X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Stres w ciąży
Odpowiedz

Stres w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ona8788 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 września 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, nestem w 10 tygodniu ciąży, niespodziewanie bardzo sie zdenerwowałam, grożono mi w pracy oblaniem kwasem. Nikt z tym nic nie robi, na policje boje się pójść żeby się bardziej nie narazić. Czy tak silne emocje i strach, moj puls miał chyba ze 200 mogl zaszkodzić dzidzi? Boję się chodzic do pracy.

    ona8788
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stres jest nieuknikniony. Jesli silny stres jest sporadyczny czy jednorazowy to nie przesadzaj. Samo życie. Ale jesli masz się cały czas w pracy stresowac to odpuść.
    Jak pracujesz z chemikaliami to idz na l4.
    Jakim kwasem cie oblano? Przez przypoadek czy specjalnie? Jesli specjalnie to idz na policję - nawet nie czekaj.

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 4 września 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona - domyślam się, że pracujesz w straży miejskiej w Wawie (ale może się mylę :p) - ja bym poprosiła pracodawcę o zmianę charakteru pracy, żebyś robiła coś innego, a jak zacznie marudzić to powiedziała lekarzowi i poszła na L4

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ