X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Zapalenie opryszczkowe jamy ustnej u starszaka
Odpowiedz

Zapalenie opryszczkowe jamy ustnej u starszaka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 7 września 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mamuśki. Mój 2-letni syn prawdopodobnie ma opryszczkowe zapalenie jamy ustnej (Jutro się dowiemy na 100%), cierpi biedactwo strasznie. Ja zaś jestem w 36 tygodniu z zagrożeniem przedwczesnym porodem od 27 tygodnia no i oczywiście z pessarem. Pomijając fakt, że muszę bezwzględnie leżeć bo rozwarcie na palec to jeszcze chore dziecko z okropnym wirusiskiem... Kochane, mam się bać powikłań? Kontakt z chorym dzieckiem mam non stop bez innej możliwości..ogólnie nigdy nie miałam opryszczki no i się martwię strasznie o drugie bejbi. Poradźcie

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ