X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje toksoplazmoza
Odpowiedz

toksoplazmoza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nielotka Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    nie odezwałam sie w czartek bo tak naprawde nic nowego po wizycie się nie dowiedziałam:( ale po kolei :)w czwartek pani dr stwierdziła ,że te badania które mam sa niejednoznaczne i kazała powtórzyć w innym laboratorium oraz umówic sie do niej na wizyte juz z nowymi wynikami :) antybiotyku nie przepisała, pocieszyła tylko ,że ryzyko zarażenia dziecka w pierwszym trymestrze jest bardzo niskie ,ponieważ łożysko jest bardzo szczelne a pasożyt dość spory i ma problemy z przeniknięciem do płodu :) skoro w badania prenatalne wyszły ok to mam sie trzymać mysli ,że z dzieckiem jest ok.
    w poniedziałek z nowymi wynikami kolejna wizyta i potwierdzenie ze jest tokso :( dostałam antybiotyk i skierowanie do poradni patologii ciązy :(

    teraz czeka mnie umówienie się do poradni , zażywanie antybiotyku do końca ciązy i nadzieja ,że jest i bedzie ok :)

    amus - jeszcze raz dziekuje za wparcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co !! :))

    dobrze ze znalazłaś mądrego lekarza :) antybiotyk ochroni dziecko, spokojnie :) najważniejsze , że go juz przyjmujesz i że badania prenatalne wyszły okej :) spokojniej ciąży ::) daj znac czasem co u was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 09:38

  • nielotka Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 18 lipca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki , na pewno się odezwe :)

  • nielotka Znajoma
    Postów: 16 12

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    jak obiecałam daje znać co u nas się dzieje :)

    jestem po usg połówkowym , w obrazie usg brak jakichkolwiek oznak toksoplazmozy wrodzonej :) żadnych zwapnień , wszystkie narządy ok :) synuś zdrowy :)

    w dalszym ciągu antybiotyk i konsultacje w poradni patologii ciązy , ale jestem dobrej mysli ,że wszystko bedzie dobrze :)

    k878 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super wieśći !!! :) ciesze się bardzo :)

    nielotka lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ