X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wysypka (i pokrzywka) w ciąży i po porodzie
Odpowiedz

Wysypka (i pokrzywka) w ciąży i po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, postanowiłam założyć osobny wątek dotyczący wysypki, ponieważ toczy od pierwszego porodu i jest dość dokuczliwa. Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem?

    1. Pokrzywka, która pojawiła się po porodzie. Wędrujące po ciele bąble. Była ze mną przez prawie dwa lata. W końcu doszłam do tego, że jest wywołana przez zaburzenia poziomu hormonu tarczycy. Żaden lekarz się nią nie przejął i nie potrafił mi powiedzieć jak to dalej będzie postępować lub co z tym robić.

    2. Wysypka grudkowa, nie swędząca, na nogach, brzuchu i przedramionach. Pojawiła się kilka dni po rozpoczęciu przyjmowania luteiny dopochwowo. Czy Wy też tak miałyście?

    Ogólnie jestem alergikiem i zawsze się boję, że wysypka przerodzi się w coś groźnego.

    Czy ktoś też przez to przechodzi?

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Morenadenna Autorytet
    Postów: 348 184

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja siostra przez cały okres karmienia piersią miała okropne plamy na nogach.ja znow w każdej ciazy mam nasilenie zmian alergicznych.plamy,krostki,bable

  • silea Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli są to zmiany alergiczne to warto zrobić sobie test na nietolerancje pokarmowe np. z euroline food. Może się tak okazać, że jedynym sposobem na pozbycie się wysypki jest tylko eliminacja alergenu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ