X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Fruzia85 Autorytet
    Postów: 364 477

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poczulam ok 20 tygodnia ruchy

    Asia_88 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hbfpg3rt5.png

    3i49k6nlyja0did5.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu trzymam kciuki za same pozytywne wiadomości w przyszłym tygodniu :) Po co robiłaś pappa jak masz harmony? To pappa jest o kant tyłka, tylko niepotrzebny stres. Ja dostałam zjebkę od doktorka, że to zrobiłam :P

    Asia_88, ewe_a85 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dr polecała, wiec zrobiłam. Z tego co ja zrozumiałam, to dlatego że Pappa wykazuje różne rzeczy np zatrucie ciążowe, problemy z łożyskiem - nie tylko ryzyko dla płodu, ale i ewentualnie dla mnie. Nie dopytywałam, bo mąż i tak chciał robić wszystkie badania, jakie sie da...

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Dawno nic nie pisałam , ale poranne wymioty , bóle głowy i mdłości trochę dały mi popalić ... ale zniosę wszystko aby tylko maluchowi było dobrze :)

    Ja się już stresuje ta Pappa , i ciekawa jestem czy leki które bierzemy/brałyśmy mogą wpłynąć na wynik testu Pappa?
    Ciężarówki te bardziej zaawansowane jak to u Was wyglądało z ta Pappa?

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak wiek podnosi znacznie ryzyko podstawowe

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie boje tych badan. To bedzie bardzo stresujący czas. Ale moje badania wypadają jakos po nowym roku raczej. Kupiłam sobie dzisiaj gazetki dla mam :) i powiem wam ze najtańsza chyba bedzie najlepsza :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, a Ty co, dalej nic? Jeszcze nie zaczynasz? :)

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak cicho siedzi wiec jest prawdopodobne ze cos działa :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie na fioletowej stronie, późno bo późno, ale w końcu i mnie tu przywiało :) Ja ostatnio wpadłam w wir robienia listy wyprawkowej, bo póki co kupionych mam tylko kilka ciuszków na pierwsze tygodnie.

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och jak ja bym chciała juz robić zakupy :) zazdroszczę ze juz sie tym zajmujesz.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka,ani się obejrzysz, jak będziesz też kompletować, czas po pierwszym trymestrze naprawdę szybko leci...;)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie oglądam wszystko w necie :) na fb i insta coraz wiecej takich sklepów mi sie wyświetla. A wy kochane kompletujcie a ja pozniej bede pytać czy tego potrzebuje czy nie :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana dzięki, widzę Ty już na finiszu prawie :) Czy na tym etapie Mała też tak fika czy już się trochę uspokoiła ?
    Co do wyprawki to im człowiek więcej czyta tym bardziej glupieje. Także madlenka za dużo nie czytaj :D Przy pierwszym dziecku to wydaje mi się,że i tak trochę człowiek kupuje w ciemno bo nie wie do końca jak mu się dana rzecz sprawdzi...Chociażby taki laktator,co człowiek to opinia.

    Co do wyprzedaży do jutro robię nalot na F&F ,bo jest -20%, bo póki co na rozmiar 56 mam tylko jedną rzecz :P

    Ana,rodzisz tam,gdzie prowadzilas ciaze ?

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm cos ta Mała długo sie nie odzywa ...

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka wrote:
    Hmmm cos ta Mała długo sie nie odzywa ...

    na wątku MedArt Poznań wyjaśniła dlaczego :)

    Asia_88 lubi tę wiadomość

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć cioteczki :) Wczoraj o 12:59 na świat przyszła nasza Olcia :) 2780g, 54cm i dostała 10pkt. Trzymam mocno kciuki za wasze owocne rozwiązania. Jestem tak obrzydliwie szczęśliwa, że aż sama sobie zazdroszczę

    Moly, Asia_88, Kabełka, ana167, Evaa, Mysia_, lena7, Karo-Linka, józefka, Anatolka, mięsko, zohasamoha, Konwalia, Fruzia85 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Mała, wielkie gratulacje i duuuuuzo buziaków dla Oli. Mam nadzieje, ze za bardzo cie nie wymęczyła co? Super ze masz juz dzidziusia przy sobie :)

    MalaHD lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała gratulacje!!!

    MalaHD lubi tę wiadomość

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała gratuluję :-)
    Cześć dziewczyny, widzę znajome twarze z wątku ivf, może mnie pamiętacie z tego wątku. U mnie w końcu 7 et, po szczepieniach się udał. Będę miała synka :-)
    Ale żeby nie było za wesolo na ostatnim usg w 16tc.lekarz powiedział że mam Lozysko na tylnej ścianie przodujące centralnie, miesiąc temu było na tylnej ścianie nisko. Lekarz mówi że mało prawdopodobne aby się podniosło, ale jest taka możliwość. Spotkałyscie/miałyście takie łożysko? Im więcej o tym czytam tym większa panika mnie ogarnia.

    Asia_88, Evaa, ewe_a85, ana167, Fruzia85 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pragnąca, pewnie że pamiętamy :) Fajnie, że jesteś!

    PragnącaDziecka lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
‹‹ 788 789 790 791 792 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ