X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Przerwanie ciąży. Norwegia.
Odpowiedz

Przerwanie ciąży. Norwegia.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Prowadzę ciążę w Norwegii. Pierwsze usg miałam 7 lipca. Jednak Pani ginekolog stwierdziła że to nie 20 tydzień a 17. Że to błąd w obliczeniach ( przyjełam to gdyż mialam niereguralne cykle) jednak po miesiącu okazało się że dziecko waży 300 gram. Jest bardzo małe. Nie ma szans na przeżycie. Ma mało wód płodowych. Jest problem z dożywianiem. Coś z pępowiną. Czekam na wyniki biopsji. Wód płodowych. Najprawdopodobniej trzeba będzie przerwać ciążę. (26 tydzień) lub czekać az maleństwo samo umrze ;( czy ktoś miał podobną sytuację?

  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mozesz skonsultować to jeszcze z jakimś lekarzem? może miałąś później owulacje? medycyna robi teraz takie postępy,ze są w stanie uratować maluszki.

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaolanorge wrote:
    Witajcie. Prowadzę ciążę w Norwegii. Pierwsze usg miałam 7 lipca. Jednak Pani ginekolog stwierdziła że to nie 20 tydzień a 17. Że to błąd w obliczeniach ( przyjełam to gdyż mialam niereguralne cykle) jednak po miesiącu okazało się że dziecko waży 300 gram. Jest bardzo małe. Nie ma szans na przeżycie. Ma mało wód płodowych. Jest problem z dożywianiem. Coś z pępowiną. Czekam na wyniki biopsji. Wód płodowych. Najprawdopodobniej trzeba będzie przerwać ciążę. (26 tydzień) lub czekać az maleństwo samo umrze ;( czy ktoś miał podobną sytuację?

    nie przerywaj ciąży. Może ciąża jest trochę młodsza, może lekarka zrobiła błąd w pomiarach,...... jest wiele może i wg mnie zbyt wiele, żeby decydowac sie na przerwanie ciąży. Idź do innego ginekologa, skonsultuj to jeszcze. Jest naprawdę wiele przypaków kiedy lekarze nie dawali szans a dzieci żyły..... Poza tym zobaczysz co pokażą wyniki badań. Pamiętaj że LEKARZE SIĘ MYLĄ I TO DOŚĆ CZĘSTO.

    Magda_lenka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ