X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Za duży pęcherzyk
Odpowiedz

Za duży pęcherzyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 6 tyg. ciąży usłyszałam dzisiaj od lekarza że pęcherzyk jest za duży.
    Czy któraś z was tak miała? Czy powinnam się martwić?

    Eliza3213 lubi tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 30 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może po prostu była wczesna owulacja i ciąża wychodzi trochę starsza z USG niż z miesiączki ? ;) A kiedy nastepna wizyta? :)

    Est lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 30 listopada 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, miesiączkę miałam 15 października lekarka powiedziała, że to 6 tydzień i pęcherzyk jest troche za duży. Następna wizyta w ten piątek.

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 30 listopada 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się nie przejmowala. Nie takie historie miały dziewczyny i wszystko było ok.
    Nie denerwuj się, spokojnie czekaj na wizytę i będzie wszystko jasne.
    Trzymam kciuki bardzo mocno!

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • aaagaaatka Autorytet
    Postów: 1665 880

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale widać zarodek czy nie? Bo jeśli tak to ja też miałam duży i lekarz mówił ze absolutnie nie ma to znaczenia klinicznego, natomiast duży pęcherzyk i brak zarodka może sugerować puste jajo,ale w tym tygodniu jeszcze niekoniecznie musi być widać także głowa do góry :)

    f2w3sek2i28gayyb.png
    Bóg podarował mi tak cenny prezent
    On musiał Cię zrobić z chmur i anielskich skrzydeł <3

    02.02.2014 [*] , 15.09.2014 [*]
  • Pauluss12 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest zarodek, ciałko żółte , echo zarodka także było. Tylko ten za duży pęcherzyk ciążowy mnie martwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 07:28

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się na Twoim miejscu nie martwiła tym, że pęcherzyk jest spory jak na tc skoro jest zarodek :)

    Po coś są widełki, że w tym dniu zarodek czy pęcherzyk może mieć tyle i tyle mm, ale może mieć mniej lub więcej, a niektórzy lekarze uwielbiają trzymać się tylko tych średnich wartości i jak jest inaczej troszkę nawet to sieją panikę :/

    Cycki do przodu i nie zamartwiaj się :)

    Tylko nie wiem czy bym dalej chodziła do tego lekarza skoro tak Cie nastawił jak było maleństwo widać ;)

    Est, ksanka lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauluss13 jak się skończyła twoja historia? Mi lekarz również powiedział że pęcherzyk jest powiększony, rozmiarami odpowiada 8tyg0d s zarodek odpowiada 6tyg0d. Z moich obliczeń wynika że byłam na usg w 6tyg6d ciąży. Czy ktoś wie więcej jak interpretować takie wyniki? Bardzo się martwię :-(

  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie problem w druga strone,6 tc a pęcherzyk 4mm,dokladnie wyglada to tak.

    Wg OM jestem w 6tc,pecherzyk ciazowy ma 4 mm,wczoraj trafilam na ginekologie z powodu biegunki i wymiotow,lekarz zbadal i powiedzial ze jak na 6 tc to pecherzyk jest za maly,i albo ciaza jest mlodsza albo rozwija sie nieprawidlowo.o ciazy dowiedzialam sie w 4tc,beta byla na poziomie 95,77,dzos poszla krew na bete,zalamalam sie,ze ten pecherzyk taki maly,biore od dwoch tyg luteine 100 mg 2x dziennie,nie bylo żadnych plamien ani mocnych boli brzucha,z ciazowych objawow tylko parcie na pecherz,najbardziej w nocy,sennosc w dzien,piersi staly sie wieksze,obrzekniete,troche mniej bolesne niz tydzien temu,jakie wy mialyscie pecherzyki w.ciazy,kiedy bylo widac zarodek???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2017, 18:28

  • Eliza3213 Debiutantka
    Postów: 10 22

    Wysłany: 1 lipca 2021, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauluss12 wrote:
    Dziewczyny jestem w 6 tyg. ciąży usłyszałam dzisiaj od lekarza że pęcherzyk jest za duży.
    Czy któraś z was tak miała? Czy powinnam się martwić?
    Kochana co Ci wyszło? Wszytsko dobrze się skończyło? Ja mam tak samo pecherzyk duży A zarodek maleńki...nie wiem co myślęc..

    ♡ kocham Cię ♡♡
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ