X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Proszę o interpretację : Beta 1.840 UI/I 4 tygodnie i 5 dni po owulacji i krwawienie
Odpowiedz

Proszę o interpretację : Beta 1.840 UI/I 4 tygodnie i 5 dni po owulacji i krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Janina12 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny, czy ktoś mi może pomóż . Jestem 4 tygodnie i 5 dni po owulacji i zapłodnieniu, ( nie podaje daty miesiączki bo moje miesiączki były długie i nijak to się ma do zapłodnienia) moja beta HCG 1.840 UI/I czy jest za niska ? Zaczęłam krwawić , to 3 dzień, nie mam bóli i skurczów, krew czerwona . Byłam w szpitalu nic mi nie powiedzieli, na usg płód widoczny, ale brak akcji serca, kazali powtórzyć po 48 godzinach ( nie mieszkam w Polsce , tu nikt się nie przejmuje ciążą do końca 3 miesiąca. Co myślicie czy ona jest dużo za niska ? :-( Będę bardzo wdzięczna za pomoc, kolejna Beta jutro, krwawię dalej...

    Janina
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź betę czy rośnie. Dostałaś duphaston albo luteine ? Mówił lekarz dlaczego krwawisz...moze krwiak? Ja na początku ciąży plamilam z szyjki. Co lekarz widział na usg...mowil ile Ma pęcherzyk ciążowy? Może jeszcze za wcześnie na serduszko ...trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2017, 09:43

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Janina12 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję natty85 że odpisałaś. Kochana ja mieszkam we Francji oni tu maja w du...ie czy ty krwawisz czy nie , lekarz wyszedł po usg , powiedział że wróci i już go nie było , bo nie miała czasu, wysłał pielęgniarkę z wynikami i ta kazała za 48 godzin powtórzyć beta . Miałam wczoraj ciśnienie 160/110 i 38,5 gorączki, pytałam się pielęgniarki dlaczego, a ona to nic to normalne. Niestety to nie jest normalne..

    Janina
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz betę po 2 dniach. Dziwne podejście lekarzy :/

    Janina12 lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • Mika77 Koleżanka
    Postów: 42 72

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu poraz pierwszy w 26 dniu po@ zrobiłam betę wyszła 53 powtórzyłam po 48 godzin czekam na wynik bardzo się denerwuje możecie coś powiedzieć o tym wyniku. Dodam że @ mam co 32 dni

  • Janina12 Koleżanka
    Postów: 49 12

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już po wszystkim, poroniłam wczoraj ....

    Janina
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ