic nowego. Od tygodnia pampersy suche i w nocy i podczas drzemki, więc jesteśmy na prostej..

    Jedziemy na majówkę, co kupić dobrego rocznemu chłopcu? Zapomniałam już co było w cenie w tym wieku

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej

    wspolczuje jelitowek. jak juz wczesniej pisalam, wymiotow boje sie bardzo.

    Manku, jak agoda dzisiaj? idziesz do pracy czy jeszcze jeden dzien z mala?

    Konwi, dobrze, ze Was ominela wirusowka szalejaca u siostry.
    co do prezentu dla roczniaka, to nie wiem ile chcesz wydac....jakies duplo? Puzzle? ksiazeczki? zawsze sie spodoba, jak nie teraz, to za chwile ;)

    Kroko, u nas dzien bez pradu, to by masakra byla....

    My jutro lecimy do PL. mam nadzieje ;) wczoraj cos z zoladkiem mialam. maz twierdzi, ze stresy...oby. mam nadz.,ze reszta rodzinki bedzie zdrowa. nie mozemy zadnego gowna zawiezc mojej mamie, a szczegolnie rzygania, bo wtedy ja szpital czeka buuu

    musze spakowac cala 5, a najgorsze, ze pogoda w PL kiepska i nie wiem jakie kurtki zabrac dla dzieci. wiadomo, ze kilku nie zabiore? moze Wy cos doradzicie? w czym chodza Wasze maluchy?

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszko: moi chodza w kurtkach wiosennych pod spodem body i bluza.
    Dzis np u nas bedzie 20 stopni ape juz na polnocy kraju 10 i znowu jutro zimniej. Na dluzszy spacer daje kurtke zimowa.

    Maniu: jak Jagoda?

    Dokonczylam wczoraj gatki dla malego ktore zaczelam chyba ze 2tyg temu.. nie ma czasu na szycie nic a nic

    Czekam na tram, a juz od pol godz powinnam byc w pracy, w sklepie sie okazalo ze nie mam portfela a tam wszystko bilet itd wiec musialam sie wrocic ;( a w domu jesCze skoczylam z psem bo zal mi jej bylo i sie dwa razy przebralam bo sie zle w bluzce czulam, jak wpadne do pracy bede jak huragan ;)

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
‹‹ 2359 2360 2361 2362 2363 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ