X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje za wysokie Beta HCG??? :((
Odpowiedz

za wysokie Beta HCG??? :((

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chirley Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam problem, wczoraj wykonalam badanie beta HCG, dzis wynik odebralam i bylo 962 mIU/ml.
    Ostatnia miesiaczke mialam 3.08.17r., wychodzi na to ze dzisiaj jest 3,5- 4 tydzien?? (nie wiem jak to liczyc).
    Bardzo sie martwie, ze ten wynik jest za wysoki do tygodnia ciazy, moze wy dziewczyny zaoszczedzicie mi nerwow i naswietlicie jak to widzicie, na dniach ide do lekarza wiec tak szybko sie nie dowiem, moze ktas z was miala podobna sytuacje, strasznie sie martwie, to jest moje pierwsze dziecko, prosze o pomoc. Pozdrawiam

    lol
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to skoro 3-4tydzien i od ostatniej miesiaczki 3.08 mija dzis 26dni czyli prawie 4tyg to chyba dobrze i odpowiednio do tyg.ciazy?

    6sutskjolve431gm.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps. pierwszy dzien miesiaczki liczysz jako pierwszy dzien ciazy. powtorz bete za 48h inwtedy mozesz sie martwic jak zobaczysz przyrost

    6sutskjolve431gm.png
  • Chirley Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, za odpowiedz, sprawdzę za 48h

    lol
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Wczoraj w szpitalu kazali mi zrobić betę i wyszła 18999,0 a to był 5t+5.

    Normy:
    5tc 217-7138
    6tc 158-31795

    Wcześniejsze bety :
    1.09 18,8
    3.09 84,6
    4.09 206,3

    Coś chyba jednak jest nie tak :(

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 17 września 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z jakiego powodu jesteś w szpitalu? masz jakieś dolegliwości?

    z betą to najlepiej badać dwa razy, żeby sprawdzić przyrost, z terminem łatwo się pomylić, kiedy faktycznie była owulacja

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam bóle w lewym jajniku i okazało się ze jest torbiel.
    W poprzednim poście dodałam wcześniejsze bety.
    Przyrost jest prawidłowy ale poziom hcg niby jest w normie na 6 tydzien.
    Ale z takim tempem to za około 10 dni będzie powyżej 500tys

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 17 września 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie, skoro przyrost jest OK, to luz; owulacja mogła wypaść trochę kiedy indziej, poza tym każdy maluszek rośnie po swojemu, nie ma co się trzymać książkowych wyników, potem beta zwalnia

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś czytałam, że wysoka beta może również świadczyć o ciąży bliźniaczej :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ