X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Problem z drogami oddechowymi w I trymestrze- chlamydia pneumonia
Odpowiedz

Problem z drogami oddechowymi w I trymestrze- chlamydia pneumonia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lavender Debiutantka
    Postów: 6 11

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    jestem dopiero w 7 tygodniu ciąży i ostatnio często chorowałam- katar, kaszel, zatoki. Lekarka zleciła mi zapobiegawczo wymaz z gardła na chlamydia pneumonia (tą w drogach oddechowych, nie tę przenoszoną drogą płciową ;)) i wyszedł wynik dodatni :( Miałyście problemy z tą bakterią w ciąży? Zapisał Wam lekarz antybiotyk? Przeraziłam się bo wszystko ostatnio mam pod górkę... Dziękuję Wam bardzo za pomoc.

    Lavender
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ