X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Problemy z nasieniem a zdrowa ciaza?
Odpowiedz

Problemy z nasieniem a zdrowa ciaza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • budziczek Debiutantka
    Postów: 16 0

    Wysłany: 3 lutego 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Wraz z mezem staralismy sie o nasza fasolke 11 miesiecy. W miesiacu w ktorym sie udalo, odebralismy wyniki nasienia meza.

    Wszystkie parametry byly super oprocz morfologi. Tylko 1% o prawidlowej budowie= teratozoospermia.

    Akutalnie zaczelam 7tc ,kolejna wizyta w poniedzialek i mam nadzieje ze wtedy zobaczymy zarodek oraz serduszko..

    Czy jest tu jakas mama ktorej udalo sie zajsc w ciaze z takimi nieprawidlosciami i wszystko jest ok ?

    KasiaB
  • tere85 Koleżanka
    Postów: 44 13

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, u nas było 10mln w 2,5ml w tym tylko 3% o prawidłowej budowie, w dodatku ja mam tylko jeden jajowód drożny, staraliśmy się 5lat, kwalifikacja do invitro, z powodu przekonania i wyznawanej wiary odrzuciliśmy tę opcję i Bóg nas nagrodził :) obecnie 25tc córeczka prawidłowo się rozwija.
    Jeśli udało się Wam przetrwać pierwsze 3m-ce to myślę że Dziecinka da sobie radę. Życzę wszystkiego dobrego

    tere85[link=https://www.suwaczki.com/]c55f9n73ok608apy.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ