X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje torbiel w zaawansowanej ciazy
Odpowiedz

torbiel w zaawansowanej ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gniewna Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest mozliwosc,zeby torbiel na jajniku zrobila sie dopiero w 7 miesiacu? Bylam na usg, lekarz zobaczyl torbiel 10 cm,po czym nagle ta torbiel znikla. Stwierdzil,ze dziecko tak sie ulozylo i to byly wody plodowe. Jednak ja jestem niepewna. Dodam,ze miesiac temu na usg bylo wszystko ok

  • gniewna Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze o pomoc

  • Asia_UK Nowa
    Postów: 5 8

    Wysłany: 17 lutego 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam cyste na jajniku takze 10 cm, lecz moja zostala wykryta na 12 tygodniowym usg. Dziwne ze wczesniej jej nie zauwazono... Ale skoro zniknela to chyba dobrze :)

  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 11 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnoszę temat. Jestem w 23 tygodniu ciąży i mam sporą torbiel na prawym jajniku (4.5 × 6.0cm).
    Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji? Co na to lekarze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2017, 21:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a jak ja mowie ze mnie boli jajnik co jakis czas tongin anip uznal ze jajnikow na tym etapie ciazy nie sprawdzi bo nie widac a tez sie torbieli obawian

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ