X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Spełnione Aniołkowe Mamy
Odpowiedz

Spełnione Aniołkowe Mamy

Oceń ten wątek:
  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 4 lata nic i nic, klinika leczenia niepłodności, pierwsza inseminacja nieudana, a dwa miesiące później - jakiś cud, 2 kreski. Bez wspomagania. Byłam przerażona, trochę szczęśliwa, zaskoczona... I ciągle wymyślałam, ciągle się bałam, ciągle było nie tak coś w mojej głowie. Aż w połowie 8 tygodnia NAGLE poczułam, jak przestało mnie mdlić, biust opadł przestał boleć, obudziłam się wyspana. Szybko usg - serce nie biło. Kilka dni później byłam w szpitalu, tabletki nie działały, zabieg... Do domu wróciłam na kilkanaście godzin i znów szpital, zakażenie... Nie mogłam się pozbierać, to był koszmar, dodatkowe prawie 2 tygodnie na oddziale, kiedy tak bardzo chciałam być z mężem w domu. Badania, wyszło że to była córka, potem pochówek - chcieliśmy wiedzieć, gdzie ona jest... I niemal rok depresji. Do kliniki wróciłam w grudniu. 3 inseminacje, przy ostatniej powiedzieli, że dalej nie ma sensu, już tylko in vitro.
    Ale udało się. Jest 9 tydzień, ja jestem duuużo spokojniejsza niż w pierwszej ciąży, mam lepsze myśli. Myślałam, że będę wariować po tym, co przeszłam, ale...nie jest źle. Łudzę się, że to się skończy dobrze. Już przeszłam mikrozawał 1,5 tygodnia temu, widząc krew na papierze, skończyło się na strachu,to tylko niegroźne plamienie. Jutro mam usg piersi, przy okazji poproszę o sprawdzenie, czy serce nadal bije...
    Jestem na acardzie, luteinie, odkryłam 2 mutacje w genach, ale....musi byc dobrze. MUSI.

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • antoninina Autorytet
    Postów: 352 165

    Wysłany: 17 maja 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wichrowe Wzgórza trzymam kciuki za Was <3
    Ja też jestem mamą Aniołka :'( cudownej Zosi którą straciłam przez odklejone łożysko na kilka tygodni przed terminem porodu...
    Teraz noszę pod sercem jej Brata. Mam nadzieję, że Zosia czuwa nad nami i sprawi, że Synek zostanie z nami i będzie naszą ogromną radością <3

    Nasza Zochulka <3 34 tc [*] 11.09.2015
    slodkogorzkiswiat.blog.pl
    Antoś <3 nasza radość, ur. szczęśliwie 07-08-2017
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ