X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Poronienie zatrzymane a mlodsza ciaza
Odpowiedz

Poronienie zatrzymane a mlodsza ciaza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarzyna27 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 lutego 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem w ciazy blizniaczej, wedlug om 10 tydzien. Dostalam skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie macicy. Moze zaczne od poczatku 2 tygodnie temu bylam na wizycie, gdzie podczas badania usg lekarz stwierdzil ze widzi dwa pecherzyki zoltkowe.Kazal przyjsc na kontrole za 2 tygodnie. Na nastepnej wizycie stwierdzil ze ciaza obumarla, dzieci stanely na 7 tygodniu, brak tetna, i w ogole na ostatniej wizycie bylo widac ze sa za male, jak na ten tydzien ciazy. Jak sobie przypominam test rowniez wyszedl mi pozno bo 2tygodnie po spodziewanej miesiaczce. Zastanawiam sie czy poprostu to nie jest poronienie a ciaza jest mlodsza , i rowniez dlatego nie widac bijacych serduszek. Jutro jade do szpitala ze skierowaniem.. o wszystkich watpliwosciach opowiem lekarzowi ktory bedzie mnie przyjmowac .. Strasznie sie boje :( prosze o slowa otuchy i wsparcia :( pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna, jeśli nie usłyszysz dobrych wiadomości to zapraszam na wątek "Zaczynamy znowu starania" na Ovufriend w dziale poronienie. Nie znam drugiego takiego wątku, gdzie można spotkać osoby, które przeszły to samo i służą wsparciem, radą, pomocą, obecnością.

    Ale może jutro będzie Twój najszczęśliwszy dzień w życiu? Życzę Ci tego!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ