X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Prenatalna Medycyna - VisibiliT, MaterniT 21, MaterniT Genome
Odpowiedz

Prenatalna Medycyna - VisibiliT, MaterniT 21, MaterniT Genome

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Diddlina Ekspertka
    Postów: 239 140

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane. Szukam osób, które robiły test VisibiliT, MaterniT 21, MaterniT Genome. Testy są chyba jeszcze mało znane w Polsce a ja szukam osób, ktore robiły i mogą się podzielić się swoją opinią .
    Przyznam, że planuję zrobić ten Matenit Genome. Sprawdza on każdy chromosom dziecka a ja po ostatniej ciąży z dzieckiem z ZD naprawdę chciałabym zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu bo drugi raz już nie dam rady.

    Jak ktos nigdy nie słyszał o tym to można przeczytać na prenatalnamedycyna.pl

    Antosia 10tc[*] 17.03.2017 :(
    Tomuś 39tc [*] 6.03.2016 :(
  • madzialenka84 Autorytet
    Postów: 1164 321

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robilam test tego typu, ale z granica. Mialam pobierana krew 2 razy.Niby mozna juz od 10tc, ja mialam pobierana krew w 11tc , ale okazalo sie ze bylo za malo DNA dziecka i kolejny raz w 13 tyg, na wynik czekalam 10 dni. Polecam to badanie bo juz na poczatku ciazy daje spokoj (wynik jest pewny na 99,9%) no i znamy plec dziecka :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsvio4pxyysgaud.png[/link]

    [*] 5/6 tc listopad 2016

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diddlina wrote:
    Cześć kochane. Szukam osób, które robiły test VisibiliT, MaterniT 21, MaterniT Genome. Testy są chyba jeszcze mało znane w Polsce a ja szukam osób, ktore robiły i mogą się podzielić się swoją opinią .
    Przyznam, że planuję zrobić ten Matenit Genome. Sprawdza on każdy chromosom dziecka a ja po ostatniej ciąży z dzieckiem z ZD naprawdę chciałabym zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu bo drugi raz już nie dam rady.

    Jak ktos nigdy nie słyszał o tym to można przeczytać na prenatalnamedycyna.pl

    hej czy zrobilas ten test?
    ja go wykonalam i wynik wyszedl negatywny na wszystkie zmiany chromosomowe

    ale teraz zrobilam test pappa z krwi i wynik wyszedl mega slabo i sie jednak zestresowalam :(
    jakie jest Twoje doswiadczenie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ