X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Rozszczep wargi
Odpowiedz

Rozszczep wargi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anya Koleżanka
    Postów: 53 115

    Wysłany: 7 lutego 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u którejś z Was dziewczyny stwierdzono u dzieciątka rozszczep wargi na badaniach połówkowych?

    xnw4dqk3obs1y9ra.png
  • Iza89 Znajoma
    Postów: 29 12

    Wysłany: 10 lutego 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, moja córka miała rozszczep podniebienia miekkiego ale to dopiero stwierdzili jak miała 10 mc bo nie jest wykrywalne w ciązy była operowana w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, prosze się nie martwić rozmiawiałam z wieloma mamami i dziecmi po rozszczepach to jest niesamowite jak można rozszczep całkowity zoperować w ogóle nie jest zauważalne że dziecko miało rozszczep naprawdę podziwiałam to z mężem. Pozdrawiam

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    Iza8997
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam na usg nam to wyszło

  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 9 marca 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anya wrote:
    Czy u którejś z Was dziewczyny stwierdzono u dzieciątka rozszczep wargi na badaniach połówkowych?

    Witaj, moja córeczka urodziła się z rozszczepem podniebienia twardego i miękkiego. Nie wykrytyo tego na usg, dopiero po narodzinach. Obecnie ma 12 lat, jest piękną dziewczynką i nawet stomatolog nie zauważa, że jest po zabiegu. Tak jak u poprzedniczki, była operowana w Instytucie Matki i Dziecka w Wawie, gdy miała 7 mcy.

    Będzie dobrze :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Iza89 Znajoma
    Postów: 29 12

    Wysłany: 9 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wykryto na usg zwykłym ? słyszałam że tylko na 3D można wykryć i to nie zawsze..

    Iza8997
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ