X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Smierc bliskiej osoby
Odpowiedz

Smierc bliskiej osoby

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jackie89 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 21 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny ze o tym tutaj pisze... Bo wiem ze nie jest fajnie czytać o nieszczesciach innych, dzisiaj przezylam koszmar odd rana jestem w szpitalu, dostalam telefon od mamy ze moj tata sie powiesil, nie wiem co ze soba zrobic, zostawili mnie w szpitalu i czuję sie strasznie nie mam tu sie dokogo odezwac, mam kontakt z mezem ale czuje ogromny bol, musze soe jakos trzymac dla malenstwa jest ciezko, przepraszam ze o tym tutaj pisze

    Jackie89
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie ogromnie mi przykro z poweodu tego co cie spotkalo! Nie wiem co ci moge napisac bo chyba nie ma slow ktore przyniosly by ulge. Ja tez przezylam niespodziewana smierc mojego ojca, co prawda nie bylam wtedy wciazy ale moge sie domyslac co teraz czujesz. Przedewszystkim skup sie teraz na sobie i dziecku bo wy jestescie teraz najwazniejsi, jestes w szpitalu wiec lekarze wiedza co rtobia, jestes pewnie w szoku i nie dociera do ciebie co sie stalo. Mam nadzieje ze maz moze byc przy tobie, bo potrzebujesz wsparcia, placz, krzycz jesli chcesz to tez pomaga, nie tlum emocji bo ta tama kiedys peknie i wtedy moze byc bardzo cviezko. Trzymaj sie jakos dziewczyno, dla tego malenstwa w brzuchu musisz byc silna! Przytulasm wirtualnie bo tylko tyle moge zrobic!

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie, żadne słowa nie ukoją Twego bólu, ogromnie mi przykro. Musisz teraz myśleć o sobie i Dziecku. Staraj się nie zostawać sama, rozmawiaj z kimkolwiek się da w szpitalu, niech Mąż będzie możliwie z Tobą najdłużej, może poproś o wsparcie psychologiczne na miejscu? Bardzo Ci współczuję. Przytulam wirtualnie i jestem z Tobą myślami.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ