X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież to wielki progesteron. Powyżej normy :) Nie świruj kochana :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze gratulacje :) Po drugie przeliczyłam sobie (miałam inne jednostki) i mój progesteron przy drugim betowaniu był 3x mniejszy, a również brałam całą armię wspomagaczy. Progesteron ok więc nie masz powodu do zmartwień. Życzę ładnego przyrostu w poniedziałek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 10:37

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Co do progesteronu to ja nie badałam po becie. Gin nic o tym nie mówiła i trochę sie dziwiłam ze wszystkie tu prawie badacie ten progesteron. Ale cóż najważniejsze ze narazie wszystko ok.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae, gratulacje!!!

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka mi dr też nie kazal badać progesteronu. Mimo wszystko ja badalam :P

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane :* Jak dostałam wynik to się popłakaliśmy z mężem ze szczęścia a potem jak już trochę ochłonęłam to się zaczęłam niepokoić. Mam nadzieję że niepotrzebnie ;) dziękuję dziewczyny raz jeszcze

    lena7 lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazufae to normalne uczucia :) myśle ze nasze ciaze sa obarczone dużo większym stresem i rozmyślaniem niż ciaze zwykłych staraczek. Ale skoro w końcu sie udało (ja miałam to ogromne szczęście bo za pierwszym razem - szczęście w nieszczęściu bo to był jedyny zarodek) to juz musi byc dobrze. Innej opcji nie bierzemy pod uwagę i juz :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały dzien mnie dzisiaj cos kłuje. Jestem jakas obolała. Czy na początku ciazy miałyście takie bóle?

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam więzadła macicy, że się rozciągają żeby zrobić miejsce dla dzidziusia :) nie denerwuj się

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ci za odpowiedz. Podobno w ciazy czesto cos boli :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram sie podchodzić spokojnie, ale czasem wole zapytać żebyście mnie uspokoiły :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja córeczka jest większa niż wskazywalaby na to data transferu tak o około 2 tygodnie. Rozwija się symetrycznie. Ale trochę mnie to zdziwilo

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukrecja dzieci rosną swoim tempem a usg ma błąd pomiaru więc do 21 dni w jedną czy druga strone można uznać za normę.

    Madlenka w ciąży wszystko boli. Przywyknij :)

    Lukrecja lubi tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi z kolei tydzień temu minęły prawie wszystkie dolegliwości i teraz weź się tu babo nie martw, że przestałaś czuć objawy ciąży ;) Jedyne co mi zostało to zepsuta cera ;)

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę te nasze ciaze sa obarczone mega stresem. Nie dość ze tyle sie nacierpiałysmy (No dobra ja nie za dużo), to teraz ciagle sie zamartwiamy. Ja mam takie dni ze czuje sie jak młody bóg i nic mi nie jest a czasami jak dzisiaj cała połamana.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś chyba jakiejś śpiączki doznałam..bo 4 drzemki w ciągu dnia to chyba przesada :/.

    mięsko lubi tę wiadomość

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow 4? Ja czasami mam tylko jedna :)
    Ale jak to mówią spij teraz bo pozniej nie bedzie kiedy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 20:55

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dużo śpię...zwłaszcza po posiłkach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlenka widzę, że jesteś tuż za mną więc może też zaraz wejdziesz w fazę "tydzień bez dolegliwości" i będziesz się martwiła, że nic nie kłuje ;)

    22 grudnia mam wizytę i to będzie dokładnie koniec I trymestru. Jeżeli wszystko będzie dobrze to w Wigilię powiemy najbliższej rodzinie (wiedzą tylko rodzice). Dziewczyny pierwsze święta bez wiadomo jakich życzeń, co to będą za emocje :D

    Chociaż mi w sumie nigdy nie było jakoś strasznie przykro jak wszyscy życzyli bobasa, może dlatego, że nie mamy za sobą ciężkiej walki. W każdym razie jak sobie pomyślę o tej chwili to mi się gęba śmieje.

    mięsko lubi tę wiadomość

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę 19 bo moja gin jest ostatni dzien przed urlopem. Mam nadzieje ze wszystko jest dobrze. U mnie rodzina wie, wiedzieli jak podchodziłam do in vitro także ogłaszać nie mówimy. Pamietam jak rok temu w wigilie rano dowiedziałam sie, ze mojego męża siostra jest w ciazy (chyba to był 7tydz). Byłam taka zazdrosna. Bo to na dodatek ich drugie dziecko, nie zdążą pomysleć o tym ze chcą mieć a juz sa w ciazy. A teraz juz wszyscy naraz moga byc w ciazy :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
‹‹ 786 787 788 789 790 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ