X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zarodek ok, ale pęcherzyk ciążowy za mały.
Odpowiedz

Zarodek ok, ale pęcherzyk ciążowy za mały.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gozik Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 8 lutego 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy może któraś z Was spotkała się z podobną sytuacją ? - byłam wczoraj z Mężem na 1szym usg według OM jestem w 6tyg4dniu ciąży.Lekarz zbadał dzieciątko, ruszało się , serduszko biło fhr=96/min, crl=4,4mm, co odpowiada 6tydz 1 dzien (więc różnica chyba nie jest aż tak duża do OM), ale....według lekarza pęcherzyk ciążowy jest o wymiarach GSMD=10mm ,co odpowiada 5tydz 4dzien...czyli 5 dni różnucy w stosunku do dzieciątka.powiedział,że mam powtórzyć badanie USG za 2 tyg, nie chciał powiedział nic więcej :( boję się o dzieciątko...nie wiem czemu zarodek jest starszy niż pęcherzyk ciążowy...spotkałyście się z czymś takim ?

    Gozik
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 8 lutego 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to, że dzieciątko na USG jest młodsze niż wskazuje na to data OM to przecież normalne jest :) moja ciąża z USG jest tydzień młodsza (mam długie cykle).

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • gozik Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 8 lutego 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u mnie jest odwrotnie-pecherzyk jest młodszy od zarodka...zarodek ma 6tydz1dzien a pęcherzyk ciążowy 5tydz 4dzień.5dni różnicy.Problem jest niespotykany, bo z dziesiątki wszystko ok,o sam pęcherzyk chodzi...

    Karlos lubi tę wiadomość

    Gozik
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ