X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Pęcherzyk ciążowy a właściwie jego brak
Odpowiedz

Pęcherzyk ciążowy a właściwie jego brak

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybeczka89 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jestem w ciazy. Ostatni okres 23.12.2016.
    Sex raz 1 stycznia.
    Boli mnie lekko lewy jajnik. Jestem w szpitalu bo noe widać pęcherzyka ciążowego i lekarze wymyślili ciaze pozamaciczna. Jutro chca jej szukać laparoskopowo. Zaczęłam sie zastanawiać ze skoro jej nigdzie nie zlokalizowali to moze jest wszystko ok i powinnam sie stad zmyć. Moja beta w piątek to 580 dzisiaj 1540. Brak krwawienia. Czy to możliwe aby w 4 tc od początku okresu nie było widać pęcherzyka ? Wg belly dziecko ma 2 tyg. Poratujcie prosze

    3jgxrjjgjyx5g2x3.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybeczka89 ja miałam usg w 4t3d wg OM (z powodu plamień) i lekarka widziała pęcherzyk w macicy ale nie było ani ciałka żółtego ani zarodka (baaardzo wczesna ciąża). Kazała przyjść na usg najwcześniej za 2 tyg. Jedynie dowiedziałam się, że ewentualny zarodek na szczęście trafił do macicy. Jajniki bolały mnie na zmianę i gdyby nie to, że było wiać, że zarodek jest w macicy to bym sobie wmówiła ciążę pozamaciczną.

    Jeśli lekarze nie są pewni i zatrzymali cię w szpitalu to ja bym chyba jednak została - ciąża pozamaciczna jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia a nawet życia kobiety i pewnie chcą na 100% wykluczyć taką możliwość.

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Puglia Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem lekko zszokowana postepowaniem lekarzy. U mnie w 6tc nie bylo widac pecherzyka i mowili ze za wczesnie zeby sie martwic.. w 9 tc poszlam na kontrole i bylo serduszko, ciaza przebiega ksiazkowo, jestem w 34tc teraz.

  • fo09czka Ekspertka
    Postów: 192 50

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Rybeczka ja jestem po ciązy pozamacicznej i u mnie pry becie 2600 nic nie było widać w macicy był to 8tc, na początku lekarze sprawdzali przyrost bety i progesteron dzięki tym wynikom potwierdzili że jest to ciąża pozamaciczna i na kolejny dzień w szpitalu było już widać ciążę w jajowodzie.

    34bwgzu3qov4higv.png

    ex2bupjyy1j7l7t7.png

    Nasza Córeczka Marysia 03.09.2014 [*] - 9tc
    Aniołek 29.12.2014 [*] - 8tc ciąża pozamaciczna


  • Pola☺ Przyjaciółka
    Postów: 519 37

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tak samo jestem po ciąży pozamacicznej trafilam na izbę przyjęć zz bólem prawego jajnika i krwawieniem okazalo sie ze to ciąża pozamaciczna w dniu przyjęcia beta 2800 później nagle zaczęła spadac co dwa dni robili mi bete i sama spadala ciąża sama sie rozłożyła obeszlo sie bez leków i zabiegu dzisiaj robilam badania i beta ma juz 16 wiec jest dobrze. 10 dni spedzilam w szpitalu z ciężkim placzem i strachem bo ta ciaza jest strasznym zagrozeniem życia dla kobiety wiec lepiej zostac w szpitalu.

    W oczwkiwaniu na upragione szczęście
    Amelka 27.02.2010
    08.02.2017 Ciąża pozamaciczna

    http://ovufriend.pl/graph/b4c8b9a06a292567105baebc85e50c29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ