X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wody płodowe
Odpowiedz

Wody płodowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Sidney Autorytet
    Postów: 592 163

    Wysłany: 19 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crp masz dosłownie odrobine podniesione. Jeśli nie ma stanu zapalnego to powinno być do 1.

    Dostajesz antybiotyk a w ogóle wiesz na co Ci go dają. Robili jakiś antybiogram, czy oni w ogóle wiedzą na jaką bakterie antybiotyk C podają?

    Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale powinnaś zmienić szpital i przenieść sie do kliniki, aby mogli wdrożyć leczenie i pomyslec o aminoinfuzji - czyli o dolewaniu wód.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ... jak tam te wasze historie z tym saczeniem wód? Ja dziś trafiłam do szpitala z wodami afi 2.7 26 tc dziecko 800 gr . Do tego szyjka 1.5 cm i rozwarcie na 1 cm ... jestem zalamana. Czy wody moga się jeszxze uspokoić? Wyszlyscie do domu ?

  • jaolka Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wody sądzą się codziennie?miałam sporo wydzieliny dwa tyg temu przez jeden dzień i dopiero dziś ponownie czuję mocno wilgotna wkładkę i bieliznę.

    Aleksandra
  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 13 lipca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś spotkała się ze zbyt dużą ilością wód plodowych? U mnie Afi wynosi 23,8 :/ lekarz który wykonywał usg powiedział że to dobrze bo mały ma miejsce jeszcze na obrót ale czytając internet to już jestem mocno zmartwiona

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaolka wrote:
    Czy wody sądzą się codziennie?miałam sporo wydzieliny dwa tyg temu przez jeden dzień i dopiero dziś ponownie czuję mocno wilgotna wkładkę i bieliznę.

    raczej codziennie.
    Najlepiej kupic w sklepie chemicznym albo takim zoddczynnikami paski do sprawdzania ph. Tylko to musza byc paski o duzym zakresie ph. Jak wyjdzie odczyn zasadowy to są to wody płodowe

  • jaolka Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znaczyły się codziennie i papier lakmusowe nie wykazał odczyn zapasowego.Dwa tyg temu byłam u ginekologa na badaniu kontrolnym a tego samego dnia zaczęłam krwawic. Okazało się że poziom wód chyba z afi3. skierowanie do szpitala. test na obecność wód w pochwie wyszedł negatywnie, więc myślałam że ok. Zostałam w szpitalu, zrobili amnioinfuzje, jednak płyn ze mnie wypłynął, czyli uszkodzony pęcherz plodowy. Dostaje antybiotyki i czekamy. Mam 21 tc.

    Aleksandra
  • monaJa Ekspertka
    Postów: 171 116

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 06:40

    m3sxk0s3rkvlrf2m.png
    synek <3
    d5afs8qthepg0v77.png

  • jaolka Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję jeszcze ok. 4l wody dziennie.Dziś kończę antybiotyk i zobaczymy co dalej. Najgorsze, że to tak wczesna ciąża w moim przypadku.

    Aleksandra
  • monaJa Ekspertka
    Postów: 171 116

    Wysłany: 16 lipca 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 06:38

    MerryCherry2 lubi tę wiadomość

    m3sxk0s3rkvlrf2m.png
    synek <3
    d5afs8qthepg0v77.png

  • jaolka Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 17 lipca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co jakiś czas większa ilość jak dwie łyżki. Crp niskie póki co. W sumie od dwóch tyg nie badali mi szyjki. Czym charakteryzuje się odejście tego czopa? który masz tc?

    Aleksandra
  • monaJa Ekspertka
    Postów: 171 116

    Wysłany: 18 lipca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2017, 07:53

    m3sxk0s3rkvlrf2m.png
    synek <3
    d5afs8qthepg0v77.png

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ