X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje żylaki?
Odpowiedz

żylaki?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek_122 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie czy robimy wam się w ciąży takie grudki na stopach np. Okolice nad pięta pod kostka zauważyłam to dziś i sporo tych grudek wystających i nie wiem co to, czy mogą to być żylaki? Nic nie boli nie piecze i nie jest spuchniete.Bardzo mnie to martwi

  • SSunny' Przyjaciółka
    Postów: 98 53

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam od wczoraj na lewej nodze. Tylko w zgięciu nogi. Wczoraj bolała mnie noga . Dziś wyszły z tyłu żyły. wcześniej naczynia mi pekly .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 16:58

    ckaidqk3xa4elisy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ