X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fuksiary stulecia :)
Odpowiedz

Fuksiary stulecia :)

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 września 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, Emilka jest słodka, i ten różowy, boziu, jak byłam w ciąży z Zuzą nienawidziłam różu, kupowałam zielone, żółte ciuszki, a teraz róz mi się mega podoba.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 września 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska wrote:
    Annie śliczna Emilcia ;-) trzymam kciuki za Was :***

    Ja niestety jeszcze w dwupaku i juz mam wielki beben ktory mi zaraz pęknie chyba.
    Żebra mnie bolą :-(
    W poniedzialek ide do szpitala juz, czeka mnie balonik. We wtorek podejrzewam powinnam juz tulic córke :-) bardzo sie boje co mnie czeka tym razem :-(

    Pozdrawiam Was kochane i dzieki ze o mnie pamietacie :*** napisze jeszcze pewnie ze szpitala :-)

    Fruska będzie dobrze, bądź dobrej myśli :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 września 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Apropos basenów moja gin powiedziała ze nie moge isc do jacuzzi,brodzika i sauny , dwie ostatnie rzeczy sa dla mnie logiczne ale czemu jacuzzi zakazane? Chodzi o maly cieply zbiornik czy o bąbelki czy tez kombinacje tych dwóch? Nie dopytalam jej jak to moze zaszkodzić dzidziusiowi i interesuje mnie zawsze dlaczego nie wolno czegoś robić.
    bo to pobudza skurcze, niektóre kobiety dostają silne orgazmy w jacuzzi, i dlatego się zabrania kobietą w ciąży, nie przez orgazm tylko dlatego że jesteśmy tam wrażliwsze, takie jacuzzi może pobudzić szyjkę do skracania się, skurczy i porodu.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 23 września 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yvonneSW wrote:
    Dziewczyny a kiedy poczulyscie pierwsze ruchy? Jestem ciekawa kiedy mniej więcej się ich spodziewać:)

    Zuzią w 17 tyg, z Nikodemem w 21 tyg

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 września 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska. Ty juz po terminie? Jak ten czas leci ;) Trzymam za Ciebie kciuki :)

    AiCha. Nie wiem jak w ciąży, ale jacuzzi to generalnie wylegarnia bakterii i nie jest zbyt zdrowe. Może dlatego w ciąży też nie polecane.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • moniczko. Autorytet
    Postów: 470 433

    Wysłany: 23 września 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, jaka Emilka jest słodka!!! <3

    Fruska, trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości. Jeszcze chwilka.

    Mi lejdi, podejrzewam zatrucie... :/ Cieszę się, że czujesz się coraz lepiej.

    Yvonne, ja poczułam delikatne puknięcia jakoś w 18 tygodniu, potem z każdym tygodniem były bardziej wyraźne :)

    Aicha, ja też słyszałam, że jacuzzi w ciąży nie jest dobrym pomysłem z uwagi na mnogość bakterii no i skurcze mogą powodować te bąbelki. Ogólnie gorące kąpiele nie są wskazane.

    Anulka, przy cholestazie sprawdzają alat/aspat, bilirubinę i kwasy żółciowe z krwii. Myślę, że internista powinien dać Ci skierowanie. Właśnie dwa dni temu miałam robione wszystkie te wyniki z uwagi na te moje wymioty i dodatki HBS.

    Agulineczka, a co tam u Ciebie? Jak samopoczucie? :)

    Lady tak zerknęłam na Twój suwaczek i przeżyłam szok... pamiętam jak dziś Twoją wiadomość o ciąży, a to już 31 tydzień! Jak ten czas zasuwa. Nikoś niebawem też będzie z nami :)

    Annie1981, Lady Savage lubią tę wiadomość

    km5sjw4zdfxntaj3.png

    p19u3e3kx233tsme.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 września 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniczko dzięki, ze pytasz. Ja żyję trochę w takim zawieszeniu, czekam na te wyniki biopsji z niecierpliwością, zaniechalismy starania poki nie mam wynikow. Dobrze, ze chociaz synuś dodaje mi.energii, to takie kochane sloneczko <3 przytula sie najmocniej jak potrafi i tak slodko mowi mamuś <3 <3 <3

    moniczko., AiCha4811 lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 września 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.wela jak czujesz taką potrzebę, to odpocznij sobie od forum. Pamietaj, ze bardzo mocno Ci tu wszystkie kibicujemy i czekamy na powrot.

    Fruska trzymamy kciuki. Drugi porod ponoć najczesciej jest szybszy i tego Ci bardzo życzę. Czekamy na wiadomosci od Ciebie. Trzymaj sie Kochana!

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 23 września 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ruchow to ja poczulam w 20 tyg ( wydaje mi sie, ze moglam poczuc ciut wczesniej, ale nie bylam pewna czy to dzidzia czy jelita ;))

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 września 2017, 04:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj była polozna i zwazyła Emilke. Przybrala 40 g w 2 dni i położna była bardzo zadowolona. Mówiła, że cieszylaby sie z 10g a tu jest 40g. Bałam sie tego ważenia czy moje KP wystarczy, bo inna polozna w szpitalu dolowala mnie, że w domu ja zaglodze i że na pewno skończy sie na butelce ;) Chciałabym, żeby to teraz zobaczyła ;)

    yvonneSW, Anulka0407, Lady Savage, moniczko., AiCha4811 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 24 września 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie Ania, ze dajecie rade :) mam nadzieje ze tez dam ;)

    moniczka wiem, lada chwila bede rodzic :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 września 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadySavage. Na pewno dasz radę, chociaż łatwo nie jest, pewnie sama wiesz. Niestety trzeba miec mocne zaciecie do KP, żeby nie dac sie przekręcić. Ja momentami czułam się osamotniona, bo wszyscy sugerowali podać MM dla świętego spokoju. Nawet moja mama i mąż, gdzie dużo z nim wczesniej rozmawialam jak wazne jet dla mnie unikniecie tego. Uparlam się i jak widać problemy można rozwiązać innymi sposobami niż od razu mieszanka.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 24 września 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    LadySavage. Na pewno dasz radę, chociaż łatwo nie jest, pewnie sama wiesz. Niestety trzeba miec mocne zaciecie do KP, żeby nie dac sie przekręcić. Ja momentami czułam się osamotniona, bo wszyscy sugerowali podać MM dla świętego spokoju. Nawet moja mama i mąż, gdzie dużo z nim wczesniej rozmawialam jak wazne jet dla mnie unikniecie tego. Uparlam się i jak widać problemy można rozwiązać innymi sposobami niż od razu mieszanka.

    Całkowicie się zgadzam. Mi też doradzali mm, bo szybciej i łatwiej. Jednak dużo samozaparcia i się uda. Akurat u mnie mąż na odwrót. Bardzo mnie dopingował, żebym kp. To on cały czas mi mówił, że na pewno dam radę, że się uda, że nie chce podawać mm dziecku, a przy tym nie czułam się osaczona.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 24 września 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie a powiedz mi jak się czujesz fizycznie? Bardzo ta rana na brzuchu boli, musiałaś brać przeciwbólowe, żeby normalnie funkcjonować? Pytam, bo co prawda w ciąży jeszcze nie jestem, ale najprawdopodobniej, o ile się kiedyś uda zajść, kolejną ciążę będę mieć rozwiązywaną przez cc, choć gdybym miała wybór wolałabym sn, mimo że poród miałam naprawdę męczący i bolesny.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 24 września 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    LadySavage. Na pewno dasz radę, chociaż łatwo nie jest, pewnie sama wiesz. Niestety trzeba miec mocne zaciecie do KP, żeby nie dac sie przekręcić. Ja momentami czułam się osamotniona, bo wszyscy sugerowali podać MM dla świętego spokoju. Nawet moja mama i mąż, gdzie dużo z nim wczesniej rozmawialam jak wazne jet dla mnie unikniecie tego. Uparlam się i jak widać problemy można rozwiązać innymi sposobami niż od razu mieszanka.
    no właśnie ja czułam mega presję jesli chodiz o kp, wszyscy że mam karmić cyckiem, nawet w szpitalu, jak widziałam że mała głodna i poprosiłam o mm, to pielęgniarka odmówiła, bo kp trzeba, że mam próbować, potem to Zuza na widok cycka mi zaczęła płakać, a ja razem z nią, cały dzień radosna, przychodził czas gdy cyca wyciągałam a ona w płacz, jak go zobaczyła, wieć po 2 miesiacach zrezygowała, i u mnie wszyscy kp, kp, nie dawaj mm bo edzie chora, gruba, ślepa itd. Straszną czułam presję że muszę kp, i nie ma innej opcji, teraz podchodzę do tego inaczej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 13:45

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 września 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Agulineczka. Fajnie, ze mąż Cię tak wspierał. Mój jest teraz mocno zagubiony i nie może się odnaleźć, ale mam nadzieję, że to chwilowe, bo jest ciężko.
    Rana mnie w ogóle nie boli, funkcjonuję normalnie. Jestem od początku na lekach przeciwbólowych. Biorę regularnie, kilka razy dziennie, Paracetamol i Diclofenac tak jak lekarz zalecił. Nie czekam az ból się pojawi. Zauważyłam, że jak się spóźniłam 1,5h to zaczęłam czuć ranę, ale bardziej bym to nazwala dyskomfortem niz bólem.
    Także pod tym względem jest super, położne oglądają reguralnie i mówią, że sie ładnie goi.
    Nie wiem na ile nastawienie psychiczne ma wpływ, ale ja wierzylam głęboko, że właśnie tak będzie :)

    Pisałam tego posta od 8 rano i dopiero udało mi sie wysłać hehe ;) Dziś jednak noc była calkiem fajna, spałam 6h a nie 2-3h jak cały tydzień ;)

    AiCha4811, Lady Savage lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 25 września 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w III trymestrze i nie ukrywam że chciałabym , aby był to 38 tydz a nie 28 tydz .

    Lady Savage, Annie1981, Anulka0407 lubią tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 25 września 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Annie i tak nieźle Ci idzie pisanie postów. Fajnie ze udaje Ci sie czasem cos skrobnąć bo ja jestem bardzo ciekawa jak to wygląda te pierwsze dni po porodzie i zawsze czekam na twój post :-) troche mnie przerażają te pierwsze dni, w koncu to zupełna nowość dla mnie, pierwsza dzidzia i nowa sytuacja miedzy mną a mężem.
    Jak tylko uda Ci sie kiedys znaleźć chwilkę to z ogromną dumą prosze o wpisanie na pierszej stronie drugie imię mojego synusia, wstępnie bedzie Leon Mateusz <3 a gdyby zrobił nam psikusa i sie urodził w drugi dzien świąt to wtedy zmienimy :-)
    Kaka gratuluję, jak ten czas leci, ja to samo lada moment

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 września 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka. Gratuluję III trymestru, oby był dla Ciebie łaskawy :)

    AiCha. Wpisałam drugie imię Twojego synka. Podoba mi sie Mateusz, mój siostrzeniec tak się nazywa :)
    Pierwsze dni rzeczywiście są absorbujace. Trzeba sie odnaleźć w nowej rzeczywistości z czlowieczkiem, którego jeszcze nie znasz. Do tego nieprzespane noce i zmęczenie, ale mimo wszystko miło ten czas wspominam :) Uczę się mojej księżniczki a bliskość jaką daje nam KP sprawia, że jest między nami coraz silniejsza więź :)
    Czas na pisanie na forum znajduje właśnie jak mała ssie. Wtedy i tak jestem przyklejona do kanapy i nic innego nie mogę zrobić ;)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 25 września 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :-) wszystko jak na razie wskazuje że nie będzie lekko jest mi strasznie ciężko i nie mogę na kręgosłup. Czuje się jakbym była na ostatnich nogach a tu jeszcze tyle czasu . Wiem że każda ciąża jest inna , ale nie myślałam że można się tak fatalnie czuć w ciąży :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5bbfb0d81544.jpg

    moniczko., Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ